reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ale naprawdę jest nas sporo;)fajnie co do imion to na dzień dzisiejszy obstaje tylko na córce Nela najważniejsze żeby urodziło się szczęśliwie i o czasie bez niespodzianek jak narazie pragnę usłyszeć i zobaczyć jak bije serduszko to naprawdę najważniejsza taka wizyta jak dla mnie zgaga mnie pożera dziewczyny idę spać do jutra.
 
reklama
Mewo, różnie bywa, z reguły przed północą udaje mi się go uśpić dalej, biorę go po prostu do nas do łóżka i chwilę pomarudzi, ale zaraz się układa do snu z powrotem, a jak już zaśnie to przenoszę go. Później to po prostu daję pierś, choć wiem, że za jakiś czas zabiorę się za nocne odstawienie, żeby lepiej się wysypiać, bo pewnie tego będę potrzebować.

Tymuniek, też wczoraj wieczorem nastawiłam małosolne, dziś już jedliśmy na śniadanie :) współczuję zgagi

Asienkal, Lady, witajcie!

Nikaa, długo chcesz tak pracować, czy planujesz przejść na L4?

Mrówka, no pewnie, bierz zaświadczenie, żebyś mogła wykonywać jakąś lżejszą pracę.

Ja dziś wybieram się z małym i moimi rodzicami na działkę, może ostały się jakieś wiśnie, no i porzeczki planuję narwać na soki, albo pomrożę na ciasta ;-)
 
dziewczyny, ale naprodukowałyście tych postów!:D witam wszystkie nowe mamy!:-)

kotti gratuluję i cieszę się, że jesteś spokojniejsza po wizycie:-) masz pęcherzyk 5mm czy 55mm? odpoczywaj:-)
 
Ewula_m ja mam system pracy 2 dni po 12 godzin i dwa dni wolne ogólnie nie ma źle choć czasem padam chciałabym jak najdłużej pracować ale czy dam rade to się okaże myślę że do listopada to na pewno będę pracować później to mnie sama szefowa na L4 wygoni bo jest nas ciut za dużo a tak zwolnie miejsce. W pierwszej ciąży siedziałam na L4 od 6 miesiąca bo mi kręgosłup zaczął szwankować.


Miłego dnia dziewczyny
 
Witajcie marcoweczki :)

asiulek,lady witajcie

Mnie dopadly dzis pierwsze mdlosci blee nie fajne uczucie ale przetrwam...senna jestem strasznie i zastanawiam sie jak wytrzymam do 15 w pracy.od nastepnego tygodnia mam urlop wiec odpoczne a po urlopie chyba L4.

U nas imie bedzie wybieral maz ale mam swoje sposoby aby przekonac go do imion ktore mi sie podobaja , m pewnie bedzie nalegal zeby imie bylo na K bo nasze sie zaczynaja na ta literke zobaczymy jeszcze.

Milego dnia :)
 
Heh z tym imieniem to my z mężem jakoś nie możemy dojść do porozumienia...
Ja obstawiam dla chłopca Nataniel, a dla dziewczynki Dobromiła, mąż wolałby coś w deseń Jan i Anna...
Ja jednak mówię: jak będziesz rodził to wtedy będziesz wybierał :-D:-p
 
Hej :)

Moje drugie usg już jutro - nie mogę się doczekać! :) Mam nadzieję, że usłyszę piękne serduszko :) Dzisiaj mam 7w2d.

Jeśli chodzi o imiona, to dla dziewczynki nie ma najmniejszego problemu :) Gabi, Julka, Lilka albo Lena :) Podoba mi się też Kornelia - Nelka :) Dla chłopca już pojawia się problem - mi się podoba Julian, ale tatusiowi absolutnie nie. Póki co stanęło na Szymku, choć pewnie się to zmieni. Podobają mi się Leon, Iwo, Igor, Bruno - niestety tylko mnie ;)

Smerfetka, widzę, że mamy podobne typy :) Z tym, że Filipa już mam :)
 
reklama
Do góry