reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

czesc dziewvzyny. masakra piszecie tu o jakis testach beta, nie mam pojecia z czym to sie je. nie mieszkam w pl i tu nie wysylaja na takie badania. w pierwszej ciazy jedyne do bylo robione to 2 razy usg w 10 i 20 tyg ciazy. krew na morfolofie, krew na wady typu zespol Downa i pozniej krew na poziom cukru, a tak to zupelnie nic wiecej.....
 
reklama
Hej wpadam dosłownie na chwilę - doczytam co u której jutro. Miałam dziś nie planowaną wizytę ponieważ w nocy były bóle brzucha i zaczęły się brązowe plamienia. Na wizycie miałam USG serduszko pięknie biło, maluszek ma 4 milimetry i wychodzi dokłądnie 6 tydzień. Dostałam duphaston i niestety Clexan, ale dla malucha wszystko.
Pozdrawiam odezwę się jutro
 
Nikusia nie martw się :) ja w 1 ciąży też miałam takie plamienia i duphaston no i 10 dni w łóżku przykazane. I było dobrze u Ciebie też będzie :) A ten drugi lek dlaczego napisałaś niestety? nie znam go nie wiem o co chodzi.
 
Nikusia super że już zobaczyłaś serduszko:):-D
19ania ja również mam wizytę aż 14dni ale trzeba jakoś wytrzymać;) na ciąże czekałam 2 lata wiec wytrzymam i 2 tyg.
mamusia synka trzeba być dobrej myśli ja tez myślę czasem o złych chwilach ale po co się zasmucać.
jua witaj!
maqa mnie też pobolewa brzuch tak jak by skurcze:baffled:
M przywiózł z działki owoce narobiłam kompotu jutro będzie pyszniutki:)
Jutro mam fajny dzień idę do fryzjera do kosmetyczki i na zakupy odzieżowe :)
Aktualnie chyba nic mi nie dolega wczoraj nastawiliśmy ogórki mało solne dziś zjadłam jednego! mam straszna ochotę na niego i arbuza mogła bym jeśc cały czas;)
 
Nikusia82 widzę, że mamy takie same zestawy. Na początku się bałam tych zastrzyków, ale z każdym dniem nabrałam wprawy. Z jakim stężeniem lekarz Ci przepisał i ile zapłaciłaś za nie? (Pytam bo ja je brałam dwa lata temu)Ja na tym jechałam w ostatniej ciąży plus wit.E, magnez z b6 i witaminki. Ciekawa jestem co mnie dzisiaj czeka, gorzej jak będę musiała leżeć a synek nie usiedzi i jest cycuś. Wizyta o 16..boję się a ja mam prawo się bać.
 
Dzien dobry!


widze ze nie tylko ja rano wstaje :-)


lady to normalne ze sie boisz . Ja mialam to szczescie ze w pierwszej ciazy przechodzilam bez komplikacji i co najwazniejsze zylam w nieswiadomosci . Az smiesznie pisac ale to byly czasy ze internetu nie bylo ba komorke malo kto mial dopiero niesmialo pokazywaly sie kolorowe pisma o dziecku i ciazy wiec tak sobie chodzilam cala w skowronkach. W drugiej ciazy bylam pewna ze bedzie tak samo no bo przeciez wczesniej tak bylo a tu niestety zycie jest brutalne! A teraz to wogle, za duzo wiem , za duzo sie navzytalam iumieram ze strachu ale jakos przetrwamy, zobaczysz
Milego dnia!
 
Dziewczyny nie nadążam za wami :-p Gratuluję wszystkim nowym Marcóweczkom! ;-)

Byłam w piątek na wizycie, ciąża potwierdzona, nawet już moją drobinkę widziałam, ale serduszka jeszcze nie było. Podpytałam o moje bóle brzucha, choć czytałam gdzieś, że to normalne. Jednak pani doktor powiedziała, żeby sobie je pilnować i jak nie miną to trzeba będzie zastosować jakieś tabletki. Ogólnie byłam zadowolona i szczęśliwa w piątek :-) Sobota minęła spokojnie, a w niedzielę wieczorem miałam leciuteńkie plamienie i się porządnie zestresowałam. W poniedziałek w ciągu dnia było wszystko ok i już odetchnęłam z ulgą, ale wieczorem znowu trochę plamiłam i wtedy to już panika... Z samego rana umówiłam się do gina i tym sposobem od wczoraj stosuję luteinę i mam się oszczędzać. Na szczęście wczoraj plamienie się nie powtórzyło. Staram się być dobrej myśli, ale wiecie jak to jest... Jedyny plus z tej wizyty wczorajszej, że pani doktor widziała już serduszko :-)

A tak w ogóle to od poniedziałku męczą mnie mdłości... bleee. Mam taki brak apetytu, że nawet bez wymiotów chudnę...

Trzymajcie się miłe Dziewczęta!
 
reklama
Witajcie!
sporo się tu dzieje, staram się czytać na bieżąco bo to moja skarbnica wiedzy :) w końcu to moja pierwsza ciąża
Miałam mieć pierwszą wizytę 25 lipca, ale rozmawiałam z lekarzem i nie będzie go wtedy więc mam się zjawić jutro (18.07). U mnie wszystko w porządku, z tego co się od Was dowiedziałam mogę się spodziewać na usg widoku pęcherzyka. Jestem dobrych myśli, również jak niektóre dziewczyny zażywam duphaston, kiedyś jak nie byłam w ciąży robiłam badania i miałam niski poziom tego hormonu i to dlatego.
Troszkę się stresuję tą wizytą (jak każdą u ginekologa, wole iść do dentysty :p hehe), ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo czemu miałoby być inaczej ? ! :)
pozdrawiam, miłego dnia
 
Do góry