reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Koreczek, jak się okaże, że z Wrocławia sprzedawca wózków, to daj namiary, chętnie zobaczę na żywo i Ci napiszę, a i może dla siebie coś znajdę!

Postanowiłam też wypróbować sposób z napinaniem mięśni brzucha, ale za dużo tłuszczyku i niestety brzuch wygląda jak brzuch. Po napięciu jest ładniejszy :) Ale dalej ma kształt brzucha i nic się nie rysuje pod nim. Czasem jak Krzyś w jedną stronę wepchnie dupkę, to rzeczywiście widzę, ale to już musi tak ostro się wyciągnąć. A jak tak sobie zwyczajnie leży, to nie widać, mimo że ja wiem, że nóżki ma z prawej (tylko z prawej kopie), główka jest niziutko (z wczoraj z usg), no to plecy chyba po lewej :)
 
reklama
Mamusia synka to za sprawą insuliny.... no ale najważniejsze, że Amleka nie musi walczyć z tym cukrem!:-) ja jak ubierałam spodnie to odkryłam ten motyw ze spinaniem brzucha:)

Josek o tak te maleńkie ubranka są cudne... trudno się im oprzeć...:-D same się pakują do koszyka;-)

Kainkas to się nie cofam... bo miałam przeczytać kilka zaległych stron... dobrze, że mnie uprzedziłaś!:-) dzięki!
A makaron tak tak al'dente:) a firma to lubella pełne ziarno... dziś też jem makaron normalny z lubelli zobaczymy jaki cukier będzie:)

Nifla wreszcie pojadłam i nie czułam tego okropnego ssania w żołądku zaraz po jedzeniu to i humorek lepszy;) jednak jedzenie potrafi ucieszyć człowieka:)

Kainkas i Aneta mnie rano też obudziła czkawka dochodząca z brzuszka i często ją ostatnio czuję, a jest ułożona główką w dół.... Aneta nie ma co się stresować odwróci się! i tak jak mamusia czuję czkawkę nie nisko a tak na wysokości plecków.

Dziś też obiadkiem sobie pojadłam:) 2200 to jest to:-D

W aptece zico jest promocja na maść bepanthen, piszę do mam które jak ja wyprawkę dopiero teraz organizują i femibion tani;-)
 
No z gemini miala isc UPSem ;-) poza tym to co, dostalabym moze 2? skoro kobietka mowila ze jeszcze nie wyszla :-D ale jaja by byly :-D ale za duzo rzeczy zamowilam...waga za mala by byla...

kurcze jak male dziecko ze mnie...teraz bede sie zastanawiac do jutra co to :laugh2: szkoda ze dzisiaj nie a sie odebrac raczej...chyba ze przed samym zamknieciem poczty moze by sie dalo...no nie wytrzymam do jutra :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Budzi was czkawka? Ja z rana zawsze się napije wody i zjem jabłko albo inny owoc, kładę się do łóżka i za chwilę corcia podskakuje przez czkawke:-D mała pazerniacha! Hehe a dzisiaj obydwie miałyśmy czkawke i raz ona i raz ja :-)
 
Kama jak ja dostaje avizo to dzwonie do listonosza zeby sie zapytac czy jest juz gdzies daleko :tak: przewaznie przyjezdza i mi dostarcza paczke. Zreszta dlaczego dal Ci avizo jesli bylas w domu? Moze jest duza gabatytowo i nie mial jej ze soba?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Coś ostatnio rzadko się odzywam bo za bardzo czasu nie ma na nadrobienie was. Ostatnie tygodnie są aktywne co chwilę coś jest do zrobienia i czasu na neta brak niestety. Wczoraj byłam na usg i z maluszkiem wszystko ok :-) mam nadzieję że u was również trzymam kciuki za każdą z nas jeszcze kilka chwil i maluchy zaraz będą w naszych ramionach:-)
W końcu spięłam się z wyprawką i już część rzeczy mam czekam tylko teraz na kolekcję 2014 quinny i będzie już wszystko :happy:

Pozdrawiam!!!
 
Do góry