reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja mam wielki dom, jestem ciągle sama no co drugi tydzień jak mąż ma 2 zmian,ę to do 13 jest ze mną...nie pracuję...i czasem nie wiem gdzie łapki włożyć

A widzisz - ja mam tylko 50 metrów :) Ład utrzymać na takiej powierzchni ciężko, bo mało miejsca, ale z czystością nie ma większych problemów - 2 godziny i chałupka posprzątana. No i Mąż jest całe weekendy, a w tygodniu koło 17 wraca.

Ja jestem zdania że im prostsza zabawka tym lepiej. Jak już pisałam mała dostała mega drogiego kucyka, a lepsza zabawką był karton zabezpieczający drzwi. Można był go pomalować i wymyślić dom, zjeżdżalnie dla misiów i dużo innych zabaw:-D Z maluszkami jest tak samo:-D

W naszym pudełku z zabawkami jak dzieci były małe były klamerki, sznurówka (genialna do ssania :p), opakowanie po chusteczkach mokrych i mnóstwo innych skarbów :)

co do sączenia się wód płodowych to słyszałam że sączą się na leżąco, jak się wstanie lub usiądzie to mniej bo główka zasłania ujście.

U mnie było odwrotnie. Czułam lekką wilgoć jak siedziałam, ale dopiero jak wstałam, to popłynęły.
Tyle że dzieci były jeszcze wysoko i dopiero jak się główka w kanał wstawiła, to wody zaczęły wolniej cieknąć.

Antek miał czkawkę może z raz czy dwa :) Ja nie rozróżniam, co jest gdzie. Leży na pewno na prawej stronie mojego brzucha, bo tam mam non stop małą górkę - pewnie od jego pleców. A jak się wiercić zaczyna, to ciosy dostaję równocześnie wszędzie, więc nie wiem czym i gdzie kopie ;)

***
Ułożyłam rodzajami i rozmiarami WSZYSTKIE ubranka! Policzyłam je też i jak przepiszę, ile czego jest, to Wam napiszę :)
Wiem już na pewno, że będę dokupywać rampersy na lato. Mam też JEDNĄ parę malutki półśpiochów :/ Ale nie wiem, czy je będę kupować. Już przeboleję chyba. Mam śpiochy i pajace, nie ma sensu mnożyć bytów...
 
reklama
Hmm.. a ja ani zgagi, ani Mały nie ma czkawki...
jakaś dziwna jestem... od początku nie kopał, teraz też objawów nie daje...
Tylko brzuch krzywy strasznie i ciągle z jednej strony na wysokości pępka (tzn, że mały się chyba nie ma zmiaru obrócić bo wtedy chyba bym już widziała różnicę...) :-D

My kupiliśmy pościel z IKEI dla siebie i musieliśmy podkupować poduszki, bo tradycyjne za diabła się nie chciały zmieścić... To się nazywa przywiązanie klienta do marki :-p
 
Przed i po napinanku:-D Na żywo dużo więcej widać;-)
 

Załączniki

  • 1389876567104.jpg
    1389876567104.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 34
  • 1389876644146.jpg
    1389876644146.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 34
miniqaa, a ja mam takie małe poduszki (bo o takich piszesz?) do tego jeszcze wyprofilowane i uwielbiam na nich spać
nikusia, i jak po wizycie?

Mnie też jak napinam brzuch to się taki "obcy" pokazuje, aż się przeraziłam jak to pierwszy raz zobaczyłam, a teraz mnie to śmieszy
 
reklama
Do góry