reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mi wystarczy 37 tydzień:) chociaż ostatnio ginekolog mi mówił że w 37 tyg też się podaje sterydy na plucka co mnie bardzo zdziwiło.. I też się dziwię że mi ustalił kolejną wizytę za miesiąc a myślałam że będzie za 3 tyg jak u was:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kainkas ja to mam gruby arsenał do inhalacji....

A propos crp to ponad 2 tygodnie chodziłam z ciaża obumarlą nie wiedząć o tym, jak zaczełam plamic pojechałam do szpitala a tam CRP w normie........


Secreto mi powiedział ostatnio ze sterydoterapie do 35tyg. .......
 
Wczoraj po akcji szpitalnej naszej koleżanki kupowałam rzeczy z listy aptecznej właśnie – podkłady, smoczek, butelka, witaminy i cała cała reszta – to o czym na wątku zakupowym było – (ja nic nie miałam stąd te 30 produktów Munius wyszło) i koło 1 w nocy już zadowolona dodałam 2 produkty jeszcze i co d...a wszystko wcięło. W historię wchodziłam ale nic to nie dało. Dobrze, że sobie odhaczałam w swoim notatniku co zamówiłam z tej listy więc dzisiaj wieczorkiem odtworzę. Taka wściekła siedziałam a moja córka. Która mi towarzyszyła ( tak tak nocny marek weekendowy z niej – teraz jeszcze śpi) podeszła do mnie i mówi, żebym się nie denerwowała , że wszystko będzie dobrze. Kochana moja – objęła mnie i całowała , żeby się nie denerwować. Wczoraj też ale przed ta akcją zamówiłam pościel do łóżeczka.
Ala i As - pościel 7el ŻYRAFKA 90x120 (3844220154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Z mężem stwierdziliśmy, że nie chcemy zwierzaczkowych nowych pościeli – jakieś mam po córci – w owieczki i misie - a teraz kupiliśmy taką.
Musius – super, że udało się uratować ubranka!! A tam objechana – mój m pracował tam a ja na wychowawczym byłam z córką z nim razem.
Alesia – wczoraj weszłam na tą stronę „sroka radzi „ i wyszło , że Huggins zielone najlepsze chusteczki nawilżane
Aneta – moja też jak się urodziła tak wyglądała i do 1 roku życia takie włoski miała jak Twoja – potem się ruszyło – teraz ma gęste , grube włoski – po mamuni
Masiosia – siły Ci życzę na najbliższy czas naukowy
Mamusia synka – zdrówka dla Kurczaka Waszego !! Moja tez w nocy przyłazi i w środek się pakuje
Moja córa dorwała wczoraj naszą tabelkę z danymi ( ja wydrukowałam sobie) i przy pozycji Babygg mówi „ wszyscy mają wpisane dziewczynka albo chłopiec a tutaj u Pani jest syn ) – właściwie rację miała ( Agnis pewnie też nie zauważyła) w całej tabeli a jest nas trochę co chłopaków mieć będziemy tylko u Babygg jest syn a u innych chłopcy. Dalej czyta i mówi „ o dziewczynka Zuzanna będzie” – pozycja Mamusia synka – mówię Jej, że będzie Zuzanka a Pani już ma Julka ( u nas cały czas czekamy na Jej decyzję czy zgadza się na imię Julek dla braciszka) no i zaśmiała się i mówi, że może być i u nas Julek.
Kainkas – ja muszę kupić bo nie wiem kiedy zacznę rodzić a męża mam pracującego na południu a my z Mazur jesteśmy więc zanim on do mnie dojedzie w razie w – to wolę być przygotowana.
 
Witam wszystkich
Ja dopiero co się z łóżka podniosłam, wczoraj zasnęłam o 9 jak nigdy dotąd ale w nocy i tak wstawałam kilka razy.....
Anetka śliczne zdjęcia małej no i niezła ilość bucików :happy:
Ewa dziękuje za listę :happy2:
Mamusia synka oby po inhalatorze było lepiej :tak:
Idę zrobić śniadanko miłego dnia Wam życzę :-D
 
CRP bardzo szybko wzrasta i bardzo szybko opada... Ja ostatnio robiłam przed ciążą, bo się czułam jakby mnie czołg przejechał i chciałam zobaczyć czy jakiegoś zapalenia nie ma... ale i OB i CRP były w normie. Kiedyś mi ktoś powiedział, że to podobne do siebie, tyle że OB jak wzrośnie to wolno opada, więc nie wiadomo czy już minęło to co minąć miało.... CRP reaguje szybko...
Ile w tym prawdy nie wiem, trzeba byłoby zapytać lekarza :tak: albo doczytać z jakiegoś pewnego źródła w necie :tak:


A ja się zbieram do biedronki i jakoś wyjść nie mogę....
Muszę kupić chlebek, ale jak pomyślę o tych kolejkach to ... :baffled:


Nadal też zastanawiam się nad wózkiem. Ba chwilę obecną ciągle podoba mi się ten: Wózek 3w1 Europa Lux firmy Implast Poznań Nowe Miasto • Tablica.pl (tylko nie słyszę tego głosu co mówi: kup mnie, kup mnie :-p)


Mam nadzieję, że kolejne wieści od Młodejmamy będą już tylko lepsze. Nadal trzymam kciuki i pilnie sledzę czy nie ma nowego info.
Ciekawe co by zrobili jakbym ja wylądowała w szpitalu i kazaliby mi liczyć ruchy, a ja na to 0. W końcu od początku ciąży praktycznie jest ich 0 (czasem tylko jakiś jeden szturchaniec). No ale lekarz twierdzi, że to ok bo mam łozysko z przodu, a mały ma nóżki na dole...
 
Dzien dobry:-)
Nie wiem o co chodzi ale ostatnio wyjatkowo dobrze sypiam,mala mnie nie kopie w nocy i przesypiam cala,jestem juz po sniadanku cukier w normie!!!
No u nie tez juz nie ma kopniakow,strasznie sie wygina i siedzi sobie glownie po prawej stronie:-)
Aneta ale smakowicie wygladala ta Twoja pizza mmmm ale smaka robisz. Wspolczuje rozlaki,sama nienawidze,moj czesto jezdzi na poligony ostatnio nie bylo go caly miesiac... a najdluzej 7 miesiecy i 13 dni jak byl na misji.. wow 30 par:-).ja bucikow jeszccze nie mam zadnych,same skarpety,od kiedy taki maluch nosi butki?
Munius no to extra ze zeszlo! Szkoda by bylo tyle ubranek. no wlasnie u nas taka kijowa ta zielen ze trzeba biela.narazie sa 2 warstwy i juz niezle to wyglada,jutro kladziemy juz kolorek:D dzieki za odp dot pralki,jutro nastawiam;-)
Marcia to trzeba bedzie teraz w dzien dospać.;-)ja za to ostatnio wstaje coraz mniej,najwyzej raz czy dwa,ale ciezko jest mi sie wtedy zalatwic... leci doslownie po kropelce i zaczyna piec. W dzien jest normalnie,wczesniej jak wstawalam po 10 razy nie mialam takiego problemu...
To powodzenia w szukaniu dywanika,ja juz mam upatrzony ale czekam na wieksza kaske
Agnis jejus oby wytrzyala jak najdluzej, to ja to samo,od wczoraj nabial wczesniej nie moglam patrzec,na kolacje i sniadanie twarog,cukier po nim extra wiec moge jesc:D a gdzie znajde ten suwaczek z % i odlaczaniem dni?
Mamusia zdrowka dla malego;-)
 
Wczoraj po akcji szpitalnej naszej koleżanki kupowałam rzeczy z listy aptecznej właśnie – podkłady, smoczek, butelka, witaminy i cała cała reszta – to o czym na wątku zakupowym było – (ja nic nie miałam stąd te 30 produktów Munius wyszło) i koło 1 w nocy już zadowolona dodałam 2 produkty jeszcze i co d...a wszystko wcięło. W historię wchodziłam ale nic to nie dało. Dobrze, że sobie odhaczałam w swoim notatniku co zamówiłam z tej listy więc dzisiaj wieczorkiem odtworzę. Taka wściekła siedziałam a moja córka. Która mi towarzyszyła ( tak tak nocny marek weekendowy z niej – teraz jeszcze śpi) podeszła do mnie i mówi, żebym się nie denerwowała , że wszystko będzie dobrze. Kochana moja – objęła mnie i całowała , żeby się nie denerwować. Wczoraj też ale przed ta akcją zamówiłam pościel do łóżeczka.
Ala i As - pościel 7el ŻYRAFKA 90x120 (3844220154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Z mężem stwierdziliśmy, że nie chcemy zwierzaczkowych nowych pościeli – jakieś mam po córci – w owieczki i misie - a teraz kupiliśmy taką.
Musius – super, że udało się uratować ubranka!! A tam objechana – mój m pracował tam a ja na wychowawczym byłam z córką z nim razem.
Alesia – wczoraj weszłam na tą stronę „sroka radzi „ i wyszło , że Huggins zielone najlepsze chusteczki nawilżane
Aneta – moja też jak się urodziła tak wyglądała i do 1 roku życia takie włoski miała jak Twoja – potem się ruszyło – teraz ma gęste , grube włoski – po mamuni
Masiosia – siły Ci życzę na najbliższy czas naukowy
Mamusia synka – zdrówka dla Kurczaka Waszego !! Moja tez w nocy przyłazi i w środek się pakuje
Moja córa dorwała wczoraj naszą tabelkę z danymi ( ja wydrukowałam sobie) i przy pozycji Babygg mówi „ wszyscy mają wpisane dziewczynka albo chłopiec a tutaj u Pani jest syn ) – właściwie rację miała ( Agnis pewnie też nie zauważyła) w całej tabeli a jest nas trochę co chłopaków mieć będziemy tylko u Babygg jest syn a u innych chłopcy. Dalej czyta i mówi „ o dziewczynka Zuzanna będzie” – pozycja Mamusia synka – mówię Jej, że będzie Zuzanka a Pani już ma Julka ( u nas cały czas czekamy na Jej decyzję czy zgadza się na imię Julek dla braciszka) no i zaśmiała się i mówi, że może być i u nas Julek.
Kainkas – ja muszę kupić bo nie wiem kiedy zacznę rodzić a męża mam pracującego na południu a my z Mazur jesteśmy więc zanim on do mnie dojedzie w razie w – to wolę być przygotowana.

Susi ja naprawdę nie widziałam :baffled: Rzeczywiście gapa ze mnie. Może to dlatego że BabyGG dopisałam praktycznie na końcu i jakoś nie zwróciłam uwagi:-D Dzieci to są jednak bystre nie? :-)
Mam nadzieję że to nie problem. Tabelkę poprawię dopiero wtedy gdy jeszcze ktoś dojdzie. Bo wiem że też muszę poprawić ilość dzieci Moniki - bo to będzie jej 4 a ja wpisałam 3... ech stare mam już oczy chyba :-D
 
reklama
Do góry