reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja dopiero co wstalam! :-D Maz pojechal na 9 do pracy i wroci dopiero po 17 a ja mam w planie lezac caly dzien, bo ostatnio cos za duzo latam i wieczorami to już mnie tak wszystko boli, ze czuje ze musze przystopowac.
Wieczorem mamy tylko na chwilke podjechac do teściów, bo chca zobaczyc zdjęcia wnuczki z wczoraj. ;-)

Kciuki za Młodąmamę caly czas zaciśnięte! Dobrze, ze nadal jest w dwupaku i pod opieka!

mamusia synka Zdrowka dla Kurczaka!

ewa86 fotele przerażające, podrapan nie zauważyłam, ale tez nie przyglądałam się az tak dokladnie, bo jakos tak strach mnie ogarnął jak stalam przed fotelem hehe ;-)
Ale naprawde wszystko wyglada ok. Mam tylko nadzieje ze na trafie tam za wczesnie i moj akurat nie bedzie w pracy!
BARDZO DUZO ZDROWKA DLA CALEJ RODZINKI! Mam nadzieje, ze dzisiaj troszke lepiej!
POdziwiam ci za taka organizacje! Mi tez moze kiedys sie uda byc tak zorganizowanym. U nas narazie wyglada to tak, ze jedziemy na zakupy jak czegos braknie :sorry2:

muniuś super, ze wszystko puściło! Tak ja piore tylko w takich plynach do prania, bo to przeciez zamienniki proszku sa. Ja proszku wogole nie uzywam. A te plyny to już z każdej firmy, która ma proszek sa.
Ja bulki i chleby pieke normalnie w piekarniku w keksowce albo na brytfance i zazwyczaj wychodza. ;-)

AnetaNorwegia sliczne zdjęcia i to jedno faktycznie rozwala! :-D

masiosia dasz jakos rade w szkole! Trzymamy kciuki! :tak:

marcia30 Ale ten czas leci! Ja wlasnie wzoraj sobie uświadomiłam, ze to już za chwile będzie! :szok:

Agnis83 ja od paru dni bym tylko ser zolty jadla i mleko pila, a normalnie to wogole nabialu prawie nie jem ale widocznie nasze maluszki potrzebuja!

susi ja wlasnie zawsze otwieram wszystkie produkty w osobnych oknach i dopiero pozniej dodaje do koszyka, bo tez mi się już tak zdążyło ze zniklo. :wściekła/y:

Moniqaa ja mam tak samo z ruchami. Mam tylko pare chwil, co maleństwo rusza się wiecej i wtedy mogłabym może i 10 ruchow naliczyc, a tak to przez caly dzien cisza, ale ja tez mam łożysko na przedniej scianie i do tej pory wszystko wychodzi dobrze, wiec się nie martwie. Wczoraj na tym USG 4D tez widziałam, ze mala się rusza ale nic nie czulam.

mouse23 super, ze cukier w normie. Ja ostatnie 2 noce tez przespalam, oby już tak zostalo! :tak:

Ide robic sobie jakies śniadanko. Milego dnia wam zycze!!! :-D
 
reklama
kainkas z jednej strony bardzo się cieszę.. ale z drugiej wiem, że jeszcze 2 tygodnie i mogę już rodzić :O a tak jak pisałam nic nie mam jeszcze uprane i uprasowane:no:

monisia odpoczywaj !!

CRP jest białkiem ostrej fazy i dlatego reaguje tak szybko na zmiany... w zależności od stopnia zapalenia ..tyle powstaje tego białka.. im więcej i większe zapalenie to CRP wyższe.. a zmieniać się może nawet w ciągu 24 h

I mam taką propozycję.. dodajmy wszystkie informacje ze szpitala do wątku na sygnale żeby każdy mógl to przeczytać nawet jak dzień nie zagląda na forum i nie ma fb bo potem ciężko to będzie znaleźć
 
Hej dziewczyny

Oby dziecko zdrowe było i żeby przetrzymali jak najdłużej. Ciągle myślę o naszej koleżance, zzylam się z wami

Sprobowalam kąpieli cieplejszej trochę lepiej jest, ale nad ranem znowu poczułam takie mamranie macicy. Musiałam dzisiaj wejść na 4 piętro i teraz leze, bo znowu taki odczucie mam. Mała mnie przepycha w środku, łokciem gniecie i kolanem i piętą. Przynajmniej tyle. Spojenie boli, ale to normalne dziecko rośnie, grawitacja działa jakby nie było. W piątek wizyta więc powiem mu o tych moich skurczach i dyskonforcie.

Wmawiam sobie, że to odczuwam te przepowiadajace skurcze:tak:

Ja też się już wymienilam numerem z Agnieszką I JESLI KTORAS CHCE MOJ NUMER TELEFONU TO PISZCIE, WYMIENIMY SIĘ i będziemy ciągle w kontakcie:tak:
 
secreto- ciekawe jak będzie u mnie z ta cesarką... na razie ginka nie chce nic planować a ja hanie w 37tc urodzilam...nie chcialabym ze skurczami i rozwarciem pedzic na cesarkę..ehhh.. u mnie 37tc sie konczy 6lutego. a wizyty mam teraz co 2 tyg- zovbaczymy co powie
 
No właśnie podobno cesarkę lepiej zrobić zanim zaczną się skurcze itd dlatego że w czasie zabiegu macica "walczy" i potem się gorzej obkurcza.. Stąd właśnie stosuje się planowe cesarki a nie czeka się aż się zacznie..
 
Hej mamuśki

Doczytalam o MlodejMamie - trzymam za nia kciuki .... Choc jak mi wody zaczely odchodzić niestety wciągu 48 godzin musiałam urodzić

Ja po wczorajszych urodzinach czuje się ok , choć wczoraj czułam ze mi palce puchna i nogi wiec lezalam na tych urodzinkach i nie czułam się wcale dobrze ale do 23 wytrzymałam Madzia była z nami i o dzwo była grzeczniutka , dziadek jak zabral o 21 do domku i zaraz ma nam ja przywizc...Wczoraj były urodzinki od mojga szwagra zony a ja robie urodzinki za tydzień razem z Moja Madziulka
Dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe :-):-):-):-):-):-)

Agnis tobie dziekuje za przekazywanie wieści od nas i ze rzucilas te informacje w temacie Na sygnale , miałam to wlasnie robic ale widze ze uprzedzilas mnie :-):-):-):-)
 
reklama
Średnio mam teraz 140/90 więc nie wiem jak to z tym będzie:szok: zresztą w piątek będę pytać o to:tak:

Ciężko mi się zaczyna robić, pewnie Lenka przybiera na wadze :-D
 
Do góry