reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mamatek - koleś jest niedrogi to co mi tam zrobić mu reklamę :tak: Ma na imię Paweł: 511904851. Jasne, łap Simons Paullina Jedenaście godzin.pdf - zachomikowane 24- do 28 luty - GALERIA KSIAZEK DO CZYTANIA E-BOOKI FREE - bubu1977 - Chomikuj.pl Paullina Simons, fajna książka :tak: Kamaa zaraziła :-D Mi to się ciężko oddycha zawsze jak się na plecach położę, wszystko mnie boli, naciska dzidzia na narządy moje i tak źle mi, że nie ma szans leżeć na plecach :eek: Zgagę pokonałam puszką Pepsi! :-)
Jolcia - ja polecam kojec motherhood, bo i w tym można potem maluszka karmić i dla Ciebie teraz będzie mega wygoda :tak:ja bez tej poduchy już nie funkcjonuje, nawet z laptopem w niej siedzę teraz :-)
 
reklama
moniqaa, małym szkrabom witaminy jest dość łatwo podać, gorzej jak są starsze i już kumają, wtedy to jest jazda nawet ze zwykłą witaminą D
 
Muniuś, super, dzięki za numer taxi i za linka :) Będzie co czytać!

Ja mam poduszkę-rogal od koleżanki, ale taką małą, tylko na karmienie, do spania dla mnie się nie nadaje niestety:/ właśnie mi to leżenie na plecach też zupełnie nie odpowiada, ale nie mam wyboru teraz.

Dobrej nocy!
 
Czyli zbędny gadżet ;-) Tak z ciekawości podałam, bo pierwszy raz wpadło mi coś takiego w oczy :-D Szperam po allegro, bo trzeba w końcu wyprawkę skompletować...
Przypomniało mi się, że termometr też by się jakiś przydał :szok: Niby takie drobiazgi, a zbiera się już ładna lista...
 
Ja dzisiaj po wizycie u lekarza i na usg zadowolona jestem – mały od zeszłego tygodnia przybrał około 300 gram – teraz waży 1255g. Przepływy na dobrym poziomie – więc wróciłam cała szczęśliwa do domku. Pani doktor powiedziała, że maluszek ma ładny nosek !! Jak wróciłam już do siebie do miasta i jak odbierałam córkę ze szkoły w drodze powrotnej strasznie mnie spojenie zabolało – kłucie było okropne- musiałam się zatrzymać , żeby przeczekać ból i podarowałam dzisiaj córce zajęcia z teakwondo – położyłam się i odpoczęłam. Ból przeszedł – któraś już pisała o takim bólu – ciekawe czy często się jeszcze pojawiać będzie.
Rozpisałyście się o porodach dzisiaj bardzo – ja pamiętam tylko, że ból był straszny, wymiotowałam , rodziłam z koleżanką do dziś wspomina jak bujałam się na piłce, że jej kręgosłup obciążyłam – ale pomagała mi bardzo ale teraz nie pamiętam takich szczegółów jak wy o których piszecie. Koleżanka powiedziała tylko jedno, że na Sali mam słuchać położnych i one mnie poprowadzą. Wiem jedno – jak już trzymałam małą to wszystko minęło i najważniejsza była ona. Teraz nie wiem co mnie czeka – czy lekarze w związku z konfliktem zdecydują się na cc czy na Sn - wiem, że im zaufam żeby zrobili wszystko jak należy – żeby jak najszybciej mieć małego w ramionach.
Gratuluję wyników dzisiejszych wizyt i trzymam kciuki za jutrzejsze J
Mamusia synka – w sumie z tym premierem to miałaś rację , że dba bardziej o dzieci tych co pracują w UK – tam łatwiej – mieszkałam trochę więc poczułam a u nas faktycznie tylko zabierają. Ja też to ciśnienie tak zapisuję na kartce. Dobre wieści o maluszku – super. A Twoja historia porodu jest naprawdę przerażająca.
Ewa – w te standardy wiekowe co do porodu w ogóle się nie wpasowuję. Miałam 29 lat jak rodziłam córkę i urodziłam naturalnie. Główka 36cm, waga 3800 - więc faktycznie reguł nie ma . Jak mała lepiej się czuje??
Masiosia, Jagna – buziaki dla dzieciaczków
Secreto – odpocznij u rodziców – jak wrócisz będzie cudownie – na pewno będziesz poprawiać po swoich panach jak to każda kobietka – sama lepiej zrobi
Megi Pegi – możesz centrum dowodzenia Tadziem zrobić z łóżka - zawsze to wygodniejsze i milsze niż zza biurka swoim kolegą – palantem jak go nazwałaś
Jo-asia – w podobnym wieku rodzimy nasze dzieciaczki
Koreczek – tylko odpoczywaj a nie wdawaj się w jakieś sprzątanie u mamy
Katrine – też o tym masażu słyszałam pozytywne głosy , ale waga małego !!
Moniqaa – dokumentów ciążowych brakuje
Munius – mądra decyzja z l4!! Ale ciuszków – szok !! Na film poczekaj i sobie w necie obejrzyj. Jak ona to spr jak dziecię leży??
Babygg – co za lekarz ?? Obyś miała wszystkie wyniki dobre w przyszłym tygodniu
Masiosia – kciuki zaciśnięte były – udało się??

Alesia – czemu tak często te masaże wykonywaliście – mieliście jakieś zaleceni??
Weronika – Ewa co do wanienki ma rację, jak maluch zacznie siadać to w wannie jest już łatwiej kąpać
Kamaa – dzisiaj maila dostałam w sprawie reklamacji – zobaczymy ile będzie to trwać
 
Susi a no racja z tymi dokumentami :tak: jeszcze bym zapomniała... tyle, że ja mam tylko wyniki badań krwi, bo mój lekarz nie prowadzi karty ciąży... ale o tym już pisałam i nawet nie mam siły się już z nim o to kłócić...

Super, że z Maleństwem OK. Dobrze, że ta wizyta Cie uspokoiła...
Nawet nie wiedziałam, że przy konflikcie robi się cesarkę... My akurat oboje mamy grupę 0 Rh + więc nie mamy problemu...
 
Niekoniecznie od razu cesarkę - mój lekarz miejscowy do którego chodziłam na początku powiedział, że zazwyczaj kończy się cesarką a teraz w szpitalu wojewódzkim lekarz mnie spytał jak rodziłam pierwsze i dlaczego nie chcę sn? Mówię, że tak usłyszałam , że cesarką się kończy - to powiedział, że wszystko zależy od wyników - więc czekam cierpliwie do końca i końcowych wyników :tak:
 
reklama
Do góry