reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Moniqa ten kocyk z pepco co dodawalas wczoraj to ja taki sam mam :) ale fioletowy. Michelle czesto go uzywala :tak: a teraz owija nim swoja lalke :D
ImageUploadedByForum BabyBoom1389308447.395758.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1389308474.464864.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1389308499.346746.jpg

Juz byl kilka razy prany a caly czas wyglada ladnie :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389308447.395758.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389308447.395758.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 40
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389308474.464864.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389308474.464864.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 40
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389308499.346746.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389308499.346746.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 35
Alesia... miałam to samo... kupowałam bo wydawało mi się, że mam za mało i to właśnie tego na 62, bo jakoś kojarzę, że Tadzik w tym najdłużej chodził i dzisiaj jak zliczyłam to się przeraziłam....

Sprobuję z tym vanishem, bo rady Perfekcyjnej przekazane przez Munis mnie trochę odstraszają... jakaś porażka....

Susi ten idiota w koncu wział się do roboty...więc moze zakonczę tę wspołpracę szybko. Dowodzenie Tadziem z łożka nie wchodzi w grę. Przeżywa intensywny okres rozwoju, a co za tym idzie, wystrzałowie pomysły... z łożka moge dowodzić tylko w czasie jego snu :)
 
Zawsze możesz mu coś wymyślić do zabawy i na podłodze z nim razem siedzieć , oparta o coś wygodnego :-D

Starcza na góra 15 minut... matko zaczynam wątpić w swoją kreatywność ;-)

Jutro pomęczę go z masą solną... z godziną się nam zejdzie... a rano mam lekarza, tak więc będziemy się oboje szykować do wyjścia...
 
No to mnie teraz nastraszylyscie tymi porodami... cholera dziewczyny będzie dobrze i każda z nas będzie miała mega lightowy poród :) w to chce wierzyć :)

Babygg jestem w szoku z tym lekarzem... co on nienormalny? Chyba jak pacjentka zglasza ciągle te same dolegliwości to trzeba się tym zająć a nie bagatelizowac... dobrze że zmieniasz lekarza :)
Aneta chyba z twoimi doświadczoniami porodowymi nic się nie może równać... aż miałam ciarki jak czytałam twój opis. Odważna jesteś kobieta ze decydujesz się na sn mimo tego co przeżyłaś :)
Muniuś tak ci gorąco? Ja ciągle opatulona ciepło bo jakoś ciągle mi zimno :) ale fotka z brzuszkiem super :)
Marcia ale miałaś fajny dzień zakupowy :) ja muszę się w końcu wybrać :) już marzy mi się zrobienie takich konkretnych zakupów ale boje się tego wydawania dużej ilości kasy... no cóż i tak mnie to nie ominie :)
Ewcia ojjj szkarlatyna.... cholerka żeby tylko się twoje maluchy nie zarazily... trzymam kciuki żeby były zdrowe.
Malpawzoo ja się zastanawiam nad tymi rzeczami Klupś. Jak byś coś więcej o nich wiedziała to napisz co? :)
Katrine ale gigant maluch.... szok. Ciekawe jaki się urodzi naprawdę czy te pomiary będą prawidlowe.
Jagna co do kompieli to chyba ja jednak nie zdecydowałabym się na wiaderko.. boje się że nie będę umiała kąpać małego w wanience a w czymś takim... o nie :)
Flower ten leżaczek do kąpieli super sprawa :) chyba się w niego zaopatrze :) bo strasznie boję się tych pierwszych kąpieli :)
Nikusia nieźli ci twoi Znajomi lekarze.... dziwne podejście może nie mieli tak naprawdę pojęcia o tym że dziecko w czasie snu rośnie... i najlepiej jak najwczesniej klasc spać... ehh...
Muniuś z tym ciśnieniem to 120 jest prawidłowe, ja jak mam ponad 140 to lekarka kazała mi monitorowac i w razie czego jechać do szpitala..
Mamatek ja to znów zglupialam i chce dla małego kupić posciel w żyrafy :) i jak coś ten motyw podoba mi się najbardziej :))
Tyle z was pisze o tym masażu ze i chyba ja się zainteresuje :)
Jolcia ja mam kojec motherhood nie jest tani ale bez niego już spać nie umiem. Teraz chyba w smyku była przecena i widziałam je dużo taniej niż normalnie. Zerknij na stronę smyka :)

Chyba spróbuje się położyć tylko dam suni leki i spróbuje... mówiąc szczerze to wcale nie chce mi się spać :((
Buźka dziewczyny do jutra... albo do rana :)
 
Hej dziewczynki,
doczytam po poludniu Was, teraz nie mam szans!

na razie tylko gratuluje wszystkich wizyt:-) i
monisia ​gratuluje mezowi;-)

Dodaje, co dzisiaj poczta przyszlo....tak jak radzilyscie tez na 56cm czyli tutaj rozmiar 0000 do 4kg, takie malutkie:eek:, ze normalnie moze byc za male chyba......zwlaszcza te spodenki???? Gdzie sie tam ten pampers ma zmiescic, no ale wdg tabeli do 4 kg, moze ja zapomnialam jak takie dzidzi wyglada??? Haha

p.s. kupilam glukometr dzisiaj, i wynik 2.5 h po sniadaniu 4.7- 104! czyli ok:-) zobaczymy dalej
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 39
  • image.jpg
    image.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 40
  • image.jpg
    image.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 48
  • image.jpg
    image.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Dziewczyny chyba faktycznie sie odwodnilam... Albo zaczynam odwadniac. Wypilam w ciagu pol h jakies 1,5l wody. Szklanka za szklanka jak bym nigdy nie pila. Co sie napilam to znow mi sie chcialo.... 7 szklanek a mi tak jak by dalej chce sie pic :szok: dobrze ze moj jutro w nocy wraca i ma wolne do 14 zanim wyjedzie na ten miesiac wiec pojedziemy do lekarza zobaczyc o co chodzi z ta nagla utrata wagi i czestym wyproznianiem sie :tak: ide wypic jeszcze ze 2szklanki i sprobowac zasnac... Toz to 4:20 juz a ja dopiero 2h przespalam tej nocy :(
 
Czesc dziewczynki!

wstalam bo trzeba Pati do szkoly zawiezc ale tak mi sie spac chce ...

aneta jak sie czujesz? Ta wode to staraj sie tak regularnie pic a nie w takiej duzej ilosc na raz..

dzisiaj wybieram sie jeszcze na zakupy srodkow higenicznych itd no i musze ten cienki szlafrok kupic bommam taki gruby ze cala torbe zajmie.
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty jak ktos ma...

milego dnia!
 
reklama

Ja wstałam już o 6 :) jestem u rodziców i zapowiadają się super nudy:confused2: - leżenie cały dzień.. i nie wzięłam laptopa, a oni maja stacjonarny przy którym długo nie wysiedzę:no: bo nogi zaraz mam spuchnięte

Dziewczyny gratuluje wam wizyt :D duże dzieciaki nam się zapowiadają :) Jeśli ktoś ma dzisiaj to też życzę powodzenia !

Mi już zaczyna coś z piersi lecieć :szok:i są bardziej bolesne...

Aneta Marcia ma rację trzeba pić częściej łyczkami :) może synek ci jakoś niefortunnie na jelitach leży?

Miłego dnia !!
 
Do góry