reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ale Wam dobrze. Ja do roboty siadam. Nuśka dziś tak marudziła przez tą gorączkę, że mam niezłe tyły :/

Poza tym nigdy się o tej porze nie kładę, bo dzieci o 20 zasypiają i dopiero wtedy się nam cichy dzień zaczyna - żal się kłaść spać :D
 
reklama
jagna ja codziennie jestem sama od 9 tak do 21, a jeszcze co dwa dni od 7 rano. Normą też są jeszcze późniejsze powroty niż 21 więc nie mam opcji muszę kąpać sama i ogarniać dziecko, ale z jednym dałam radę to i z drugim sobie poradzę.
ewa, mnie też jest żal ciszy i spokoju, no i mężem się muszę nacieszyć, więc usypiam 2-3 w nocy, ale fakt ja już wtedy nic nie robię, bo Ignac jednak w dzień w przedszkolu więc całą pracę przeważnie ogarniam do 15
 
Ostatnia edycja:
Wiesz może będzie lepiej jak Marcel się pojawi, bo mała do szkoły a ja sama jak palec. A tak nakarmić, przewinąć, spacer i tak jakoś zleci. Może być lepiej, niż teraz.
Dobranoc, lecę spać mala zasnęła.
 
Ja czekam na wrzesień, kiedy mi dwójka do przedszkola pójdzie, a ja z półroczniakiem zostanę :) Będzie luuuuz :)
Ale pierwsze pół roku - Aniela + Antek + Franek popołudniami + praca = hardkor :D
 
Ale jestem padnieta :szok: ale postaram sie doczytac :tak:. Moj m poszedl na impreze firmowa...a ja myk do lozka z laapikiem, wiec poki jeszcze oczy jakos mam otwrte to zabieram sie za czytanie. Dzisaij bylam w pracy i tak mnie dziewuchy zagadaly ze 1,5 nie bylo moje :szok:. W domu rozebralam choinke... i niby tak duzo ozdob w domu nie rozwieszalam ale zajelo mi cale popoludnie! Juz poprasowac kolejnej parti prania nie dalam rady...

Moniqaa ja tez piore wszystko. Dodatkowo takie zlezale ciuszki jeszcze pralam w normalnym proszku,a poiero teraz w tym niemowlaczkowym ;) tez sie czailam na ten kocy z pepco..ale wstrzymalam sie, zobacze co jutro w hurtowni beda mieli. A masz moze z pepco okrycia kąpielowe? albo któraś z Was? Ciekawa jestem jak z chlonnościa...bo niby wszystkie okrycia 100% bawelny, tak jak reczniki a czasem nic chlonać nie chca...a ja nie mam jeszcze ani jednej zabawki dla malego :cool:

Jo_asia
jak brzuszek dzisiaj?

Ewula_m kocyk w sowy super! niektózy to maja talent :tak:

monisia0605 najwazniejsze ze na razie jeszcze czas masz :tak: wiec sie oszczedzaj dalej!

masiosia
nie żałuj godzin ktore przesypiasz! kiedy jak nie teraz? ja aż zazdroszcze takiego snu w ciagu dnia! ja po 10-15 min juz sie buze..o ile uda mi sie w ogole zasnać...a jak udały sie urodziny Julka?

Nikusia82 no niepotrzebnie sie nastawialam na to usg.. u mnie lekarz zapowiezial na razie wizyte za 3 tyg (35/36tc) potem za 2 tyg (37/38tc) i o nastepnych na razie nie wspominal..ale pewnie juz co tydzien beda...

Megi Pegi witami wśród L-czwórek ;-) no to teraz czas bedziesz miala na odpoczynek!!! Gratuluję udanej wizyty! i trzymam kciuki za jutrzejsze usg!

mamuisa synka
super wiesci o tej malutkiej dzidzi! a Twoj m nic nie mowi ze sie tak do lekarza szykujesz? bo mi moj m ostatnio wypomnial! jeszcze jak przez tel mu powiezialam ze ide sie pomalowac bo zaraz o lekarza to o mnie: a la mnie kiedy se umalowalas?! :-D o boberku juz nie wspomne :-D o doczytuje ze troche spalo Ci cisnienie. To dobrze. Ale mialas przejscia przy pierwszym porodzie...i potem...masakra :-( Ale duzy juz bobas! I dobrze ze dotalas tabletki na cisnienie. Mam nadzieje, ze obróci buzkę

susi ciekawe ile bedziesz czekac na rozpatrzenie reklamacji, mam nazieje ze bluzeczke szybko dosla i to na ich koszt! Te zdjęcia córki są świetne!!!!

Jagna25 plac zabaw z siebie masz :cool: współczuję. No i doczytalam, że Twoja Celinka ma dzisiaj urodzinki? no to wszsytkiego naj! u mnie tez dzisiaj goła choinka zostala :-D czeka do jutra na m :tak:

ewa86
no to klaps z tym wiekiem na pierwsza dzidzie i poro.. ja 28 mam, bobas nie chce sie odwrocic, zaczynam psychicznie nastawiac sie do cc :sorry: ja juz tez belle kupilam...trudno, wszsytko sie zuzyje jak co :-D zdrówka la Nuśki!!!

maarcia30
na ten żel zwrócilam dzsiaj uwage jak robilam zamowienie w aptece internetowej. Poczytam co to jest... najważniejsze, ze zakupy zrobione! :-)

alesia
cieszę się, że na wizycie wszystko oki :tak: co do pogody czeka nas wielka niewiadoma na ten marzec... ja przygotowuje wa takie zestawy dla maluszka..jeden lzejszy (polarowy) a drugi mam kombinezonik cieply. No i zobaczymy c sie przyda.

AnetaNorwegia świetna ta "modelowa" szafa. A tą co chcesz kupic to z czasem dzieci pokolorują ją, żeby weselsza byla i tyle :-)

mamatek
dlaczego pokazalas ten kocyk w sowy :-( teraz nie ma mocnych! chce taki :-D

Koreczek super ze do domu wróciłaś! Tylko sie nie stresuj za duzo!!!

kasiulekk gratuluję pelnego tygodnia! moj maly ma czkawke zawsze wieczorem.. i to tak tez ze 2 razy

secreto
a u mnie polozna mowila ze w moim szpitalu juz odchoza od rutynowego nacinania, wiec to dla mnie dobra wiaomosc jak co..mam nadzieje ze unikne i nacinania i cc

katrine tak ja pytalam o ten masaż dzieki za info :-) poogladam i poczytam :-) ale duży chlopak! Ale najwazniejsze ze zdrowy i Ty sie dobrze trzymasz :tak:

nieznajoma1991
a próbowalas jak najwyzej poduszki ulozyc pod glowe? moze wtedy bedzie Ci sie lepiej spac?

muniuś
widzę ze nie jestem sama z tym gorącem..ja sie gotuję ostatnio normalnie!!! now widze że Ty to juz przygotowana!! Ae masz rzeczy :-)

Babygg
no niefajny ten lekarz... brr nerwa bym zlapala na takiego...

kimkim
witamy :-)

kainkas
no to krótka..czyli duzo musisz lezec i opoczywac.

malpawzooo super wieści!!! :-) 2 tygodnie? no to blizej poczatku marca bedzie :tak:

Doczytałam :szok: nie wierze Wam, że idziecie spać :-p jutro rano pewnie z 6-7 stron nocnego pisania bedzie :-p Ja tez juz zmykam. Spokojnych snów!!! O wiośnie :-)
 
Kamaa ja już mam drugi kocyk z Pepco :) Ostatnio mieli inne, dzisiaj inne wzory :tak:
poprzednio taki bardziej puchaty wzięłam, a dziś w krateczkę beżowa i z aplikacją misia.

Okrycie kompielowe mam jedno z Kauflanda i jedno z Biedronki. Dorwałam je w promocji. To z kauflanda wyprane już i po praniu przyjemne w dotyku się zrobiło. Na oko powinno dobrze chłonąć... Tego z biedronki jeszcze nie rozpakowałam nawet...
 
Ciekawa jestem jak u nas będzie z tym kąpaniem dzieciątka, bo mój mąż to taki raczej mało delikatny jest i boi się takich maleńkich dzieci;-)
Dziś podczas zajęć w szkole rodzenia mówił, że takiego maleństwa na ręce nie weźmie bo mu krzywdę zrobić może.... śmiać mi się chce trochę z niego... bo on to z takim przerażeniem w oczach mówi... ale wiem, że jak zobaczy co i jak to nie będzie się bać:)

Ja jutro mam usg, trochę sie martwię czy Amelka za duża nie będzie bo w cukrzycy tak bywa, że dzieci mają wysoką masę urodzeniową... a przy moich gabarytach dużego dzieciątka sn nie urodzę... a bardzo bym chciała rodzić naturalnie...

Ale mi się chce spać, Amelka szaleje jakby tam w brzuszku jakąś trampolinę miała;-)
 
ewa, a co będzie w wakacje, Franek będzie w przedszkolu? Mnie wakacje trochę przerażają, tym bardziej że ja mojego potwora do przedszkola nie oddaję, bo mam uraz ze swojego dzieciństwa
jolcia, mój mąż też się bał, a jak Ignac leżał w szpitalu pod lampami i musiałam odciągać pokarm i dawać mu przez butelkę to wyczaił, że lepiej synek je od tatusia i już strach zupełnie zginął tak więc jak jeszcze po porodzie miesiąc byliśmy razem w domu to ładnie ogarniał Ignaca i wszystko przy nim umiał zrobić.
 
A pytanie mam :zawstydzona/y: wiele razy pisalycie "karmienie mm" :zawstydzona/y: co to znaczy?:zawstydzona/y:

A chyba juz wiem :-D mleko modyfikowane? :-D oj pomroczność :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry