reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja tez mam większą chcice niz M ale ja mam blokade do nastepnej wizytacji, zadnego fiku miku :-( muszę jakos wytrzymac do czwartku :-) inni maja gorzej - szewki/pessaary wiec juz do porodu absolutne NIC .......


m wzział wolne, bedzie jutro szukal kanapy albo nadmuchamy materac i wrzucimy do salonu hihihih
 
reklama
Dzień dobry:-).
Ja tylko na chwilkę póki co bo zaraz mam gości a po podłodze kurz się wala, potem was doczytam mamusie.

muniuś, nastka
navigation cadet oglądałam na żywo w tą sobotę i rzeczywiście jest niski (w sam raz dla mnie:-D, ja mam 158 cm.), ale można dokupić podwyższające adaptery do gondoli za chyba 9 zł, no i ma regulowaną teleskopową rączkę. Mój mąż ma 180 cm i dobrze się czuł z tym wózkiem, ale wiadomo to ja będę głównym użytkownikiem, no i Grześ ;).
No i raczej nie będzie nadawał się na pozamiejskie, wyboiste tereny, ponieważ przednie koła ma piankowe i dość małe, ale za to do wciągania na II p. (ja mieszkam na II p.) w sam raz bo tylne kółka ma duże i pompowane.
No i poza niewielkimi rozmiarami i naprawdę małą wagą (co dla mnie jest najważniejsze) ma też inne plusy: dość sporą gondolę z regulacją zagłówka, gondola łatwo się odpina i zapina na stelażu i można ją łatwo przenosić za uchwyt (znowu plus jak ktoś mieszka w bloku), spacerówka montowana tyłem i przodem, rozkładana do pozycji leżącej, możliwość powiększenia budki (dodatkowy materiał ukryty w zamku), spacerówka posiada osłonkę na nóżki, odpinany pałąk, no i nowe modele mają wkładkę dla małych dzieci i one się wtedy nie zsuwają i ulepszone są koła, bo w starszych zaślepki często wypadały - a resztę to można doczytać w necie. No i jeste możliwość wpięcia fotelika maxi cosi (i jeszcze jakiegoś innego), ale trzeba kupić dodatkowo adaptery za ok. 50-60 zł, bo nie ma w zestawie.
I jest ładny na żywo, nie tandetny. Kolor lychee na żywo nie jest różowy tylko stonowany czerwony. Kolory bardzo różnią się na żywo od tych w internecie.

My go bierzemy na 100%, ale jak pisałam, miałam zupełnie inne typy i lepiej pojechać do sklepu i pooglądaj na żywo wózki:tak:.
 
Secreto, moj ginekolog oprocz tym ze jest ginekologiem jest rozniez wedkarzem, twoj natomiast oprocz zdolnosci naprawiania kobiecwj hydrauliki jest rowniez czarodziwjem i wrozka-jasnowidzem, ktory wie wszystko nie badajac niczego :-D
 
jaspis navington cadet, tez mu sie przygladałam ale za wysoka jestem do niego :-)
fajny wozek jest w smyku w stałej ofercie baby safe, chociaz teraz patrze ze bebetto sa tez tanie :-)
 
Jejku ale produkujecie od rana :O my wstalysmy pol h temu. Nie zapamietam wszystkiego komu mialam odpisac bo na tel jestem.

Secreto ja lubie roz ale jednak ten komplet za bardzo rozowy dla mnie, ten bym predzej wybrala
ImageUploadedByForum BabyBoom1386063398.300887.jpg

Byl temat prezentow ja mojemu kupilam trymer z philipsa taki ze moze sobie obcinac zarost na pelno sposobow i ma tez nakladki do scinania wlosow. No i czas ladowania tylko 1h do pelnej baterii. Wczoraj robilam zakupy na h&m i zamowilam mu bokserki z flaga amerykanska :D on ma bzika na punkcie amerykanskich aut, route 66 i wszystkiego co z tym zwiazane. Nawet cale plecy ma wytatuwane w tym stylu... Duzu znak route 66, orzel a pod spod trzeba dokonczyc jeszcze mape jak przebiega ta 66 :) wiec napewno mu sie spodobaja i troche smiechu bedzie.
Jeszcze cos slodkiego mu dokupie bo zawsze sobie kupujemu a wieczorem jemy hehe

Co do seksu to mysmy baraszkowali 1-3 razy dziennie a od 4 tyg kiedy ma ta nowa prace i jest na wyjazdach caly czas mamy dla siebie czas tylko w weekend i wtedy nadrabiamy troche :D

Zaraz biore sie za sprzatanie a od 15:30 do 22 siedze w wlosach i paznokciach. Mam tylko pol h przerwy 19:30-20:00 zeby wykapac mala i polozyc spac.

Aha Koreczek z rozstepami nie pomoge :( ja mam minimalne ale uzywam tylko szorstka gabke pod prysznicem a pozniej oliwke. Nie wierze w kremy itd :)
Gratuluje udanych wizyt :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386063398.300887.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386063398.300887.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 20
hehe śliczne stringi słonik :p mój dawno temu na 18nastke takie podobne dostal :pP i gdzieś jeszcze ma schowane.

* co do sexu to ja mam ciągle ochotę, ale staram już się uważac coraz bardziej mimo tego ze nie mam zakazu, mój też ma dalej taka ochotę na mnie jak kiedyś :p a zawsze myślałam ze jak mi sie troche cialo zmieni to juz nie bede go tak pociagac.
no a czasem jak ja nie bardzo mogę to mojego zadowalam a on mnie inaczej :) i jest super.

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)
 
jaspis navington cadet, tez mu sie przygladałam ale za wysoka jestem do niego :-)
fajny wozek jest w smyku w stałej ofercie baby safe, chociaz teraz patrze ze bebetto sa tez tanie :-)
Nie bierz bebetto, gadałam z facetem który sprzedaje wózki od 10 lat, mówi że bardzo awaryjne są. Na 10 sprzedanych ma 7-8 oddawanych po 2-3 razy na gwarancji. Sama był na niego mega napalona, już miałam kupować, polecił mi tako, roana i inne, ale nie bebetto i mutsy.
 
mamusia cadet będzie świetnym rozwiązaniem dla niższych osób, a tak jak ty o bebetto ja myślałam o mutsy. Napaliłam się mimo że cena wysoka, a w rzeczywistości to badziewie jest.
 
reklama
Muniuś odpuść zumbę na Xboxie; ja mam na PSP (pewnie podobnie) i to zupełnie nie to! Na zajęciach w fitness clubie jest klimat, muzyka itd. W przypadku zumby to bardzo dużo znaczy.
 
Do góry