reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
ZUMBA!!! I ja dołączam do wielbicielek. Przed zajściem w ciążę przez 2 lata prawie chodziłam :-)uwielbiam :-) i teraz mi strasznie jej brakuje. Nawet jak byłam zmęczona po calutkim dniu uczelni, pracy do 20 to zajęcia dodawały mi energii. Teraz sobie muzyczkę zumbową w domu puszczam i podryguje przy garach :-D
 
Ja za zumba też stęskniona :)

Wiecie co moje dziecie chyba sie obróciło czułam jakies przepływy a teraz kopie mnie pod samą piersią:szok:
 
a ja myślałam, ze porzadny jak za te cene :-) na forach chwalą.......
Ja czytałam chyba inne fora, bo tez czytałam, to każdy psioczył. Ja wiem ze chce Roana Maritę, wypróbowałam na wszelkie sposoby, na spacerku z bratankiem, bo mają taki wózek. Mały ma rok a lekko sie nim podjeżdża i steruje, a i mieści się w gondoli co prawda na siedząco ale się mieści
 
Zgadzam się z mlodą mamą, przecież korona z głowy mi nie spadnie, jak czasem sama nie mając wielkiej ochoty sprawię jakąś przyjemność mężowi ;)
A teraz jak miałm się wstrzymać to co mam go też zmuszać do abstynencji? Taka wredna to ja nie jestem ;) A swoją drogą gin po tygodniu pozwoliła delikatnie, ale zastanawiam się, czy bezpieczniej nie było by z gumką, bo jednak nasienie też jakoś tam może wpływać, hmmm...

Ewa, ale przy NPR to chyba jakoś można sobie inaczej radzić w płodne dni, zawsze jest jakiś sposób, zwłaszcza, ze nasze organizmy są tak skonstruowane, że ochota większa jest w dni płodne, a nie te bezpieczne.

Agnis, dla mojego męża scyzoryk w kieszeni to podstawa, bez tego ani rusz ;)
 
ja zawsze staram się patrzeć tak jakbym miała być w jego skórze.. jakbym miała chcicę to bym oczekiwała, że jakoś się z nim rozładuję a nie ukradkiem sama.. ile ja mam lat by chodzić z chęcią i to ukrwac:confused:

Ja nie mówię, żeby wprowadzać celibat na 9 miesięcy ;) Ale nie ma się co zmuszać dla zasady.
No i mam trochę inne podejście do seksu ;) Właśnie to, że gówniarzem nie jestem sprawia, że nie muszę w sekundę reagować na wszystkie instynkty, które mną targają ;P

Ewa, ale przy NPR to chyba jakoś można sobie inaczej radzić w płodne dni, zawsze jest jakiś sposób, zwłaszcza, ze nasze organizmy są tak skonstruowane, że ochota większa jest w dni płodne, a nie te bezpieczne.

Ja jestem ortodoksem w tym względzie - wszystko albo nic, nie uznaję półśrodków ;)
Dlatego NPR - poza względami ideologicznymi, zdrowotnymi, finansowymi itp. - to jest metoda idealna dla mnie, bo nigdy nie wymaga stosowania jakichkolwiek sztuczych "zabezpieczeń".

Co oczywiście nie znaczy, że w czasie "zakazanym" siedzę od Męża 3 metry, żeby go broń Boże nie dotknąć :p Są inne sposoby okazywania sobie czułości :)

No ale to też kwestia temperamentów oczywiście. My się akurat dobraliśmy idealnie :)

***
Nuśka przeziębiona. Ale nic szczególnego. Jakieś syropy ma na tydzień.
Tylko do oczka się jakieś zapalenie wdało i tu mamy krople. Ale będzie żyć ;)
 
Hej dziewczyny wczoraj popołudniu zaczęło mnie rozkładać i dziś ciag dalszy przeziębienia kręci mnie w nosi kicham i rozbita jestem a zostałam sama z młodym bo mąż na szkoleniu w Warszawie. Niedawno dotarłam do domu bo zawiozłam młodego do przedszkola a potem do Tesco pojechałam kupić coś na Mikolaja Miłoszowi i synkowi mojego brata który przyjeżdza do nas w piątek i pewnie coś mojemu przywiezie teraz padam. Dobrze ze obiad mam teraz popijam herbatę z cytryną i miodem a o 14 muszę jechac znów do przedszkola na drugi koniec miasta.

Wszytskim wam życzę dużo zdrówka bo wirusy coś szaleją a tym co mają wizyty powodzenia trzymam &&&&&&&&&&&&.
 
Witam was! Wreszcie doczytalam! :-D

Wszyskim chorym tym duzym i malym zycze jak najwięcej zrowka i żeby wam szybciutko przeszlo!!!

Trzymam tez kciuki za wszystkie wizyty i badania!!!!

My wczoraj byliśmy pierwszy raz na szkole rodzenia. :tak:Nawet spoko było i ciekawie. Mielismy 3 wyklady: jeden ginekologa i ogolnie o szpitalu i porodzie, drugi psychologa i 3 poloznej o ciazy i pologu. Mój miał taka mine jak by się miał zaraz rozpłakać czy cos po tych wykladach hehe ;-) i polozna kazala meza sobie przypiac 2 rozne obciążniki do nog i wsadzic sobie nadmuchanego balona pod podkoszulek i w roznych niewygodnych pozycjach siedziec i chodzic co jakis czas, żeby poczuli się chociaż troche jak w ciazy hehe :tak:
Bylo troche smiechu i troche powaznych tematow, wiec w sumie jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie za tydzien, bo wtedy juz beda praktyczne cwiczenia.

Moja gwiazda cos malo ruchawa jest ostatnio… Wczoraj to tylko takie pojedyncze ruchy czulam i dzis rano tez tylko tak ze 2 szturchniecia. No moze sie troche rozleniwila...

Jeśli chodzi o to „przytulanie” to my nie mamy zakazu i dobrze, bo u nas w druga strone, ja mam nawet wieksza ochote niż przed ciaza, wiec działamy poki możemy hehe ;-)

Jeśli chodzi o roz to ja bardzo lubie, chodz jak bylam mala to chciałam mieć wszystko niebieskie hehe ;-) A teraz staram się mieć troche rozowego ale tez innych kolorow.

Wozek to my mamy już na 100% wybrany. Będziemy kupowac Baby Design Lupo Comfort czerwony i do tego fotelik Maxi Cosy. Tylko wozek nam kupuja teściowie i pewnie pod koniec roku pojedziemy kupic. :tak:

Ja tez jestem straszna wielbicielka zumby!!!! :-D Przed ciaza to nawet na maratony zumby chodzilam po 3,4 godziny pod rzad. I chodzilam tez na Aqua zumbe. Super sprawa! :-)
Na pewno po ciazy wroce do zumbowania!

susi super, ze znacie już Plec! A jeśli chodzi o przepływy to trzymam kciuki żeby się poprawily!!!!

Koreczek ja bedac w szpitalu usłyszałam, ze najlepszy na rostepy i na to żeby skora była bardziej elastyczna jest olejek z migdałów słodkich. Taki olejek jest w Rossmanie od Babydream Fuer mama. Ja mam bardzo poddatna skore na rostepy, bo już duzo rostepow mam z wczesniej i odkad uzywam tego olejku to nawet te które mialam sa jasniejsze i mniej widoczne, a zadnych nowych na razie nie mam, a cena tego olejku jest niska. ;-)

muniuś ja na gluoze wzielam meza i dobrze, bo w polowie zaczelam mdlec i pozniej on polecial mi szybko cos kupic do jedzenia, bo bym chyba zeszla z tego swiata. Koszule z Alles Mama sa piekne, ale niestety nie na moja kieszen… Chyba tylko w stanik z Alles mama zainwestuje, bo sa podobno najlepsze ale to bliżej porodu, bo niewiadomo jaki duzy biust będzie.

Nastka-83 jeśli chodzi o golenie, to ja tez mam taki problem. Na razie probuje tak troche na „czuja” ale nie wiem jak dlugo dam rade. Pewnie będzie pozniej trzeba meza zaangażować hehe

Ewula_m książek kucharskich, nawet tych wymyślnych nigdy nie za duzo hehe!!! ;-)Ja dzisiaj jade do lidla, a brakuje dwoch naklejek to pewnie dzis tez będę posiadac ta książkę! :-D

AnetaNorwegia Trzymam kciuki, żeby się okazalo ze wszystko jest dobrze!!!

secreto co do prezentu dla meza, nie za bardzo pomoge, bo sama mam co rok problem… W tym roku on mi ulatwil sprawe i zazyczyl sobie ksiazki. Jeśli chodzi o materac, to słyszałam ze gryka pianka kokos jest najlepszy.

malpawzoo Gratuluje udanej wizyty i zakupow!!! :-D

ewa86 my choinke zawsze w wigilie ubieraliśmy albo jakos krotko przed. W tym roku chciałabym ubrac troche wczesniej ale nie wiem jak to wyjdzie z tym remontem teraz. :confused:

jagna25 moja babcia tez zawsze mowi, ze chlopiec powinnien być na rozowo a dziewczynka na niebiesko.;-)

mamusia synka odpoczywaj duzo i będzie dobrze!!!
[h=2]Agnis83 ja kiedys na swieta kupilam mezowi takie cos: Multitool Gerber Bear Grylls Compact: www.scyzoryki.org/multitool-gerber-bear-grylls-compact/ i był przeszczęśliwy! :tak:[/h][h=2][/h][h=2][/h]
 
Moje Juliano tez nie za bardzo, zasmarkany i kaszle...................... wymiękam, skończyłam obiad i ide lezec - na materac dmuchany :-)


Monisia tez chodziłam na szkołę rodzenia :-) fajna sprawa, z niektorymi dziewczynami do dzis mam kontakt :-)
Joasia zdrówka :-)
 
reklama
Hej kochane .... Zyje ale co to za zycie, nos zatkany, spac nie idzie, jak brzuch się nie napina to kregoslup boli ...maskra O tyle dobrze ze jeszcze nie gorączkuje.. Ide was poczytać bo zaleglosci mi się zrobily
 
Do góry