reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

No widzicie ja teraz niby też nie mam zakazu no ale sama nie wiem... skoro mi tej szyjki nie badał... a kiedyś powiedział, że jakaś długa nie jest :pwiec w sumie się boję
 
reklama
ej laski no normalne, że w ciązy to dziecko kopie, to boli czasem... ale są inne formy wyrażania uczuć niż tylko zwyczajny seks..ja tam wole sama mojemu cos tam pomóc niż by potem sam po kiblach z telefonem w ręku trzepał do innej baby:szok: to że my nie musimy wgl nie znaczy, że ich nie ciśnie.. mój nic nigdy nie mówi ale ja widzę po samym humorze..

Święte słowa. Choc u nas to jest tak ze mi się bardziej chce..chyba..w każdym razie mój maz wlasnie mowi ze musimy uwazac na małego, nie można za często, ze jego zdrowie ważniejsze i moje sampoczucie niż seks, bo on wytrzyma. Znam go i wiem ze mowi prawde...No gdzie ja go znalazłam :-D
 
wiem, że wychodzę na jakąś wyluzowaną ale ten temat chyba nikomu tu nie jest dziwny.. dzieci się z kosmosu nie wzięły:-D mój mi raz powiedział, że mu troszkę przykro bo jak chciałam mieć dziecko to sama się kręciłam wkoło niego a teraz to czuje się jak jakiś reproduktor co czeka na kolejny raz:confused: więc teraz się pilnuję i staram się dawać mu co jakiś czas do zrozumienia, że wciąż jestem jego kobietą i mnie pociąga tylko nie wszystko się da.. ale co się da to się da i możemy bez problemu..

wiecie czyste ciało wysmarowane balsamem, ładny makijaż, seksi koszulka.. ich to cieszy.. a nie jak stare baby w podkoszulku rozczochrane najlepiej nie rusz bo pogryzą..tak to może byc po 60tce:D
 
Ostatnia edycja:
wiem, że wychodzę na jakąś wyluzowaną ale ten temat chyba nikomu tu nie jest dziwny.. dzieci się z kosmosu nie wzięły:-D mój mi raz powiedział, że mu troszkę przykro bo jak chciałam mieć dziecko to sama się kręciłam wkoło niego a teraz to czuje się jak jakiś reproduktor co czeka na kolejny raz:confused: więc teraz się pilnuję i staram się dawać mu co jakiś czas do zrozumienia, że wciąż jestem jego kobietą i mnie pociąga tylko nie wszystko się da.. ale co się da to się da i możemy bez problemu..

racja :-)
 
ej laski no normalne, że w ciązy to dziecko kopie, to boli czasem... ale są inne formy wyrażania uczuć niż tylko zwyczajny seks..ja tam wole sama mojemu cos tam pomóc niż by potem sam po kiblach z telefonem w ręku trzepał do innej baby:szok: to że my nie musimy wgl nie znaczy, że ich nie ciśnie.. mój nic nigdy nie mówi ale ja widzę po samym humorze..
Oj przytulać to tak, pomóc też pomogę. ale jak mam ochotę na sex i już do czegoś dojdzie to nawet mój mąż robi wielkie oczy, bo ma dodatkowe doznania w postaci kopniaków na .... Więc obojgu zazwyczaj się odechciewa. Stwierdziliśmy już że mały zazdrośnik rośnie;-):-)
 
a ja siedze i dumam nad kanapą........wlasnie pani ze sklepu mnie załamala bo powiedziała, ze do swiat nie wie czy beda te ktore chce........i co na podlodze mamy siedziec??????????????
 
to już marsz pod prysznic i doprowadzić się do człowieczeństwa mi proszę.. ja też czasem zalegnę to aż się źle czuję.. potem sama kopię się w tyłek ide się myć, ogolić nogi ładnie, nakładam maseczkę na twarz, perfumy, pociągnę oczy kredką i nawet jak lezę to już się czuję piękna i jak my się czujemy fajnie to jesteśmy dużo fajniejsze!
 
reklama
Ej, Dziewczyny, nie przesadzajmy ;) My mamy myśleć o potrzebach facetów, a oni co? Seks to sprawa dwóch osób, a nie że jedno się męczy, bo drugie nie umie myśleć inaczej niż spodniami :p
U nas na szczęście pełne dogadanie w tej materii, więc już więcej nie teoretyzuję ;) Ale nas NPR wiele nauczył w tej kwestii - przy tej metodzie nie da się mieć wszystkiego na zawołanie :)

***
Dobra, lecimy do lekarza, bo nam kolejka przeleci :/
 
Do góry