reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ania no musze leżec, jak leze to mi sie nie spina, jak połażę to mnie boli :-( dzis w nocy mnie tak bolał ze spac nie mogłam...... biore aspargin bo po magnezie mi cisnienie spada i głowa mnie boli......Moj lekarz mówi ze jak sie skraca to lezeć trzeba bo jest jeszcze szansa ze sie wydłuzy bo jak juz sie otworzy to juz sie sama nie zamknie.....
 
alesia tu mozesz zobaczyc co to takiego: Home Pizza Stone - Kamień do pieczenia pizzy ;-)

19ania90 ze mna w szpitalu byla dziewczyna, ktorej sie skracala szyjka i mowila ze czuje to bo ja wtedy brzuch boli. Lekarze kazali jej lezec i jak by bylo bardzo zle to mieli jej dac leki. Ale w szpitalu nie byla przez szyjke tylko na zastrzykach, zeby pluca dziecka szybciej sie rozwijaly, po nich wyszla i miala poporostu jak najwiesej lezec i wstawac tylko do lazienki i dotrwala do swojego terminu i urodzila juz. Wiec glowa do gory! Bedzie dobrze!!!
 
aaaaaaaaaaaa wiedziałam :-), że jej się uda. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio przy okazji ADY chyba mówiłam, że mogłaby dołączyć bakaalia :tak:
 
Witam mamusie,

zdrówka dla chorowitek i dla chorych maluszków też. Ewa, Nikusia gratuluję udanych połówkowych i chłopaczków :)

ania a Ty odpoczywaj a z szyjką na pewno będzie wszystko dobrze i odzywaj się do nas!

susi witam Cię nowa mamusiu :)

farfalla super, że poszłaś do psychologa. To znaczy, że jesteś świadoma i szukasz pomocy, a to już dużo znaczy. Trzymam za Was kciuki i zazdroszczę troszkę przygotowań ślubnych. Ja, choć miałam swoich dosyć podczas ich trwania, to teraz cudownie to wspominam i wróciłabym choć na chwilkę do tych wydarzeń. Aktualnie pomagam trzem przyjaciółkom w organizacji :)

Pisałyście o pępkach- mój już prawie że całkowicie wystaje- bleah. Nie lubię go takiego, nie lubię go dotykać i żeby był dotykany fuj fuj.

A ja jakieś chandry dostałam- chyba jesiennej trochę po części. Źle się czułam na początku tygodnia i strasznie zmęczona byłam i jakaś taka niedospana. I zaczynam widzieć moje dodatkowe kilogramy i źle mi z tym. Wiem, że to normalne w tym stanie i że to dzidziuś ale jednak. Źle mi z tym i już.
Ale wczoraj byłam u lekarza i u syneczka wszystko w porządku więc powody do radości są. Jak mi smutno to mu zawsze kupię parę drobiażdżków i humor mi się poprawia :-) i tak też dziś zrobiłam i byłam na plotach u koleżanki też marcóweczki.
i Leosiowy pokój wczoraj skończył się remontować więc idę go trochę wyszorować i jutro komodę wstawimy bo jedna już czeka w garażu. A w tygodniu chyba przeciągnę męża po łóżeczko :-)

Dziewczyny mam glukozę na następną wizytę- lepiej zrobić już, czy myślicie, że bliżej wizyty? Teraz 23 tydzień, a później to byłoby ok. 27.
 
Glukoze robi się między 21-24 tygodniem, rób teraz;-)
Mnie dziś głowa bolała, położyłam się na godzinkę i jest oki.
Lece Was doczytać
 
jagna a wszędzie w necie piszą, że między 24 a 28 tyg. Dlatego pytam Was- doświadczone już kiedy najlepiej. Bo mi gin powiedział po prostu, że na następną wizytę, a to dopiero za 5 tyg.
 
reklama
hej dziewczyny!
Pojawiam się i znikam ale też mam problem z szyjką jest skrócona ale twarda więc mam się oszczędzać ile mogę brzuch pobolewa więc generalnie nie za dobrze;/ ehh ale jestem po połówkowym i będzie chłopak to wiem na 100 % jest zdrowy wazy 270 ma 15cm i jest ok. Rusza się strasznie:) Ale szyjka mnie martwi bo ja zawsze taka aktywna byłam i teraz ciężko mi tak leżeć, odpoczywać;/ Widzę że kilak z was też to ma więc trzymam kciuki za was ;-) musi być dobrze!

Pozdrawiam dziewczyny!!!
 
Do góry