reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Kurcze te wysokie temperatury u dzieciaczków są okropne, Aneta mam nadzieję że Twojej Kruszynce szybko przejdzie i że to nic poważnego.
Mój Wojtuś ma kilka dziwnych kropek na pleckach i kilka na nóżkach - a w przedszkolu panuje ospa i tak się zastanawiamy czy to ospa czy nie, po nocy się pewnie wyjaśni. Na razie nie ma gorączki tylko jakiś marudny.
Byłam z nim dzisiaj w kinie na bajce "Dziadek do orzechów" - wynudziłam się i było mi strasznie niewygodnie ale najważniejsze że jemu się podobało. U nas to kino to takie małe, stare i było tylko 6 osób :-) Już myślałam że seans się nie odbędzie bo tak mało ludzi ale na szczęście puścili nam tą bajkę.

A z tymi skracającymi się szyjkami uważajcie, dużo leżcie. Z tego co wiem to niekoniecznie odczuwa się to że szyjka się skraca.

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt.

Bakalia - gratuluję i baaaaardzo się cieszę Waszym szczęściem :-)

Nikusia - trzymam kciuki za premię !!!
Ja ostatnio też doświadczyłam tego fałszywego zainteresowania mną i moją ciążą w pracy, staram się o tym nie myśleć bo od razu mam nerwy. Na szczęście przez najbliższy czas nie zobaczą mnie w pracy.

Flower - gratuluję przeprowadzki :-) i ta historia z windą - oj ale stracha obie musiałyście mieć.

Mi się pępek nie uwypukla, jakoś zmian w jego wyglądzie nie zauważam.

Farfalla, Kulka, Ania - życzę poprawy nastroju, wszystko będzie dobrze.
Farfalla - mam nadzieję że uda Ci się znaleźć śliczną sukienkę w cudownie niskiej cenie :-)

Spokojnego wieczoru i zdrówka dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
ja tak blyskawicznie tylko bo nie ponadrabiam na pewno.
u nas wsio dobre powoli sie ograniamy na nowym mieszkaniu, skrecamy meble, rozpakowujemy, Mala od wczoaj chodzi juz do pzredszkola DO 14:00 i super sie zaadaptowala choc wczoraj nei powiem wywinela mi niezly numer bo jak zamykalam drzwi do mieszkania to przywolala winde nacisnela guzika i pojechala sama na dol a ja bieglam na leb na szyje z 5 pietra po schodach szlyszac jej histeryczny placz:szok:

ania90- na swieżo więc się odniosę: niekoniecznie musisz czuć że ci się skraca szyjka (ja nei czulam nic tylko zaniepokoilo mnie ze odczuwam ruchy dziecka tylko w samej jakby pipce). bylam w 30tc i mialam szyjke skrocona praktycznie do zera, miekka i rozwarta na 1cm - urodzilam za drugim podpieciem oksytocyny 2 dni po terminie wiec glowa do gory! jak najwiecej leż z podniesionym tyłkiem do góry (podłoż poduchę czy coś), jak nie dostałaś jeszcze leków (fenoterol i ispotin) to chyba nie jest jeszcze tak źle
Dziewczyny napisze Wam że jest lepszy lek od fenoterolu. Bratowa brała go, jest dostępny w Czechach, ale po nim tak nie telepie człowiekiem i nie ma takiego negatywnego wpływu na dziecko. Przepisano jej go w akademickim we Wrocławiu
Plaszczyk super, podobny do mojego zimowego. Mój bardzo ciepły jest i prałam w pralce normalnie
 
Można brac
Lek nazywa się gynipral, jak bratowa znajdzie adres apteki w Czechach gdzie pracuje polka do też wstawię. Lek na receptę, byl dostepny w Polsce ale jest według NFZ droższy więc mniej opłacalny:wściekła/y::wściekła/y:
DURKYNOVA 446 szpital miejski 54701 NACHOD Tel. 00420491601592 prosic Panią Jana Koniczkova mówi po polsku. Najpierw zamawia się telefonicznie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam pytanie, czy ospa jest dla mnie jakimś zagrożeniem (a właściwie dla dzieciątka w brzuszku) jesli ja juz na nią chorowałam i w dodatku miałam również półpasiec ???
 
reklama
Do góry