reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ewa super, że u Antka wszystko w porządku :D
i mam nadzieję, że teraz już nawet w śniegach dojadę na spotkanie na Hucie ;)

Dziewczyny wy też macie już wystający pępek?
:-D

Nie mam. Ale w pierwszej ciąży też nie miałam do samego końca czyli do 36tyg.

Witam przy czwartku. Ależ mamy dziś "piękną " pogodę!
 
Ja już od ponad tygodnia taki mam :p i czasami mi to przeszkadza, szczególnie jak gdzieś o niego zawadzę lub mój mąż go dotknie :D albo pies chce polizać:rofl2:
 
Megii pegi mi polozna zmienila date w 19 tyg na tydzien dalej. Kolezance zmienila w 18 tyg na prawie 3 tyg dalej i urodzila 2dni po tym drugim terminie, gdyby nie zmienila to by niepotrzebnie wywolywali bo by byla 3tyg przenoszona wg blednej daty
 
20130713_144831.jpgGaga mój Dyziek po kastracji stał się jeszcze gorszym przytulakiem niż przed.. nie odstępuje mnie na krok i jak ja leżę na kanapie to on też wtulony we mnie :)i jak Paweł głaska brzuch albo masuje oliwką to Dyziek musi przy tym być i czai się na mój pępek :D:-D
 

Załączniki

  • 20130713_144831.jpg
    20130713_144831.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Mi tez pepek juz troche wystaje , w tamtej ciazy pod koniec byl caly na wierzchu. A teraz mala ma frajde i jak leze z golym brzuchem to przychodzi i probuje wcisnac pepek :D jak przycisk :D
 
reklama
Aneta chyba bym padła strasznie nie lubię tego uczucia w ogóle dotykania pępka :wściekła/y: zastanawiam się czy jakimś plastrem go nie zakleić :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry