reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

PINKI JUŻ CZUJESZ GILGANIE :szok::szok::szok:...toż chyba za wcześnie u Ciebie? Wydaje mi się, że takie typowe to po 16 tyg mogą być wyczuwalne... no ale super...

Jak najbardziej może już czuć :) Ja w drugiej ciąży właśnie w 13 tc poczułam. Takie muśnięcia motyla. Dopiero tydzień czy dwa później zaczęły się delikatne szpileczki, a po 18 tc to już kopanie takie, że na zewnątrz było czuć :)

Ale to indywidualna sprawa bardzo. Niektórzy i po 20 tygodniu pierwsze ruchy czują i to też norma :)
 
reklama
Dzięki dziewczynki za rady :tak:
Postanowiłam tak: pójdę na to genetyczne z tym skierowaniem co mam, i potem pójdę do tej przychodni przyszpitalnej i powiem, że byłam u innego bo chciałam skierowanie na badania i od razu zrobił badanie genetyczne też. Zapytam o L4 jak mi nie będzie chciał dać to wrócę do młodego :-p A jak da to zostanę a do młodego pochodzę prywatnie by mu smutno nie było, że dał mi skierowania a ja się więcej nie pojawiłam :-p Zresztą młodego mozna wypytać o coś, a ten ze szpitala tylko buczy pod nosem ...
 
:(:( rzyganie zaliczone... Guz na głowie i potłuczenie zaliczone... W skrócie nie ma to jak głową wyrżnąć o toaletę... Że też akurat musiało mi się to przytrafić jak mąż na zakupy pojechał:/ Eh... :(:( a dziś było tak pięknie.... Myślałam że już tak zostanie...
 
Jolcia, współczuję potłuczeń,trzymaj się.Młoda mamo gratuluję!!Mouse- super, córcia jak i u mnie!!
Ja postanowiłam skonsultować się z innym ginekologiem prywatnie w sprawie wykonania amniopunkcji. Teraz po testach pappa za bardzo bym się stresowała do czasu porodu, wiec chcę sprawdzić czy dziecko będzie zdrowe.Jednak jakieś ryzyko wystąpienia Z.Downa jest i będę chciała to sprawdzić. Nie wytrzymam psychicznie.Oczywiście jestem wciaż dobrej myśli.
NIkusia- w jakim szpitalu w Warszawie rodziłaś??
Dziewczyny, patrzę na wózki o których piszecie i wiele z nich mi się podoba.Muszę się wybrać do sklepów i obejrzeć je na żywo.Wtedy na coś się zdecyduję.Ale zakup zostawię raczej na przyszły rok.
Udanych wizyt jutro:)Dobranoc.
 
MMka dziekuje,grono dziewuszek powieksza sie:-)
a jaki mialas wynik tego testu?jak on wyglada,daja w procentach prawdopodobienstwo wystapienia choroby? a usg bylo w normie? tez dzisiaj mialam ten test i ciekawa jestem wyniku
Napewno wszystko bedzie dobrze;-)

ja wlasnie zaliczylam kibelek po leczo....i dalej mnie muli...zauwazylam ze wieczorami coraz gorzej sie czuje:-(
 
Czesc dziewczyny!

mam malao czasu teraz zeby sie udzielac ale staram sie podczytywac na bierzaco. Trzymac za mnie dzisiaj kciuki bo ide na usg wieczorem dam znac.
milego dnia!
 
witam z rana wszystkie mamusie;-)
nie moge coś spać,od 5 przewracam sie z boku na bok. do tego w nocy miałam straszne koszmary...
marcia kciukasy zacisnięte !:-)
wszystkim życze udanych dzisiejszych wizyt:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewula, skomentowałaś wożenie dziecka w foteliku i generalnie się z Tobą zgadzam, ale... ;)
Tak, jak napisałam ten fotelik miał opuszczane wezgłowie na płasko, a to już zmienia postać rzeczy :)
Ja mimo wszystko wolę gondolę.

Gratuluję wszystkim udanych wizyt :) Widzę, że kolejna dziewuszka się pojawiła :) Super!

Współczuję wszystkim haftowania. Mam nadzieję, że przestanie Was to męczyć!
Badania prywatnie to kosmos. Próbowałyście ze skierowaniem podejsć do lekarza rodzinnego? Mi w poprzednich ciążach przepisywała skierowania. Dużo zależy od rodzinnego, bo oczywiście nie musi tego robić, ale jak ma dobre chęci, to może.

Poszewki bajkowe mają teraz być w Biedronce. Mam przed sobą świeżą ulotkę właśnie :)
Z ciekawych rzeczy:
ocieplacz (110-140) za 32,99 zł.
fajne traperki (24-28) za 34,99 zł.
kalosze (26-33) za 29,99 zł. <parasolka za 9,99zł.>
bluzeczki na długi rękaw 2szt. za 26,99 zł.
kołdra (155x220) 89,99zł., poduszka 34,99 zł.
poszewka na jaśka bajkowa - 4,99 zł.
rajty - 8,99 zł.
bluza lub spodnie dresowe (Hello Kitty, The planes, spider-man, 101 Dalmatyńczyków) 98-128 za 22,99 zł.
poszewka (Myszka Minnie, Monster High, Samoloty, Auta, Hello Kitty, Barbie, Księżniczki) za 59,99 zł.

Jeżeli to nie ten wątek lub po prostu "spam", to usunę :)
 
Do góry