reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej dziewczyny!
Doczytałam o Młodejmamie - trzymam kciuki, mam nadzieje, ze crp bedzie niskie i nic zlego sie nie bedzie działo!
Rany, lutowki juz rodza???? To my już zaraz, a ja nie mam jeszcze czesci wyprawki! W poniedziałek zamawiam apteczne rzeczy w takim razie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
koreczek ja słyszalam ze wysokie ciosnienie jest wskazaniem do cesarki ale te 140/90 to narazie nie jest tak zle,najgorsze ze pewnie bedzie wzrastac... co do ciezkosci to u mnie zalezy od dnia.sa takie ze gory moge przenosic,sprzatac,gotowac,isc nawet na miasto:-) a dzisiaj np to brzuch mi sie napina,czuje sie jak slonica i tylko moglabym lezec:-(
megipegi to najmilsze Cie czeka ukladanie w szafeczkach,;-)a tez bym chciala troche mrozu co by powybijal troche bakteryjek bo ja dalej z katarem i gardlo zaczelo pobolewac... jakby moj planowal zakupy to nic bysmy nie jedli,co 2 dzien pizza:-D
Mmka moja wazy podobnie bo 2400 w 32 tyg.ale u mnie podobno zwiazane z cukrzyca i mam sie nastawic na min 4kilowca... Mi sie wydaje ze lepiej jak ładnie przybiera niz mialaby byc za mala,wiec glowa do gory,gratuluje nowego domku i przeprowadzki !;-)
Susi no balam sie balam,codziennie czekalam na informacje czy wrocil juz z patrolu,wyjezdzal codzinnie minimum raz. 2 miesiace po powrocie bralismy slub wiec duzo mialam zalatwiania i jakos czas mijal. Za to witanie bylo bardzo mile:-) miesiac po jego powrocie bylismy juz we 3:-)
Malpa ooo pewnie fajne takie nauki;-) sama bym poszla na takie wekendowe ,widzialam tylko tygodniowe albo kilkumiesieczne
 
Dziewczyny wieści o Marcie będę zapisywała i w grupie na fb i w wątku "Na sygnale" bo w gąszczu tych wiadomości tu nie każdy je odnajdzie :tak:
Właśnie dodałam nowe info w w.w. wątku :tak:

Co do grupy na fb, można pisać do mnie jak napisała Anetka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam sie niedzielnie.
CZekamy na kolede...pewnie dopiero wieczorem bedzie,nienawidze tego czekania

muniuś super ze zeszły plany pralkowe!!! :-)

AnetaNorwegia ale śliczna dzidzia z tej Twoje cóeczki!!! :-) ale szybko rośnie, co?

marcia30 lecą te dni jak szalone do narodzin naszych maluszkow.. ja nie wiem kiedy te dni tak mijają!!! :szok:

mamusia synka zdróka dla Juliana!!! Nie kuś budyniem! :-p

jagna25 tez mam napad na nabial...mleko, jogurty...wszystko bym jadla!!! :szok: i nie szalej, oki?

kasiulekk ja tez mam nadzieje ze do 38tc wszsytkie dotrwamy!!!!!

secreto co lekarz to co innego..moja kolezanka od poczatku 7mego miesiaca co 2 tyg juz chodzila!!! to tez wg mnie przesada...ale 4 tyg jak u Ciebie to tez duzo...ja mam teraz po 3 tyg wlasnie wizyte....

susi no wscieklabym sie na maksa jakby mi tak skasowalo liste juz zamowionych rzeczy w aptece... brr a przeszlo mi ostatnio przez mysl jak juz 2 godziny siedzialam nad lista "co bym zrobila jak by mi wszsytko ucieklo.. :crazy:" A któa wzyrafe wzielas? Tez sie zastanawiam nad taka posciela.

koreczek no trzymaj sie tam!!! I gdzie Ty na 4te pietro chodzisz!!! Odpoczywać masz!!! :tak:

MegiPegi ja tez chce snieg, ale tak z umiarem..i lekki mroz..zeby nie przylozylo z kopyta, bo wtedy nikt sie tym nie bedzie cieszyl...

MMKa1978 to super wieści z wizyty, a waga sie nie przejmuj, bo usg czesto bledne pomiary robi ;-)

katrine kciuki zacisniete za maluszka siostry!!!!

malpawzoo to super, że zadowoleni jestescie ze szkoly rodzenia!!!

A za mlodamame caly czas trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!


Ja dzsiaj tez ciezka noc...snilo mi sie ze bylam u dziadkow (juz nie zyja zreszta...) poszlam siusiu i na takiej polce w wc to zobaczylam ze polecialo ze mnie pelno takiej skrzepnietej krwi!! JA w panike ze do szpitala musze jechac..i nikt mnier ie sluchal...zestresowana chodzilam od rana po tym snie...dopiero jak pojechalam na cmentarz do taty jakos sie uspokoilam..masakra...

A jeszcze wczoraj kawalek porodowki na youtubie obejrzalam..i co? zryczalam sie na calego!!!!!!! wiecie moze gdzie w necie mozna ogladac odcinki? Bo po ang to za trudne dla mnie :-p

A jeszcze poskarze sie na moją psine..ciagle pod nogi mi zabawki przynosi zeby jej rzucac...a mi tak ciezko sie juz jest schylac.. a jak nie reaguje, to ta zabnawke w pysk i rzuca nią we mnie..no wredzina jedna no :-p
 
Oj drzemlam się brzuszek mniej się napina , zaraz będę cos jadla

Megi Pegi moja coreczka zimy sie nie moze doczekac tak bym chciala na saneczkach jezdzic i lepic balwanki

Aneta spakuj snieg i wyslij do Polski :)))

MMka1978 czasem usg potafi mylic sie do 0,5kg (lekarz zawsze mi mowil ze +- 500gram)

Katrin trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego i zeby siostra z maluszkiem szybko wyszla ze szpitala aaa no i najwazniejsze gratulacje z narodzin !!

Malpawzoo fajnie ze ci sie pododba szkola rodzenia :))

Kurcze ja nic nie mam jeszcze naszykowane , masakra czytając to co zostało wam do kupienia ja jestem w lesie glebo w lesie :/ Ale za tydzień już nadrobię wszystkie zaleglosci

Mlodamamo trzymaj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 
Witam Was kobitki! ;* :tak:
Jaka rozpusta, wstaliśmy dziś o 12:30 :szok: Wczoraj spać nie mogłam, bo na koniec wieczora z moim się posprzeczaliśmy, on nie rozumie po co trzeba kupować te rzeczy jak koszule, że bluzkę sobie wezmę i odchylę...i tak w kółko, po co już smoczek, po co już butelka, po co to, po co tamto, zły był, bo potajemnie kupuje i nie za bardzo mu mówię co i jak tylko jak odbieram paczkę to wtedy mówię, ale on jest sknera no to bez powodu mu o wszystkich wydatkach nie mówię :-D Jak wstaliśmy to pogodziliśmy się, nawet było "przytulanie" na zgodę, ale już strasznie MI (bo, że on się boi o BĘBEN - jak to mówi to wiem) ten brzuch zaczyna przeszkadzać, żadna pozycja nie jest dla mnie wygodna tak na prawdę :crazy: Zjadłam Jogobellę i kaszkę z sosem truskawkowym taką gotową z Biedry i strasznie brzuch mnie rozbolał, data ważności okay to nie wiem co było przyczyną...wypiłam miętę, zjadłam kanapki i dopiero jak wyjęłam z lodówki coca colę to pomogło - mmm schłodzona :tak: A mały kopał jak szalony od wczoraj i dopiero niedawno przestał.
Dziewczyny, jakie koszule do porodu bierzecie?
Marcia – powodzenia na łowach i pokaż jaki dywan upolowałaś, ja dywan kupię po malowaniu, bo nie wiem jaki wystrój kolorystyczny chcę mieć w pokoju :-D
Mamusia – zdrówka dla Kurczaczka, szkoda chłopaka ;* Tulaski!
Agnis – jakby nie Ty…ja to nawet fb nie mam to super, że tu wszystko piszesz!
Susi – o to nawet nie wiedziałam, że „dobrych” chusteczek używam od paru lat, mi po prostu one ładnie pachną i są dobrze nawilżone, nie pachną taką jakby toaletą, reszta chusteczek jakoś mi śmierdzi, a Pampers szczególnie, za to Nivea za mało nawilżone. Pieluszki Huggies mi nie podpasowały przy Mateuszu, ale chusteczki są mega :tak:Kochaną masz córę, a czym się różni lista z fb od tej co tu jest? Super pościel kupiłaś! :-)
Moniqaa – jak nie ma wewnętrznego głosu to znaczy, że to nie to :rofl2:
Monisia – a płynami trochę lepiej się pierze, są delikatniejsze czy w czym ich urok? Sorki, że tak pytam, ale od zawsze piorę proszkami, nawet nie wiedziałam, że płynami też schodzą plamy i może się przerzucę ;-)
Masiosia – Twoja prośba o mniej pisania nie ma racji bytu, no way baby:-pPowodzenia w szkolnej ławce, a tak w ogóle to czego się uczysz? :happy2:
Aneta – ja tak samo starałam się kupować takie rzeczy jak koszule i jeansy…no i na 62 sporo tego mi się uzbierało, śpioszki to tylko do spania :-)
Megi Pegi – kojarzysz Restaurację Pierwsza Liga koło Kina Praha i hotelu? :blink:
Ewa – u mnie planowane zakupy raz na tydzień nie mają szans bytu, bo ja codziennie mam ochotę na coś innego i nigdy nie wiem co, nieraz się obudzę idę do sklepu po składniki na spaghetti carbonara, a wychodzę ze składnikami na bolognese, bo nagle mi się odwidziało :nerd: Plus jest taki, że mieszkam w dobrej lokalizacji – 5 minut mam do: L’Eclerck’a i Tesco, 3 minuty do Biedronki, 10 min do Carrefour’a Express, 20 minut do Carrefour’a dużego i 5 minut mam do Lidla, 30 minut do Macro i do Arkadii i wiecie co…najbardziej mi Auchana brakuje, bo tam najtaniej i na prawdę spory wybór, a do Auchana muszę przejechać Wisłę, no to autobusem ze 40 minut, samochodem 10 min. Plus jest taki, że tam Auchan jest z Leroy Merlin razem :-) Właśnie sobie uświadomiłam, że jestem w zajefajnej lokalizacji jeśli chodzi o sklepy…a myślałam inaczej jak kiedyś mieszkałam na Gocławiu i miałam po jednej stronie Promenadę (masakra, CH chyba dla bogatych tyle tam dziwnych sklepów z drogimi ciuchami, jedynie fajne to, że Alma), a po drugiej Tesco 24H i myślałam, że mam najlepszą lokalizację jeśli chodzi o sklepy.
Katrine – a właśnie, może podłączysz się pod temat spotkania, bo już na l4 jesteś, a wtedy nie mogłaś, bo chyba do pracy szłaś jak dobrze pamiętam :-)
 
reklama
muniuś cale szczescie moj nie pyta po co, tylko "jak potrzebujesz to kup". No wlasnie wczoraj tez sie zastanawialam nad koszula do samego porodu :baffled: wiec dołączam sie do pytania :-) co d "przytulania" to u nas coraz rzadziej :-( tyle ze moj m sie boi ze zrobi brzdacowi krzywde :-( nie kuś coca cola :baffled: Gratli z kolejnego tygodnia :-)

ps. ksiedza nie ma... dalej szukam poscieli jakis...z osolkiem mi wczoraj wpadla w oko :-D
HAFTY APLIKACJE POŚCIEL 3el-120x90-DARLAND (3868615154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - miś i osiolek na kremowej łączce :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry