reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Muszę na badania iść a pozniej jadę ojca do szpitala zawieźć. Skurcze minęły, tylko takie niby odczucie jak na miesiaczke mnie czasem bierze. Mam nadzieję, że to nic złego...
 
reklama
Carri,,, ja tam bym chciała żeby sypnęło śniegiem. Mam kombinezon na zimę i jeszcze ani razu go Tadziowi nie zalożyłam. Po za tym nareszcie byśmy mniej chorowali, trochę by tych wirusów wymroziło. No i Tadzio mógłby się na śniegu wyszaleć, a tak wszystko mokre brudne, nawet za bardzo na tym placu zabaw nie ma jak się wyszaleć.
 
Koreczek, odczucia jak na miesiączkę o ile nie bolesne to moim zdaniem nic straszne. Może mała Ci rośnie, a z nią macica, która też się ćwiczy.
 
Koreczek ja właśnie o tych bólach (jak na miesiączkę) rozmawiałam w środę z lekarzem.
Usłyszałam, że do 10 razy na dobę może sobie tak boleć, bo to macica kurczy sie i rozkurcza.
Tak więc jeśli raz zaboli to spokojnie :tak:
 
reklama
Do góry