reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam :-)
Mała smarkająco marudząca. Noc tragiczna, wstaję przed 5 więc niedługo będę chodzić jak zombie :baffled:
Tyle dobrze, że jest u mnie mama. Rano obie babcie bawią małą a i tak ledwo dają radę, a po południu przykleja się do mnie. Oczywiście zrobić nic się nie da. Kupiłam paprykę, bo miałam robić sałatkę z buraczków, ale na razie czeka. Tyle, że dzisiaj upiekłam ciasto, bo chcę zanieść jutro do pracy.

Madzik przykro mi.

Truskawkowa dobrze, że klucze się znalazły. Mała gdzieś przesiała klucze starszej i szukam ich od 2 tygodni, bez skutku.

Katjuszka ja nie używam kropli do nosa, jedynie co smaruję maścią majerankową. A na noc smaruję ją Pumo Vap. Kupiłam tylko dlatego, że akurat Depulolu nie mieli, ale opinie ma dobre Włosowelove: O żyrafce, która pomogła Zosi wyzdrowieć: Hipoalergiczny żel rozgrzewający Pumo Vap bebe.
No i teraz daję sławny Gropinosin, o którym nie miałam pojęcia ale ostatnio lekarz go małej przepisał.

Zdrówka dla wszystkich dzieciaków.
Jest tu jeszcze jakieś, które uchowało się od choróbska?
 
reklama
Moja tfu, tfu na małym katarku skończyła, ale może to na zęby? Ciągle trójek wypatruje. Oby ten stan został jak najdłużej.

Madzikm przykro mi.

Zdrówka dla maluchów.
 
Piękna pogoda to może wszystkie plażują. ;-)
My dołączamy do sporej większości i walczymy z katarem u O. Lada moment pojawi się też u J bo kicha jak napędy.
Truskawkowa - dzięki za przypomnienie o Euphorbium, właśnie podałam.
 
No alkohol? ktoś coś wspomniał :-D żartujęęęę :)
U nas zaczęły się zajęcia dla dzieci, które nie chodzą do przedszkola i jak tylko jestem "wyrobiona" ze swoją pracą to jeździmy tam. A jak nie jestem wyrobiona to robię po nocy he he he. Na razie początek tych zajęć i to nowość u nas ale zapowiada się fajnie. Mają być zajęcia z malowania dla maluszków, rytmika różnego rodzaju , zabawy z psami z dogoterapii. Zobaczymy. Póki co Młody uśmiechnięty no i ma kontakt z rówieśnikami.
Poza tym łapiemy ostatnie promienie słoneczne :) i ciągle na dworze jesteśmy, dom za to wygląda jak pobojowisko ale .... czego nie robi się dla tego słodkiego uśmiechu.
 
reklama
Madzikm przykro mi.

Hmm alkohol :-D
U nas H chorobowo lepiej za to teraz Kuba dostał jakiejś dziwnej wysypki?? Cały brzuch i plecy ma zsypane takimi bardzo drobnymi kostkami, niektóre są większe jakby z wodą a dodatkowo na plecach ma kilka plamek jak liszaj ok 1cm średnicy :confused::confused:
Pojęcia nie mam co to może być rodzinna dała Pimafucin i sama dokupiłam Duozinal. W aptece już panie się śmieją co tam się u nas znowu dzieje :sorry:

Truskawkowa walenie głową przerabiałam z Kubą i to było straszne H na razie kładzie się na podłodze i udaje że płacze ;)

Wczoraj nasz znajomy który do tej pory widział H tylko w wózku i mówił że to aniołek po wizycie u nas w domu stwierdził że takiego agenta jeszcze nie widział :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry