reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Truskawkowa moja cala poobdrapywana :/ na szczęście guzów brak.

My już po spacerze. Młoda zasnęła w wózku, więc siedzimy u moich rodziców.
 
Truskawkowa K też podrapany jak po obozie przetrwania no i ostatnio zaliczył dachowanie z podmurówki pod ganek kilka schodków w dół i guza ma na środku czoła:/

U nas skromne 35 stopni w cieniu:/ Oddycham w jedną stronę.

Możliwe że wybyjemy nad zalew po obiedzie.
 
To u mnie lajcik bo tylko 31:-)
Kroczku a smarowalaś czymś?? Ja zawsze sie zastanawiam czym to potraktowac- tylko Altacet w żelu mam na obicia, a na siniaki po guzie wyciąg z arniki....to i to chyba dla mojej psychiki;-)
 
Truskawkowa bo z tymi "czortami" kwietniowymi to trzeba mieć oczy dookola głowy i kamerę w ... . Mój ostatnio wlazl na ślizgawke ale postanowił zrezygnować ze zjeżdżania i zaczął schodzić przodem po drabince ... złapałam go w locie tuż nad ziemią. Cały odrapany wygląda jakbyśmy mu sroge kary cielesne stosowali. :)
 
Truskawkowa ja żel z arniki sobie chwalę. Kiedyś starszy przywalił głową w róg lapka. Guz na opuszek palca. Posmarowałam na grubo i szybko zlazło. Na następny dzień tylko kolor był lekki.
 
Moja zamiast siniaków ma mnóstwo bąbli,wielkich czerwonych,uczulona chyba na bąki albo komary bo wygląda okropnie.
U mnie też skwar,a do tego gotuję teraz i sie topię:no:
Ze spaniem jest dramat ostatnio nocki fatalne a w dzień też nie chce zasnąć mimo że zmęczona po 12 wymiekam i usypiam ją na rękach bo z wózka wychodzi jak ją kładę.Jak tylko upały się skończą to wracam do drastycznych metod usypiania.
 
Truskawkowa a wiesz że niczym nie smarowałam tylko zimnym przykładałam. Altacet też mam ale nie używam go dla K.

Milenko łączę się z Tobą w bólu bo też przy garach jestem :/

O dziwo K mimo upału sypia nieźle. Tylko przy zasypianu jest problem bo gorąco ale tak poza tym to śpi normalnie a dziś przespał całą noc i dopiero o 6 Głodzilla się załączyła.

Myszka masz rację oczy trzeba mieć dookoła głowy:)

Kobitki ale się dziś wkurzylam. Musiałam na chwilę skoczyć do miasta. Wsiadam w auto i jadę. Jeszcze nie wyjechałam ze wsi a coś mi g.....em śmierdzi. Oglądam się na fotelik K a tam biała sierść. Nosz kurcze znów kot teściów spał w foteliku ( auto było w garażu z uchylonymi szybami). Zatrzymałam się w lesie, wącham fotelik... nic
oglądam wycieraczki i cóż za niespodzianka pod pedałami rzadkie, kocie g....no:/
 
Hejka
Korzystam z ostatnich wolnych chwil z dziewczynami na działce. Dziękuję opatrzności że nie muszę z nimi w mieście siedzieć. Moczymy się w basenie ile się da.
Siniakow brak ale pogryziona strasznie.
Na drzemkę ostatnio pada bez problemu po 13, za to wieczorem baluje do 21.30
Pozdrawiamy mocno
 
reklama
Moj nawet teraz nie poobijany ale wiecie co sobie ubzdurał ....na głowie chce stawać, boje sie żeby karku sobie nie skręcił. Ja fasolkę po bretońsku gotowałam na dwa dni.

U nas dzisiaj fajnie. Chmury, słońce ale jakies 20 stopni to jakby w Pl około 25. Kompletuje "wyprawkę" na wakacje i szału dostaje to pomocnik wszystko rozgrzebuje [emoji15]
 
Do góry