reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Edysiek - myślałam o takim odkurzaczu dla Emmy na urodziny bo jakby nie było zbliżają się wielkimi krokami, mała jednak zażyczyła sobie rower...Z dzwonkiem koniecznie. I nie wiem co mam z tym faktem zrobić bo dopiero co sprzedałam SmartTrike na którym nie chciała jeździć? Może to tylko o ten dzwonek chodzi, kupię jej i doczepię do hulajnogi ;)

Obiad spożywam, a raczej lunch w kawiarni, kawa i tortilla :) zapraszam
W domu nie dało się siedzieć...A na mieście na nieszczęście portfela zahaczyłam o Tkmaxx:cool2:
 
reklama
Pamiętacie pralkę Filipa - rzucił nią, Fuck - prawie 100 poszła w kosz. Następnym razem kupie mu betoniarkę - ale taka prawdziwą, żeby nie podniósł [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uu to lipa,jakis dzien zepsuty bo moj podczas pompowania rozerwal malej konika do skakania,ile placzu bylo.zazyczyla sobie nowego tylko ma byc pink:rofl2:
 
Mika-przez Ciebie omal sie nie udusilam obiadem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Tyyyy ja mam taka troche uszkodzona-z Castoramy pomaranczowa-podaj adres-wysle[emoji6][emoji38]
 
1484833118-aaaaaa.jpeg


A my z Kubą dziś takiego bałwanka zrobiliśmy:)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawkowa ja kupuje pułapki takie papierowe z klejem w środku i łapie się tego cholerstwa oj łapie. Tam są dwie sztuki w opakowaniu. Nie pamiętam dokładnej nazwy - białe opakowanie z napisem . U nas zwłaszcza jak jest ciepło to przez okno w kuchni wpadają albo z klatki :mad:
 
reklama
Do góry