reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Madziolina gratulacje
Milenka udanego odpoczynku. Ale was nosi w te wakacje, super, że tak jeździcie

My w tym roku urlop osobno, ale dzięki temu dzieciaki cały czas na działce, w sierpniu starszaki nad morze pojadą, E dwa tygodnie do żłobka pochodzi - już się cieszy, że z ciociami piosenki będzie śpiewać
 
W temacie wakacji- jakby ktoś wybierał się do Trójmiasta ( a wiem że Rila planuje) to odradzam, bo jest zakaz kąpieli. Są bakterie po powodzi, prądy i fale które porywają ludzi a do tego sinice.
Więc mam przyjemność mieszkać 5km od morza a tylek umuczyc to mogę co najwyżej we własnym prysznicu...
 
Milenka na thermomixa też od lat choruję, ale nie ma szans, żebym tyle kasy wyłożyła. Znajomy nimi handluje, ale nawet z rabatem się nie skuszę. Obłędne capuccino z niego piłam
 
Djmka ale to podobno samo gotuje piecze i jeszcze mizia po plecach jak komuś smutno ;-) nie ma bata pewnie by mi to w kącie stało jak wszystkie takie wynalazki.. szczególnie ze ja to nawet instrukcji nie czytam to nie umialabym użyć :-p
 
reklama
Madziolina- gratulacje!!!

My dotarliśmy do Sopotu. Pogoda marzenie. Dla mnie nie ma znaczenia czy sinica czy nie bo i tak do takiej zimnej wody nie wchodzę. Nawet stopy nie zanurzę ;-) Maluchy mają wodę w wiaderkach z tej "prysznicowej" przyplażowej i git. Dla mnie tylko morze ciepłe się sprawdza więc prawdziwe wakacje tylko za granicą. Może e przyszłym roku jak Maluchy będą starsze i bardziej ogarnięte.
 
Do góry