reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Chyba będę musiała zastosować jakąś inną metodę namawiania go, bo prośba nie działa :-)
A ja przy porodzie krzyczałam, że kupę mi się chce i prawie wstałam i chciałam iść a to się okazały bóle parte :-D
A przytyłam 12 kg... niecałe :-D
 
reklama
hehehehehee
a mi baba krzyczala-big poo!!!!!czyli duza kupa!!!,bo ja niewiedzilam jak mam przec,szok!!!
Ja tu rodze dziecko-taka wzniosla chwila,a ta mi o kupie krzyczy!!!:szok::-D:-D:-D:-D
 
Dziewczyny melduję jak tam moje starania :) Dziś wg owulacji powinnam dostać @ brzuch boli mnie od kilku dni jajniki, podbrzusze, a takze ból rozchodzi się na plecy i pachwiny.. Wczoraj robiłam test z rana pojawiła sie bladziutka kreska. Dziś rano test ewidentnie negatywny.. Tylko jedna krecha.. Brzuch boli jak bolał, @ brak :( nie wiem co sie dzieje. W najblizszych dniach ide do lekarza. Już zaczynam szalec ze mam jakies torbiele.. Pozdrawiam was :)
mysle zebys jutro zorbila test z apteki takim lepsiejszym te za zeta sa gowno warte! a jelsi dlaje nie bedzie @ ani II krech proponuje isc na bete , jelsi beta wyjdzie negatuwna to trzeba sie uzboric w cierpliwosc bo czasem @ lubi sie psozniac i to sporo ;]
pict1506.jpg.html

fotka brzuszka z dzisiaj:-)

no dosc pokazny bruchol ;]



ja w 31 tc mialam 87 kilo hahahha wiec...a startowalam z 70 ;]
 
Hejka:-) w Niemczech słonecznie,baaardzo ciepło (siedzimy z M w koszulce i krotkich spodenkach na balkonie) tak cieplo;-) i bezwietrznie.Juz zaliczylismy dzisiaj z małą dwa spacerki:)Jest cudownie,wiosna w pełni.
Zazdroszcze wam dziewczyny ze tak mało przytylyscie w ciazy,ja startowalam z wagą 62kg i pod koniec ciazy mialam juz 95kg,tyle ze mialam duze wielowodzie,i przy samym porodzie stracilam ok 15kg.Na chwile obecna waze 70kg:crazy: i nie umiem ich zrzucic.Tyle fajnie tylko ze po porodzie mi sie tak odmienilo,ze przestalam jesc slodycze-WOGULE,zero.Ja ktora kiedys byla takim lasuchem jesli chodzi o slodycze:zawstydzona/y:.Wiec w ciagu tych 10 miechow,zjadlam moze raz kawalek ciasta na urodzinach-nie umialam odmowic babci;-)no i paczka wmuszonego w wielki czwartek.A tak poza tym słodycze dla mnie nie istnieja.;-) Mam tylko nadzieje ze przy drugiej ciazy znowu sie nie odwidzi spowrotem,haha:-D Pozdrawiam

Igasia Przesliczny brzuszek,i super figura:-)
 
Kasik podrzuć trochę pogody do nas!!!!!! Allle masz fajnie!!!!:-D
A ja tak wyglądałam w 25tc :-D Uwielbiam tą fotkę :-)
 

Załączniki

  • P1180394..jpg
    P1180394..jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 20
no,no...fajne zdjecie...w ogole nie widac brzuszka:-D:-D:-D
kasik ja przytylam 27 kg w poprzedniej ciazy!!!!:szok::szok::tak::tak::tak::-):-):-)
 
Hej, ja tylko na chwilę - dziś wredna @ przylazła, więc za kilka dni nowe staranka :D
No tylko jak zajdę to będę miała duże szansę urodzić w święta... No cóż :p Niech się dzieje co chce :p
 
no ja w ciąży przytyłam 36 kilo ......
no rycica jak ja zdaję to termin wychodzi mi na 24 grudnia hahaha.......

a dziś znów przykręcona jak ruski czołg normalnie działam z opóźnieniem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry