reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Fajny masz brzuszek i jak wysoko. Mój już leży mi na udach i nie mogę nóg prosto trzymać tylko jak siedzę to rozkraczona :-)
Właśnie nie wiem jak mierzą ale jest w normie, bo mój maluch w 20tc miał chyba 23 cm
 
reklama
dzieki Agus teraz waze jakies 53...a zaczynalam z waga 49,przyczym schudlam na poczatku ciazy jakies 2-3 kg.
 
Klaudusia acha!! no to w takim razie jest oki nawet z normami polskimi :-D
Wszystko jeszcze przede mna..pamietam jak wczesniej wisial mi normalnie brzuchol miedzy nogami:-):-):-):-)
 
u mnie też wieje nie miłosiernie
Aga mieliśmy zacząć wczoraj ale jeszcze miałam plamienie wiec od dziś ruszamy
igasia ale laska normalnie napatrzeć się nie mogę.... świetnie wyglądasz
Klaudusia no zaciskaj nogi jak najdłużej
 
Dzieki Nikolka
Klaudusia to ile juz w sumie przytylas?
Moj R rodzil ze mna...i teraz tez bedzie!
bylo mi z nim o wiele razniej,choc sie troche krepowalam( tu nie robia lewatywy):no:
 
reklama
mój też był przy porodzie i choć bym koniami musiała go ciągnąc to jak bede drugi raz rodziła to też z nim choć też ciotkę się krępowałam bo mnie lewatywa nie do końca pomogła......
 
Do góry