reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
oj niestety nie słyszałam za dobrych opinii o tych testach często się mylą podobno w obie strony !!!!!!!! natomiast co do lekarza to raczej żaden lekarz nie da ci niczego póki nie wykluczy ciąży ja w ostatnich miesiącach chodziłam do dwóch różnych i każdy z nich mnie w pierwszej kolejności wysyłał na betę.... po za tym to że spóźnia ci sie @ nie znaczy że masz jakieś guzy ja nie miałam 81 dni a jajniki i macice mam śliczną beż zadnych zmian czy torbieli przyczyn barku @ jest mnóstwo ale ja na twoim miejscu nie wpadałabym w panikę bo to może problem tkwić w twojej psychice pragniesz dzidzi i organizm ci płata figle i jak wykluczysz ciąże to przyjedzie sama...... a powiedz mi jak to wyglądało u ciebie wcześniej maiłas regularne @ czy tabsy brałas bo już nie pamiętam.....bete badają w każdej przychodni jak jesteś z większego miasta to są całodobowe punkty analityczne możesz o każdej porze dnia i nocy zrobić nie trzeba na czczo robi sie to z krwi koszt ok 26-30 zł zależy od punktu......
Rysiaca dopiero o 14.20 czekamy z niecierpliwością
aga a ty co namiot na polu rozłożyłaś????????
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Ci bardzo nikolaa trochę mnie na duchu podniosłaś, bo sama nie wiem co już myśleć.. Wcześniej przed ciążą z synkiem brałam tabletki anty i jak odstawiłam to po 2 miesiacach zaszłam w ciążę. Karmiłam cycem do sierpnia, odstawiłam syna i we wrzesniu dostałam pierwsza @ od tamtej pory cykle są bardzo nie regularne.. 45 dni, 29 różnie.. Ale teraz zaobserwowałam swoje dni płodne na podstawie śluzu. Po dwóch tygodniach powienien pojawic sie @ czyli dziś.. A te złe opinie o testach to te z Allegro czy pink? Dziewczyny to nie chodzi o to ze ja mam cisnienie teraz na kolejne dziecko i koniec,nie chce nic na siłe, ta ciaza to moze byc nawet za kilka miesiecy ale denerwuje sie bólem jajników brakiem okresu i niby pozytywnymi testami. Dodam jeszcze ze tak z ciekawosci zrobilam wczoraj test owulacyjny wieczorem i był pozytywny, Dwie grube ciemne krechy. Czytalam gdzies ze pozytywny zawsze w ciazy jest i znów zmącił mi w głowie, wątpie czy to owulacja.. Zaobserwowałam sluz płodny dwa tygodnie temu.. Teraz mam mętny biały, troche sie ciągnie, grudki. Dziś 34 dzień cyklu..
 
ciąża nie jest u ciebie wykluczona masz nie pewną sytuacje i tyle te z allegro są właśnie nie za dobre podobno... jak się okaże że to nie fasolka to zbadaj kochana prolaktynę bo być może ona ci knoci cykle co jest bardzo prawdopodobne chyba że zawsze miałaś nie regularne....
 
hej Kochane:*
przez to ciepło to byłam prawie cały czas czas na dworze i mam teraz niezłe zaległości w pracach domowych:tak:
kurcze jak nie mysle o dzidzi to mam tyle zajec jak nigdy:szok: dzisiaj musze sie nie przemeczac ale nie wiem jak jak tyle rzeczy do zrobienia jeszcze bo chciałabym sie do mężusia poprzytulac :-D
a jak Nikoladzis samopoczucie?? kiedy przytulanka??hehe
Klaudusia meta tuz tuż ale Ci leci ten suwaczek jak sie czujesz??
 
pict1506.jpg.html

fotka brzuszka z dzisiaj:-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!!
U mnie nic ciekawego,nie mam natchnienia na pisanie :-(
Pozytywne jest to,ze synek wariuje,az mi brzuch faluje :-D
Pod koniec kwietnia ide na monitoring serducha i na jeszcze jedna rozmwe o cc.
Mam isc tez na fizjoterapie,ze wzgledu na bol w krzyzu uniemozliwiajacy czasem chodzenie.
Znalazlam tez taki pas na aukcji internetowej,wiec moze uda mi sie fajnie kupic.
Klaudusia,co do niani,to mi sie przydala,bo mieszkalismy w duzym,dwupoziomowym domu, Minusem bylo to,ze czasem wylapywala odglosy z innego domu(czasem bylo to ciekawe:-D:-D)...czasem myslalam,ze to moja placze,ajak sie okazalo,to bylo inne dziecko.
Nikola probowalas moze na czczo kiwi z oliwa z oliwek????pomaga!!!:tak:
Majka Piona-ja tez pijam kawe Inke:-):-):-)
 
Hej Agnieszka!
U nas jest straszny wiatr, gdzie jest to słońce co dziś obiecano?????:-)
Ja siedzę w domu i też mam zaległości.
A jak ja się czuje? Skopana :-D Jak gruba słonica ledwo co tocząca się albo do lodówki albo do łazienki :-D Ale telefonów czy już urodziłam jeszcze nie dostaje :-D Suwaczek leci jak opętany... jeszcze tydzień temu mówiłam, że muszę wytrzymać jeszcze tydzień :-) Teraz to już będzie życie z tygodnia na tydzień... Pozwolenie na rodzenie dostałam dopiero od 17 kwietnia :-D więc zaciskam nogi jak mogę :-)
A Ty się przytulaj, bo akurat jak ja będę rodzić to Wy tu testować będziecie no i któraś musi mnie (moje smęty ciążowe) zastąpić!!!:tak:
Igasia u nas w okolicy nikt nie posiadać niani :-D
Dobrze, że synuś fika. A ile ważył? Na USG Ci powiedzieli?
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia,nie powiedziano mi ile wazy :(
ale zapytalam sie o dlugosc-25 cm!!!
ale to juz chyba z nozkami...czy jak?
powinno sie mierzyc od glowki do pupki,ale 25 cm w 20 tyg?????
babka powiedzila,ze jest w normie,ale tutaj w Angli to i platfus jest w normie!!!!
wkleilam fotke brzuszka na poprzedniej stronie :)
 
reklama
Do góry