reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

foty 022.jpgfoty 048.jpg Tak wyglądałam pod koniec ciązy:) Wieloryb:p
 
reklama
ja bardzo malutko przytyłam tylko 40:-D

no ja w ciąży przytyłam 36 kilo ......
no rycica jak ja zdaję to termin wychodzi mi na 24 grudnia hahaha.......

a dziś znów przykręcona jak ruski czołg normalnie działam z opóźnieniem

ja cie az tyle !!! ja co prawda do 31 tygodnia wytrzymalam ale jakies 15 kilo bylo jelsi dorbz epamietam ale z drugiej strony hmm jakbym do 38 dotarla to ......

a jak tam teraz figura wrocilyscie do figury z przed ciazy ?
 
ja do wagi wróciłam schudłam do 60 kilo przy 168 potem troszkę przybrałam do 65 ale do figury niestety nie.... teraz przytyłam 7 kilo przez te zasrane hormony z czego 2kg już udało mi się zrzucić teraz ważę 70 kilo mam nadzieje że przed zafasowaniem uda mi się jeszcze coś zrzucić jak nie to po karmieniu i porodzie się zabiorę i znów się uda ...a ja najwięcej przytyłam w ostatnich dwóch miesiącach ostatni raz się ważyłam w 36 tygodniu wiec to 36 to z 36 tygodnia urodziła w 38 ale nie wiem ile ważyłam wtedy ciekawe co by było jakbym do 40 dotrwała
 
Ostatnia edycja:
nikola - faktycznie w ostanim miesiacu najwiecej sie tyje bo dzidizus obrasta w tłuszczyk - moj syn z 31 urodzil sie maly i same kosci skora i miesnie ale juz po nim nie widac dorodny jak tatus ;] i ma 98 cm przy 20 miesiacach wiec na wczesniaka w ogole nie wyglada ;]
 
moja nie duża się urodziła bo ważyła 2990 a ja wyglądałam jakbym trojaczki co najmniej nosiła:-D:-D:-D:-D:-D:-D....
moja tez moment strzeliła teraz wygląda jak niektóre 6 latki nie ma jeszcze 4
 
Ostatnia edycja:
Kasiurek - niecałe 2 lata i 98 cm!?!?!?! WOW!!! Mój ma 2 lata i 8 m-cy i ma 97 :p
Mój się urodził miesiąc przed czasem, 51 cm i 3080g więc też ładnie jak na 36 tc :)

a ja cholera przeziębiona - kaaatar :/ ale na szczęście nie taki duży jak zawsze uff
 
moja teraz wzrost 112 a waży 21 jest na 97 centylu czyli największa w swojej grupie wiekowej ........
rysica zdrówka może przez to ci sie tak przesunęło wszystko
 
Nikolaa, myślisz, że moja @ wiedziała, że po 1,5 tygodnia od jej terminu się przeziębię i specjalnie na to czekała, aby się zjawić właśnie wtedy, kiedy się będę źle czuła?!?!?! :-D:-D:-D
No to @ jest bardziej wredna niż przypuszczałam :-p:-p:-p
dziękuję za życzenia zdrówka :-)
 
reklama
rysic - no moj syn to po mezu maz ma 2 metry ;] wiec syn idzie w jego slady z jednej strony sie ciesze ze sie urodzil wczensiej bo mi gin mowil ze jak by do 40 tc dotrwal to z 60 cm i 5 kilo mialby jak nic!!!
 
Do góry