reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Maju- nie, coś tam było, ale nie z naciskiem na starania i nie w "tych" dniach, choć ja już sama w tej chwili nie wiem kiedy mam owulkę, więc tylko na podstawie moich przypuszczeń mogę wnioskować, że nie było to właśnie wtedy.
Rozumiem Cie, bo mnie też takie sytuacje z równowagi wytrącają. Ja to odbieram jako brak szacunku dla mojego czasu, dlatego sama się nie spózniam i nie lubię tego u innych. Przyjemnego popołudnia.
A wiadomość na n-k już dawno przedawniona, skoro jesteś na staraczkach ;-)
 
reklama
Kala właśnie odebrałam wiadomość na nk :)) Dzięki, że pytałaś o mnie :)) Już teraz będę więcej na bb. A teraz muszę się wziąć w garść zanim te kumpele przyjdą, bo nie chcę psuć popołudnia, ale jestem od środka tak zła, że mam ochotę ich nie wpuścić! Hehe :)) A widzisz to u Ciebie nie przesądzone, że @ przyjdzie...Ja niestety ostatnio jak nie mam TYCH dni to zero seksu! Hehe :))) Za jakieś dwie godzinki robię test owulacyjny, ale jakoś nie jestem zadowolona z tych testów, nie wiem czy mogę tak do końca na nich polegać....
 
Maju- podobno najlepiej robi wyrzucenie z nas samych to co nas irytuje, przerabiać takie sprawy na biężąco, żeby nie tłumić negatywnych emocji. Oczywiście asertywnie :-)
Zaufaj swojemu organizmowi i spróbuj podejśc z dystansem i ze spokojem. Wiem, że słyszysz to po raz kolejny, ale spokój w staraniach moim zdaniem jest ważny.
Zmykam, spędz to popołudnie miło i przyjemnie :-)
 
Hej ;)
dziewczyny powiedzcie mi w ktory miesiącu urusł wam brzuszek ??
ja jestem w piątym i wydaje mi sie ze jest za mały :(...

Hej! Spójrz na posty z wczoraj. Wstawiłam zdjęcia z początku 5 i 6 miesiąca.
A mnie dziś podrywał chłopak w sklepie!!!:szok: Hahaha ale miałam ubaw!!! Mam grubą kurtkę i nie było widać, że mam brzuch :-D Dopiero mąż z synem go przegonili, bo doszli za jakąś chwilę!!!
Maja a będziesz robić te testy codziennie czy co drugi dzień? No bo z suwaczka wynika, że jeszcze 4 dni do owulki...
Kala hej!
Dzięki kobietki za miłe słowa na temat tego falującego balona, który już próbuje zaczepiać moje żebra!!!:szok:
 
Hej! Spójrz na posty z wczoraj. Wstawiłam zdjęcia z początku 5 i 6 miesiąca.
A mnie dziś podrywał chłopak w sklepie!!!:szok: Hahaha ale miałam ubaw!!! Mam grubą kurtkę i nie było widać, że mam brzuch :-D Dopiero mąż z synem go przegonili, bo doszli za jakąś chwilę!!!
Maja a będziesz robić te testy codziennie czy co drugi dzień? No bo z suwaczka wynika, że jeszcze 4 dni do owulki...
Kala hej!
Dzięki kobietki za miłe słowa na temat tego falującego balona, który już próbuje zaczepiać moje żebra!!!:szok:

P020111_17.32.jpg

taki mam brzuszeek
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka k.k- witaj :-) Mimo, że jestem już trochę na BB, wstyd się przyznać ale nie mam pojęcia gdzie jest forum zamknięte:sorry2::zawstydzona/y: Jest na jakieś hasło?
 
reklama
Agnieszka kk.- tak to wygląda, rozumiem żeby zostać wybrańcem trzeba napisać do tej dziewczyny? Ech, szkoda, ale mówi się trudno. Rozumiem, ja też jestem ostrożna z wklejaniem fotek.
 
Do góry