reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
młodamamusia - musisz wejść w ustawienia, potem edytować sygnaturę i jak juz z jakies strony zarobisz suwaczek to wklejasz go własnie tam w to okienko w tej edycji sygnatury :) Jak cos gdybys nadal nie wiedziala :)
 
młodamamusia - musisz wejść w ustawienia, potem edytować sygnaturę i jak juz z jakies strony zarobisz suwaczek to wklejasz go własnie tam w to okienko w tej edycji sygnatury :) Jak cos gdybys nadal nie wiedziala :)

Nie masz żadnych tematów dodanych do subskrypcji.

takie cos mi wyskakuje jak chce zapisać
 
młodamamusia - brzuszek masz bardzo fajny, jak na 5 miesiąc to jest ok :) Ja taki mialam w ok 4 miesiącu a potem to wyglądałam jak wieloryb :p:p:p:p mialam naprawde gigantyczny :p A pisałyście cos kochane o rozstępach, tzn przejżałam tylko szybciutko co nabazgrałyście od sylwestra bo nie mam dzis siły, strasznie chora jestem, mały tez sie rozchorował w Nowy Rok musieliśmy jechac do lekarza z nim !!:-(
No własnie jesli chodzi o te rozstępy to ja jak pisałam mialam ogromny brzuch i żadnego rozstępu, a smarowałam sie dopiero od ok 4 miesiaca i to tylko jak mi sie chciało. i to tylko oliwką niczym wiecej :)No ale na cycach juz nie mialam tyle szczęścia :szok:

Po sylwestrze super :) Miła atmosfera ze znajomymi , Mały sie przebudzał co jakis czas, po 12 juz sie na dobre obudził jak zaczeli strzelac ale potem juz dał nam pospać do 9,30 :)


JA IDE DALEJ "ZDYCHAĆ" NA ŁÓŻKO !!! :-( MAŁY GRZECZNY, DZIS JUZ SIE LEPIEJ CZUJE WIEC JA MOGĘ POLEŻEC I ODPOCZĄĆ!!!
 
młodamamusia - brzuszek masz bardzo fajny, jak na 5 miesiąc to jest ok :) Ja taki mialam w ok 4 miesiącu a potem to wyglądałam jak wieloryb :p:p:p:p mialam naprawde gigantyczny :p A pisałyście cos kochane o rozstępach, tzn przejżałam tylko szybciutko co nabazgrałyście od sylwestra bo nie mam dzis siły, strasznie chora jestem, mały tez sie rozchorował w Nowy Rok musieliśmy jechac do lekarza z nim !!:-(
No własnie jesli chodzi o te rozstępy to ja jak pisałam mialam ogromny brzuch i żadnego rozstępu, a smarowałam sie dopiero od ok 4 miesiaca i to tylko jak mi sie chciało. i to tylko oliwką niczym wiecej :)No ale na cycach juz nie mialam tyle szczęścia :szok:

Po sylwestrze super :) Miła atmosfera ze znajomymi , Mały sie przebudzał co jakis czas, po 12 juz sie na dobre obudził jak zaczeli strzelac ale potem juz dał nam pospać do 9,30 :)


JA IDE DALEJ "ZDYCHAĆ" NA ŁÓŻKO !!! :-( MAŁY GRZECZNY, DZIS JUZ SIE LEPIEJ CZUJE WIEC JA MOGĘ POLEŻEC I ODPOCZĄĆ!!!

zdrowka zycze;**
 
reklama
Klaudusia testy robię codziennie, ten suwaczek to raczej tak orientacyjnie i na nim nie polegam, bo mam różne cykle. Chciałabym wyliczyć ile trwa u mnie faza lutealna, ale czy mi się uda to zobaczymy. Staram się i tak metodą co dwa dni teraz. Choć kusi dzień w dzień, ale jakoś to efektu ostatnio nie dało....

Izka nie umiem podpowiedzieć jak długo trzeba czekać - najpewniej będzie jak zapytasz lekarza, choć ja znam osobiście dwie osoby co zaliczyły wpadki tuż po zabiegu i problemów z ciążą nie było. Ale lepiej nie kusić losu.
 
Do góry