reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Helloł;-)

Klaudusia- super wyglądasz, jesteś taka szczupła, tylko pozazdrościć:-)

Maju- miłego dzionka z przyjaciółką. Jak samopoczucie? zaopatrzyłaś się w testy i zioła?

Agnieszka k.k- jak urodziny synka? czy ja też mogę obejrzeć fotki?

Nikola- kiedy masz wizyte? Sorki, ale zapomniałam kiedy masz.

Agnieszka- jak samopoczucie? I jak minął Sylwester?

Igasia- gdzie jesteś???

Pierwszy dzień w NR w pracy i mam lenia, bo spać mi się chce. Mieliśmy intensywny wieczór;-)To jest 4 dzień, kiedy nic mi nie dolega, czuje się jak nowo narodzona:-)
A jutro idziemy przebadać rycerzyki.

No nic, muszę się zabrać do pracy, do usłyszonka:-)
 
reklama
Hej Kala! Jak wygląda badanie rycerzyków?

Na razie biorę tylko CASTAGNUS i witaminy. Od około 16 dc. postanowiłam brać jeszcze duphaston. Ziółka chcę zacząć pić jak skończy się kuracja castagnusem, boję się łączyć za dużo ziół. A u Ciebie który moment cyklu teraz? Czy @ wygląda jakoś inaczej na castagnusie?

No właśnie gdzie IGASIA....Martwię się.
 
Maju- nie wiesz jak wygląda to badanie?
Dziwnie mnie brzuch pobolewa, jak na @, a wcześniej takich bóli nie miałam. Mój gin twierdzi, że u niektórych kobiet po ciąży mogą powrócić bóle ja na @, więc jestem niepocieszona. W razie czego poratuje się Nospą. Poza tym mniej obrzmiałe piersi i mniej nerwowa jestem. U mnie 26 dzień cyklu. Ty jesteś w którym? Narazie z ziołami się wstrzymam. Jestem spokojniejsza, dlatego nie myślę o staraniach już tak intensywnie. Zobaczymy co czas pokaże :-)
 
Kala ja wiem jak się robi to badanie i współczuję facetom, ale nie wiem gdzie się to robi - gdzie trzeba się udać? U mnie 10 dc. więc znowu wielkie nadzieje. Ciekawa jestem co dalej.
 
Maju- w takim razie zle sformułowaś pytanie ;-) Odpłatnie w szpitalach położniczych i kilinikach-stówka za badanie podstawowe-dość drogie. Dostaniemy na to badanie skierowanie od gina, musimy się tylko zgłosić rano do szpitala.
Nie zakładam, że z mężem jest coś nie tak, ale kiedyś miał z tym problemy, więc nie zaszkodzi sprawdzić.
Maju, a co z Twoimi plamieniami? Wybierasz się z tym do gina czy jeszcze czekasz?
10 dzień i nowe nadzieje...mocno trzymam kciuki:-)Nie zrażaj się przeszkodami ,tylko walcz:-)
 
Kala na razie nie wybieram się jednak do lekarza, choć ciągle zmieniam zdanie. Poczekam jeszcze jak zadziała na mnie castagnus - tak ze 2-3 cykle i wtedy się wybiorę. Choć mam wielką nadzieję, że będzie to już ciążowa wizyta hehe :)))
 
Maju- ja też mam taką nadzieje :-) Oby Wam sie udało jak najszybciej :-) Nie stresuj się tylko, bo stres jest złym sprzymierzeńcą. Będzie dobrze, zobaczysz.
 
Maju- wiesz co, my tak bardziej na spokojnie. Teraz się w ogóle nie staraliśmy i było całkiem fajnie, przede wszystkim bez presji, na luzie. Myśle, że w tym czasie będe w szpitalu, ale być może będziemy próbować już w styczniu. Jakoś mi się nie spieszy teraz;-)
Przyjaciółka kiedy przyjedzie? Byłaś na n-k? Zostawiłam pare dni temu wiadomość.
 
reklama
Kala na nk nie wchodzę- ale wejdę później. Kumpele miały być o 10, a teraz podobno dopiero z domu wyszły. Zła jestem, bo nie lubię się umawiać, czekać, a ktoś mi nawet nie da znać, że tak znacząco się spóźni :( Dopiero jak sama zadzwoniłam. Ehh jakoś mnie to z równowagi wytrąciło i wolałabym już dziś sama siedzieć, ale muszę się wziąć w garść.

Nie staraliście się wcale w tym cyklu - czyli w ogóle nic nie było?
 
Do góry