reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Tak brzusio wygląda bez sukienki. A ta druga fotka to jak wyglądało na początku 5 miesiąca.... :baffled: Teraz jest na co popatrzeć :tak::-):-):-)
Ta blizna to po wyrostku się rozlazła trochę wszerz...
Papa Aga!!!
Uciekaj do swojego wczorajszego solenizanta!!!!! Mnie imprezka czeka za 3 tygodnie...
 

Załączniki

  • 1080990.jpg
    1080990.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 14
  • P1080935.jpg
    P1080935.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
No ja też uciekam, bo ici (Wiki) mi nad uchem wrzeszczy AM!!!! A Wiktor się nauczył jak ma na imię! Na razie woła ici, bo go uczyłam Wiki :-D To sobie skrócił :-D
 
Klaudusia laseczka jesteś, a brzuszek wydaje się spory chyba właśnie dlatego, że jesteś taka szczupła. A 6 kilo to tyle co nic!!!!! Pozazdrościć!
 
Dzięki kobietki moje.
Jak ja już nie mogę się doczekać porodu... Wózek już stoi po Wikim na wiosnę tylko go troche odświeżyć, mam ochotę już zacząć zwozić te malutkie śpioszki :-D
 
Klaudusia poczekaj jeszcze miesiąc i zacznij prać i prasować :)

Dzień dobry kobietki, ja dziś tak mało będę, bo wspaniali goście u mnie dziś siedzą. Buziaki!
 
Z Wikim od 32 tc wszystko robiłam, ale nie było tego aż tak dużo. Teraz jest lepiej, bo wiosna i cieplej będzie to będę mogła w domu chociaż przewietrzyć.
A cóż to masz za gości?
 
Ach Klaudusia jak ja Ci zazdroszczę tego porodu na wiosnę! Nie mogę przestać myśleć, że takie miałam właśnie marzenie!! A goście to moja największa przyjaciółka (która miała wrócić do Polski teraz, ale nie wraca niestety, tylko na święta przyjechała) i jej kumpelka. Będziemy pić kawkę, bawić się z Maciusiem i potem robić obiadzik. I tak cały dzień posiedzimy :) Łatwiej będzie mi przetrwać ten poniedziałek.
 
Witam dziewczyny nowo rocznie u mnie w sylwestra wielka kłótnia z mężem oj ostro było i jest bo kłócimy się dalej jest na szczęście dzić poszedł do pracy bo dziś to już bym do nigo talerzami rzucała
Agnieszka.kk najlepsze choć spóźnione życzonka dla synka
Klaudusia śliczny brzuszek a 6 kilo do przodu to nic tym bardziej że wyglądasz fantastycznie
 
reklama
Do góry