reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
ja dalej na ścieżce wojennej z moim mężem ,Wiki mi daje w kość po świetach sie rozbrykała tak że powiem szczere że moje nerwy są już na granicy wytrzymałości...
Kala do ginki to po@ a na razie jeszcze do 6 lutaka a puki co nic a nic na@ sie nie zbiera
Agnieszka.kk z tego samego powodu nie wklejam zdjęć na forum bo już maiłam parę razy sytuacje nie ciekawe wiec wole sobie darować...
Maju trzymam kciuki za ten cykl
spadam do jutra miłej nocki i sorki że nie poodpisywałam wszystkim
 
Agnieszka.kk z tego samego powodu nie wklejam zdjęć na forum bo już maiłam parę razy sytuacje nie ciekawe wiec wole sobie darować...
Doskonale Cię rozumiem :tak:
Szczerze to osobiście wolę "dmuchać na zimne" :dry:

dziękować ;)
no a za tydzień do gina i mam nadzieje ze juz bedzie wiadoma płeć ;)
...a nie ma za co ;-)
3mam kciuki za usg i obyś ujrzała płeć a po wizycie koniecznie się pochwal ;-)
 
reklama
Do góry