reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dzieki,wyglada na przepyszne:-) no i w sam raz na takie upały:)
Bylam wczoraj z mała na szczepieniu,no i przy okazji zapytalam sie o te plamki co Mai kilka dni temu na szyji i pod paszkami wyskoczyly,pediatra powiedzial ze to sa krwawienia pod skora:szok:i ze Maja jest bardzo blada,mamy przyjsc na kontrole za 2 tyg po swietach,nic wicej nie powiedzial,ale i tak sie martwie.To nie znika,a najpierw byly tylko pod jedna pacha teraz ma pod obiema i tez na biodrze.Ale nie goraczkuje,ma troche mniejszy apetyt,ale tak jest wesola i usmiechnieta,nie widze zeby jej cos dolegalo,no i zasuwa juz na nozkach na calego.Wczoraj nas zostawila i poszla sobie sama do pokoju,;-) slyszelismy ze bawi sie klockami-wiec zostawilismy ja tam sami-nagle cisza-my wchodzimy sprawdzic co mała porabia a ona w jednej rece lala,druga pcha wozeczek lali,i widzielismy ze chce lale wlozyc do wozeczka tylko nie wie jak sie do tego zabrac,raz po raz zagladala na lale a to na wozek,:-) i tak sie posmialismy,bo jak jej pomoglam,to ona siup wyciaga lale i chce sama ja wlozyc ale jej nie wychodzi,i sie wscieka po swojemu;-) Z kazdym dniem madrzejsze te nasze dzieciaczki:)Ach jak ten czas leci,za 2 tygodnie juz mamy roczek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej:)
Wielkie Gratutacje dla Klaudiusi, kawal chlopa z Karolka :-)
U nas ciepelko od 3 dni, wczoraj spocilismy sie w dlugich rekawach, wiec od wczraj mamy japonki, crocsy (Patryk szczesliwy, ze bez skarpetek moze) i krotkie rekawy:) moze w Wielkanoc uda sie juz ubrac krotkie spodenki i sukienke bez rajstop:)
 
Nie martw sie na zapas, :) Ja sie martwiłam, bo Jas ma takie plamy na języku, to wygląda jakby mu skóra schodziła z niego, ale lekarz powiedział ze to sie nazywa język geograficzny i tego sie nie leczy, samo przejdzie, a spowodowane jest alergią i tyle !!!!!!!!
Bedzie dobrze:)
 
No ja tez pomyslalam o alergii,moj byly maz,ojciec Mai,mial w dziecinstwie skaze bialkowa,wiec pomyslalam ze moze po nim odziedziczyla sklonnosc do alergii.
 
Ciężko to określić, ale jak jakies badania sie zrobi to bedzie może wiadomo od czego tak mała ma !!!!!!!!!!
Jest radosnym dzieckiem wiec zdrowa jest na 100% !!!!!!!!!!!!
 
Jestem ;)

Ale Szymuś był dzisiaj niesamowity! ćwiczył z innymi ludźmi na materacu ćwiczenia na kręgosłup!!! Wszyscy mieli niezły ubaw :p Potem turlał piłki do pilatesu a potem wspinał się po drabinkach :p jutro powtórka z rozrywki :p

Kasiik - na razie się tym za bardzo nie przejmuj - może to faktycznie coś od alergii?

a Szymek już chyba odpieluchowany - dziś spał bez pieluchy, rano zrobił sam siusiu, cały dzień sucho - w sumie to albo mu przypominam, albo sam idzie nic nie mówiąc :p No, chyba już najwyższy czas dla niego na odpieluchowanie ;) w sumie od chyba 3 dni żadnej wpadki?? jakoś tak

a pogoda zdecydowanie na krótki rękaw u nas! Szymkowi też przebrałam, już dwa razy na dworze byliśmy - wyszłabym raz jeszcze, tylko niga mnie cholernie boli :/
 
Rysica na Szymka juz czas wiec chyba pieluchy juz są fuuj ;))) I masz juz z głowy, tzn Szymek ma z głowy bo TY raczej nie bedziesz miec, niedługo od nowa powtórka z rozrywki hihihi :)
My tez bylismy na spacerze drugi raz, ale ja nie mam siły do małego juz, :( bunt jest okropny, chyba ze siedzi w wózku to dziecko aniołek a jak idziemy bez wózka to diabeł w niego wstępuje !!!!!!:(:wściekła/y:
Ja juz wysprzątałam dziś cały dom, tzn kibelek mi został i podłogi ale to juz muszę zrobić jak mały zasnie, bo parkiet do pastowania , a w kibelku tez ostre preparaty pójdą w ruch.... łeeeeeee nie lubię tego!!!!!!!!!!!!:(((
 
Puk puk to ja hi hi :)
U nas też gorąco, ale my rozebrani na maxiorka chodzimy ... położyłam termometr w półcieniu i 44,4 było !!!! łooooo matko droga !!! Odczuwalna też prawie taka, no normalnie jutro nad morze jedziemy, bo szkoda marnować !!!! A święta... no cóż - sami tu jesteśmy więc święta mamy takie jak chcemy :) a chcemy morskie święta :)

No i co tu dużo mówić KLaudusia :) hehe - lekarz miał racje - że chłop duuuży będzie :) i dłuuugiiii ojojojojoj hi hi :-D
A dziewczyny - wiecie jak Klauduś rodził ??? Bo jak naturalnie to nie zazdroszczę :-D:-D:-D
 
reklama
Mou nie zazdroszczę tego upału, u nas w słoncu ok 25stopni i dla mnie w sam raz :)
Klaudusia po 3 w nocy miała skurcze juz co 3 minuty, od 4 na porodówce a o 5;35 urodziła SN :)))))))))) dzielna kobieta takiego klocka urodzic :) mój miał 3,700 i 52cm a lekko nie było hehe :)
 
Do góry