reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
KLAUDUSIA GRATULUJĘ !!!!!!!!!
DZIELNA KOBITKA Z CIEBIE!!!
UCAŁUJ SYNKA I WRACAJCIE SZYBKO DO DOMU!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

A ja testu nie zrobiłam :p Czekam do soboty, a co ;)
ale @ nie przylazła :p

Dziś jadę na rehabilitację z Szymkiem - znów będzie sobie chodził po sali i rozbrajał wszystkich podczas gdy mi będą nogę wykręcali :p
słuchajcie, nie wiem jak u Was, ale u nas CUDNA POGODA!!! Balkon otwarty, boskie powietrze!!! :D

 
Ostatnia edycja:
Rysica, mogłaś testować ;)

Ja się kochane już nie będę udzielać, bo przecież "nic nie wnoszę do postów i pojawiam się tylko przed @" itd.. Pozdrawiam te które mnie może troche polubiły. Myślałam że tu można o wszystkim pogadać, widoczni się pomyliłam.. Nie mam patologi w domu i nigdy nie miałam. Pieniędzy mam dość, a że nie pracuje, to dostaje z pomocy społecznej dodatkowo pare groszy. Mam wszystko, łącznie ze swoim mieszkaniem które remontujemy. Dziecko ma wszystko. To z tą patologią było ogromną obrazą. Mimo wszystko fajnie że urodziła, gratulacje. Pozdrawiam.
 
KLAUDUSIA GRATULUJĘ !!!!!!!!!
DZIELNA KOBITKA Z CIEBIE!!!
UCAŁUJ SYNKA I WRACAJCIE SZYBKO DO DOMU!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

A ja testu nie zrobiłam :p Czekam do soboty, a co ;)
ale @ nie przylazła :p

Dziś jadę na rehabilitację z Szymkiem - znów będzie sobie chodził po sali i rozbrajał wszystkich podczas gdy mi będą nogę wykręcali :p
słuchajcie, nie wiem jak u Was, ale u nas CUDNA POGODA!!! Balkon otwarty, boskie powietrze!!! :D



Kochanie dziękuję że na mnie czekasz :))))))))))))))))) Któraś z nas pewnie ma juz fasolkę- jestem tego pewna !!!! Mam nadzieje ze to TY !!!!!!!!:)
U nas tez pięknie, w krótkim rękawku juz chodzą bo tak grzeje słoneczko :))))))))))))) Bardzo lubię taką pogodę:)
Ja w koncu kupiłam jedynie tunikę (kolor koralowy ) do dzinsowej spódnicy założe na swięta i juz , szpile do tego i bedzie dobrze,
Planowałam kupic spodnie z kokardą albo spódnicę ale jak przymierzyłam to ręce mi opadły,- brzydko wyglądałam :) Tak wiec zaoszczędziłam juz na zestaw akrylowy, jeszcze mi mój dołoży cos i kupie niedługo :)
 
a my wróciliśmy z dworu, zjedliśmy żurek i zbieramy się na rehabilitację! :D
gorąco u nas też na krótki rękaw, ale dziś jeszcze mu cienki długi założę ;)

Mamuśka, kochanie, czekam czekam :* Wiem, że i dla Ciebie to będzie trudny test, więc wiem, że Ci będzie raźniej :)
 
Rysica masz racje, chyba najtrudniejszy test w moim zyciu, bez względu na to co pokaze na pewno bedzie dobrze :)
Ja sie jeszcze nie odważyłam na krótki rękaw , niby ciepło ale jednak nie aż tak bardzo zeby sie juz " rozbierac"
To Szymek bedzie miec frajde dzis na Twojej rehabilitacji :)
 
Hej,
Majeczka wlasnie sie obudzila,a to mały spioszek dzisiaj:-D nie dosc ze spala cala noc od 19-do 7rana,to potem uciela sobie drzemke od 8 do 10,poszlysmy do sklepu a jak wrocilysmy to mała zasnela i spala do teraz:-)
Mysle nad upeczeniem jakiegos dobrego ciasta na niedziele-wybieramy sie na swieta do rodzicow i mama poprosila zebym cos upiekla,zrobie Kubusia dla dzieciaków ale do tego chcialabym jeszcze cos upiec-macie moze jakies fajne przepisy?
Rysica i Mamuśka23 Ja sama czekam na wasze testowanko:-)I mam nadzieje ze oba beda baaardzo pozytywne;-) Trzymam kciuki.Pozdrawiam
 
reklama
Kasiik to faktycznie dziś ma nutkę do spania mała :) za to mój własnie nie, wstał wyjątkowo o 6 ( bo nie chciała zjeść mleka wieczorem) wiec głodny był, potem wrócilismy z miasta to spał 20 minut i to tyle spania jego, ale mnie to baaaaaaaaaardzo cieszy :) Bo o 20 juz bedzie chrapać a ja bede miec czas dla siebie, bo muszę ogarnąć tą swoją buźkę , trzeba jakis peeling zrobić nałożyc maseczkę itd :)
Ja polecam taki placek LODOWIEC - Przepisy kulinarne u znajomej jadłam Go i był naprawdę przepyszny i co ważne nie trzeba piec :) Sama bede robić Go :)
Co do testowania to mam nadzieje ze Rysica bedzie mieć wspaniałą niespodziankę na świeta w postaci II kreseczek , a Ja jak juz pisałam kiedys bede szczęśliwa z I jak i z II kreseczek :)
 
Do góry