reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

mamuśka paskudo jedna wyprzedziłaś mnie!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D

KLAUDUSIU GRATULACJE DLA CIBIE NO I OCZYWIŚCIE TATAUSIA ... WYCAŁUJ MAŁEGO W WZDŁUŻ I WSZERZ :-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Nikola bo ja juz od 6 nie śpię dlatego pierwsza na necie :-)
Wiecie co ????jak mi napisała Klaudia to sie poryczałam aż ze wzruszenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aga
jak sie czujesz???????Teraz TY następna na porodówkę , tylko ze poczekaj jeszcze chociaż do 37 tygodnia :)
 
No kochane, ja jak się dowiedziałam to myślę ech to już....:szok::-D
No bo wiecie kto kolejny:szok:.
A zapowiada się i u mnie duży chłop:szok:
Czuje się dobrze mamuśka, grubas jestem i to chyba mi najgorzej przeszkadza na tym etapie.
 
A co sie przejmujesz, chudsza na razie nie bedziesz, szczęśliwie urodzić tylko trzeba a potem bedziesz sie martwic ile masz na plusie kg !!!!!!!!!!!! :-)Najważniejsze ze dziecko sie rozwija prawidłowo, wielki chłop czyli ??? ile teraz wazy mniej wiecej ???????????
 
Będę wiedzieć przy kolejnym usg, ale od pierwszego usg był wielkością prawie tydzień do przodu.
Zobaczymy początkiem maja dam Wam znać.
U mnie to jak narazie nie grozi wcześniejszym, szyjka idealna, dzięki Bogu.
Brzuch jest ogromny:szok:
 
no już coraz bliżej aguś za niedługo i ty twojego brzdąca będziesz tulić....

A k\Karolek Klaudusi od samego początku do samego końca pokazał mamusi że ma charakterek.... też mi się łezka zakręciła....
 
reklama
Nikola zanim sie obejrzymy znów bedziemy ryczeć ze wzruszenia jak Aga urodzi :)
Matko nie chce mi sie ale jade z małym na targowisko po 8 cos kupić na te swięta, bo na wesele nie idziemy jednak, wiec tylko cos na teraz kupić muszę, tylko nie wiem czy spodnie czy spódnicę, ale coś kupię ;)
 
Do góry