reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

mamuśka no typowy bunt 2 latka moja Wiki to samo robiła póki w wózku siedziała to oki ale ja tylko ją wyciągnęłam to koszmar był i niestety nie mam dla ciebie dobrych wieści coś takiego jeszcze troche potrwa bedzie lepiej ale trochę sie umęczysz szczególnie że tak jak ja musisz z małym na zakupy chodzić
natasza ten czas oczekiwań na staranka możesz spożytkować na przygotowanie sie do staranek no i macierzyństwa jeśli masz jakieś zbędne kg to dietka jakieś zdrowa jeśli nie masz problemu z kg to jakieś ćwiczenia aby wyrzeźbić ciałko trochę poświęć czasu sobie zresztą zaobaczysz teraz przed tobą gorący okes z twoją gwiazdą nauka chodzenia pierwsze możesz uczyć ją samodzielnie jeść ja z moją Wiki bardzo wcześni to zaczęła i mając niecałe dwa lata już umiała pięknie zjeść obiad to ci sie na pewno przyda przy drugim dziecku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szymon woła z rana "Mama chodź, mam niespodziankę!"
No to idę ledwo przytomna, a on "Zrobiłem kupkę i siusiu na nocnik, cieszysz się?"
:-D:-D:-D
to się nazywa niespodzianka !!!
gratki i kciukacze za odpieluchowanie

Nikolaa - dzięki babo...zawsze coś się znajdzie czym można wypełnić etap czekania...W tamtym roku uśmiałam się bo zapisałam sie na fitnes i siłownię bo na lato chciałam wyglądać jak dżaga. A tu z ciążowym brzuszkiem wyglądałam jak pączek :-D Może teraz poćwiczę?!

A co do wieku tu same siksy tutaj (bez obrazy). Jam już po 30-tce
 
no ja ze starszych skończyłam w teraz kwietniu 29:-D a reszta no same gówniary
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
(te gówniary to tak z zazdrości wiecie o tym;-)
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
)
 
Gówniary , siksy , hahaha ojjjjjj staruszki ( haha bez urazy) macie pomysły :p i poczucie humoru:p
Kasiik może za wcześnie ten test:) Poczekaj do jutra, rano jest wieksze stężenie hormonu wiec moze rano wykryje, mnie nie wykrył w dzien @ tylko tydzien PO, ale moze i by wczesniej wykrył gdybym zrobiła !!!!!!! Jak nie przyjdzie @ to poczekaj pare dni i wtedy bedzie juz pozytywny :)
 
hahah Natasza no bez przesady nie masz 40 -stki !!!!!!!!!!!A to jest Twoje imię czy tylko taki nick wymyślony ??????????? Bo ładne :)))))Nie znam żadnej Nataszy a kojarzy mi sie zawsze z Urbańską :-)
 
Magda tez ładne ;)))))))))
Ja mam ochote na sałatke z tortellini , robilam na spotkanie ze znajomymi w sobote i znów bym zjadła, tylko ze nie dałam tortellini tylko zwykłe uszka z mięsem i wyszła boooooooska ;) ale jarzynową tez bym opędzlowała :)
 
reklama
Do góry