reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Aldo M przyjechal ale zmęczony jest 10 h w korkach :-(nie mam sumienia go dzisiaj męczyć trudno przepadnie cykl ale dodatkowo przyszły problemy z teściem :-( ah jets mi dzisiaj źle :-(
 
reklama
Aldo na razie tam dziewczyny mi nic nie napiszą jedyne co jedna dziewczyna mi napisała, ze to, ze mialam skok nie musi oznaczać, ze była owu wczoraj bo równie dobrze moze byc jutro albo pojutrze. Niby jest tak, ze może być od dni przed owu do dni po owu... ale kicham to nie ten cykl to nastepny:tak:
 
Pajka a jakie to problemy z tesciem ? napisz jak chcesz, moze cuś doradzimy ;-) ja tez dzis mam niespecjalny dzien...
mlodamamusia - bardzo dziekujemy za zaproszenie, ale przenosimy sie zaciazonym stalym gronem ze staraczek, zapraszamy zeby dolaczyc do nas oczywiscie wszystkie chetne dziewczyny :-)

Dziewczyny dzisiaj po raz pierwdzy od miesiaca ugotowalam obiad!!! hihi :-) moze mdlosci zaczna odchodzic... ? :-)


Pajka to M zmeczony... ale moze na spiocha sie da wykorzystac ? ;-)
 
no to i ja sie tu wkradam haha a watrek powinien sie nazywac staralismy sie po raz drugi i drugi raz jestesmy inkubatorami hahaha ;] tak mnie cos humor dobry nie opuszcza dzis !

a wiecie co siara mi sie leje z cyckow ;/ a tu dopiero 21 tc
 
dziewczyny zastanowicie sie co z grupą zamkniętą?
jestem za jej likwidacją bo nie ma juz takiej ekipy... chyba, ze któraś się opowie za jej przejęciem...




Kasiurek mnie sie siara lała otd 16 tc a lekarz mi mowil, ze to nie siara i sie go pytam a co? a on płyn? a ja pewnie do naczyń:-D:-D taki debil w szpitalu
 
Aldo teść ma raka :/ miał naświetlania mówili, ze ok a okazalo się, ze ma przerzuty:/ teraz M poszedl do teścia i pewnie bedzie nie w sosie:/
 
reklama
Do góry