reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Hej

Jestem po zakupach. Filip dziś otrzymał w prezencie nocniczek grający:-) a ja kupiłam mu buciki i kapcie no i zabawke nową bo dla niego kupiłabym wszystko gdybym mogła:-D Filuś zadowolony.
Jutro do fryzjera idę robić pasemka:cool2: i zawożę synka do teściowej na caaały dzień:-) JASNE ŻE ODPOCZĄĆ!:cool2:

pozdrówki i buzki dla bobasów
 
Cześć!!!

U nas ząbkowanie na całego;nie śpi w nocy, marudzi w dzień.Jestem wykończona.
...A w poniedziałek idę do pracy;nie wyobrażam sobie tego.

Na razie, muszę Was teraz poczytać.:tak:
 
U nas dzien poimprezowy. Powalczylismy wczoraj troszke. Bylo milutko. Rano odwiozlam towarzystwo bo wypilam tylko ze dwa driny.
Pospalam z dzieckiem w poludnie i przegladam aukcje bo chce kupic kojec i taka smieszna 'zagrode' dla malej zeby w ogrodzie sama mogla zostawac i nie polazla w krzaczory.
 
a my wrocilismy ze szczepienia - maly zniosl rewelacyjnie, prawie nie plakal, a to ponoc najbolesniejsze ze wszystkich szczepien! i zasnal po nim na 3h ;-) hehe
wazy 8960! duzo, co? jak na takie chucherko? ile waza wasze brzdace? ja sie spodziewalam max 8500, a tu niespodzianka. a niedawno duzo schudl podczas choroby.. i nie ma zadnych niemal faldek, nic.. no prosze! klopsik :-) fajnie!
 
reklama
A ja nie wiem ile waży Nat:happy:
szczepienia koniec aż do grudnia
do lekarza nie łażę
więc nie wiem
i prawdę mówiąc mam to gdzieś;-)
ważona w domu na wadze elektronicznej
wychodzi ok. 8600
 
Do góry