reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

o jaaaaaaaa!!!!! Lori :D cale wieki Cie nie widzialam. widze, ze juz wiesz ze bedzie dziewczynka. Gratuluje :*
 
reklama
Tili - zobaczymy czy sie nie zamieni nic w siusiaka tfu tfu bo ja juz się przyzwyczaiłam do myśli że czekamy na Ole :-p
jak sie czujesz?
 
Tili - zobaczymy czy sie nie zamieni nic w siusiaka tfu tfu bo ja juz się przyzwyczaiłam do myśli że czekamy na Ole :-p
jak sie czujesz?

Lori:-) to dopiero poczateczek wiec cud miod i malinki, troszke zmeczona w ciagu dnia
ale wiem, ze trwac tak ciagle nie bedzie wiec ciesze sie ile moge;-)

a Ty mialas mdlosci?
 
Hej! Mój test przedwczoraj popołudniu był cieniem cienia, natomiast wczoraj rano ładne dwie kreseczki:)
Bylam jednak u lekarza wczoraj od razu, boo...yy,nie wiem po co;p przecież to za wcześnie:) Ale byłam po łyżeczkowaniu, więc chciałam sprawdzić czy wszystko ok, poza tym mam nadżerkę...

Lekarz stwierdził, że macica wygląda na własnie "ciążową", ale nic jeszcze nie widać.

Niby z obliczeń to 5t i 5d, prawdopodobnie ciąża jest młodsza niż wynika z obliczeń (mam cykle 34-38dniowe), bo tak już miałam w październiku.

Idę dziś na betę.
Pozdrawiam wszystkie mamusie grudniowe, jesli wszystko będzie ok, dołączam!!!
 
Koriander - tak...
ah w Polsce to dobrze :tak: na zwolnienie od razu i pozamiatane hehe

ale ja mam fajna prace, lubie ja, tylko godziny dlugie :crazy:
jestem wlasnie w trakcie skracania godzin
jutro podobno ma byc kolejna rozmowa//hmmm..

kiedy chcesz powiedziec szefowi o ciazy?
ogolnie to w pracy chce zeby jak najduzej nie wiedzieli
ale kurcze szef ... no chcialabym byc fair..
myslalam o 8 tyg
18 kwietnia mam pierwsza wizyte u midwife
umowie sie tez na scan do polskiej kliniki zeby zobaczyc co tam w srodeczku sie dzieje ;-)
 
Też mam taką nadzieję... Byłam na becie, w piątek rano wyniki. Ogólnie z OM wynika, że urodziłabym w listopadzie (jeśli wszystko, daj Boże, byłoby ok), natomiast moja ciąża musi być młodsza, tak miałam już kiedys, a poza tym moje cykle to 34-38dni, więc z NORMALNYM CYKLEM kobieta dowiaduje się o ciąży w 4 tyg (wtedy, kiedy miała być miesiączka), ja dowiaduje się w ponad 5tyg, tak, jak wczoraj 5t 4d.
AAaaaaaa, no wrcając do tematu, skoro ciąża jest młodsza, to poród czekałby mnie w GRUDNIU:)

Ojjj, jak ja bym chciala tu z Wami zostać...

A Wy macie potwierdzone przez lekarza ciąże? Mój mąż nie chce mi uwierzyć, dopóki lekarz na 100% nie potwierdzi;p
 
mada ja ide po swietach :tak: a ty >>?

tili no w ciazy z corka tez nie moglam isc na zwolnienie przed 8-mym mc ;-) Takie realia za granica:happy:
na razie nikomu nie mowie, w listopadzie mialam lyzeczkowanie wiec troche poczekam az sie Groszek zakorzeni na fest;-)
 
reklama
Koriander, ja pisałam do Ciebie swego czasu na priv:) W styczniu bodajże, chciałam się poradzić, czy według Ciebie już można się starać o dzidzi;p też miałam łyżeczkowanie w listopadzie/

Idę do ginka w czwartek po świętach z wynikami bety:) Według OM byłby to równy 7 tydz, ale ja obstawiam ciążę młodszą z tydzien przynajmniej;p
 
Ostatnia edycja:
Do góry