reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Hej Kobitki:-)

Podczytuje Was cały czas:-) U nas czas ucieka strasznie, aż ciężko uwierzyć że Wiktor kończy niedługo 2 miesiące:-) rośnie ładnie, w miarę grzeczny jest, ssie na całego i coraz dłużej się bawi:-) ja się cieszę że w końcu nic nie rwie, nie boli, nie ogranicza:-) no,..oprócz cycowania:-) kurka...młody je cyca to nie pomogę co do mleka, urodziłam naturalnie to co do pielęgnacji rany też:-) ale mam nadzieję że szybko się uporacie ze wszystkim:-)
 
Czesc:) ale ten czas leci. Dopiero co pamiętam jak dowiedziałam się o ciąży a tu już Malenstwo na świecie:) i prawie miesiac minal. Ale ten czas leci..
Powiedzcie mi ile krwawilyscie po porodzie(naturalny). U mnie mija 4 tydzień i nadal czuje się jakbym miała okres:D choć teraz to tylko wkładki używamy ale jednak..
 
ANANASKA super że u wasz wszystko dobrze, najważniejsze że dzieci zdrowe, że Filipek taki spokojny :)
U mnie też wszystko dobrze chodź trafiła mi się kobitka z charakterkiem :-p.
Paweł sprzedał Lenie ten katar więc się biedna namęczyła niemiłosiernie, ale już wychodzimy na prostą.
Z rany po cc Ci leci krew???
 
A nam minol dopiero tydzien :-) Jankowi nadal nie nadlal sie ten obojczyk , ale dzis mam zamiar juz go tak porzadnie w wanience wykapac , super chlopiec z niego je cycusia spi i robi kupki :-) za duzo roboty przynim jak narazie niema , max przyzwyczail sie ze cycy mamy w nocy nie dostanie wiec juz nie wstaje . Mam czas odpoczac i dla pozostalych dzieci rowniez , szczeze myslalam ze bedzie trudniej
 
Dziewczyny ratunku!!!:szok: moja Majka ma 3 tygodnie i chyba nas właśnie dopadł kryzys laktacyjny :-:)-( piersi miękkie a ona od dwóch dni niespokojna i wrzeszcząca.. dzisiaj ściągałam pokarm żeby zobaczyć ile się uda i jak wcześniej nie było problemu żeby z dwóch piersi 125 ml uciągnąć to teraz ledwo 40 ml. I dopiero to podsunęło mi na myśl że Maja chyba nie dojada i dlatego taka marudna jest. Powiedzcie proszę czy miałyście taki problem i co najważniejsze jak sobie z nim poradzić...
 
eda86, prędzej czy później każda przez taki kryzys przechodzi ;-) pij dużo wody, herbatki laktacyjne i często przystawiaj córkę. Będzie popyt to będzie i podaż :-) Cyce załapią ze mają więcej produkować i w końcu to się unormuję
 
oregano dzięki za odpowiedź... trzeba to w takim razie przetrwać. Plan na jutro-nie wychodzę z łóżka, Majkę biorę do siebie, odpoczywam i nawet co 10 min będę ją przystawiać!
 
Eda, miałam to samo i to mnie uratowało : odciaganie pokarmu laktatorem, co 2,5h najpierw kazdy cyc po 7 min, potem po 5 i na koniec po 3 czyli razem 30 min non stop
nerd6bs.gif.pagespeed.ce.oj7pYKeSyz.gif
odciagac nawet jak nic nie leci, w taki sposób dajemy organizmowi znac ze musi produkowac więcej mleczka
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
pomeczyłam sie tak dwa dni i trzeiego dnia przy kazdym odciaganiu było juz 125ml i więcej
happy8se.gif.pagespeed.ce.LIkchqCFGu.gif
porobiłam zapasy i stoją w lodówce
 
reklama
Eda dziewczyny dobrze piszą, u nas było to samo:-) i częste przystawianie i picie dużych ilości wody i herbatek laktacyjnych pomogło:-) a przyznam że miałam chwilę zwątpienia wtedy ale przetrwałam:-)
 
Do góry