reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Kogasica - mój też tak mówił na początku , zanim zaszłam w ciąże , a potem zechciał brata i dostanie :-D jak narazie mówi że on będzie pomagał , przynosił pieluszki , a tata będzie te śmierdziuchy wynosił , całuje brzuch , mówi dzień dobry dzidziusiu i dobranoc , głaska mnie a ostatnio zapytał czy mi nogi wymasować :-D mąż się ucieszył że go ktoś wyręczy , ale mały jednak zrezygnował ;-)

Awunia - dzięki , też się narazie nie stresuje , zobaczymy po wizycie ...

Piękna - super , uwielbiam takie , jestem po fakultecie biol - chem i kocham medycynę i wszystko co z tym związane , oglądałam całą serię na Discavery o życiu człowieka , porodówkę na tlc , ciąże z zaskoczenia i wszystko co związane z tym tematem . Teraz zrezygnowaliśmy z enki i mam 22 kanały i same nudne , telewizor załącza mój m jak wróci żeby popatrzeć na wiadomości , ew eska leci w tle ...

Pomykam zupkę kalafiorową zrobić , na drugie sobie chłopaki zażyczyli kaszę z cebulką , ogórem i kefirkiem więc mam luz . A wczoraj mi się placków z gulaszem zachciało , zjadłam 3 :sorry2: oczywiście tylko z sosikiem bez mięska , pewnie miały mało kalorii...
 
reklama
Dziewczyny nie jest tak źle miedzy moimi dziewczynami jest 2 lata różnicy jak wróciliśmy ze szpitala dzidzia przyniosła prezent była to zabawka która Wera bardzo chciała i bardzo długo pamiętała i wszystkim sie chwaliła ze dostała taki prezent od siostry do tego wcześniej kupiłam jakieś małe drobiazgi dla Weroniki i jak przychodzili goście a wiadomo każdy coś przyniósł dla nowonardzonej dzidzi a nie miał nic dla Werci to żeby nie było jej przykro i nie była złośliwa ze mała coś dostała a ona nie wyciagałam drobiazg i jej dawałam ukradkiem żeby tez nie urazić gości A przygotowywałam ja w ten sposób ze dużo z nią rozmawiałam pokazywałam powoliłam wybrać coś dla dzidzi ze niby ona kupiła śpioszek miała lale i lala tez dostała pieluchy jak ja przewijałam to i ona przewijałam Teraz maja 7 i 5 lat tez z nimi dużo rozmawiam pokazuje im ciuszki które mi sie podobają i czekamy żeby wiedzieć co będzie chce żeby w jakiś sposób uczestniczyły a zarazem robi sie to dla nich naturalne idzie to odczuć juz teraz Jeden jaki mam problem to przekonać je do wspólnego pokoju od zawsze miały swoje osobne młodsza jeszcze ale starsza masakra
 
Dziewczyny, mój Filip chyba za mały i nie bedzie rozumiał, że dostał prezent od siostrzyczki/braciszka? ;) Ale nie wiem, jeszcze 5 miesięcy to może do tego czasu się mega rozwinie...ale mam wrażenie, że to za wcześnie za zazdrość jednak, czy się mylę?

mamaktosia- wiesz co? No siedzenie w domu jest fajne, ale nasiedzę się jeszcze na pewno. Sam rok macierzyńskiego, a przecież do porodu pracować nie będę:pP Boję się, że zdzadzieje;) W pierwszej ciąży siedziałam od 18 tyg., a potem 8 miesięcy z Filipem i trochę mi się przejadło. Na okrągło: obiad, sprzątanie, pranie, pieluchy...marzyłam o powrocie do pracy:D

Po tym wczorajszym sprawdzeniu wagi w kalendarzu od razu przeszłam na zdrową dietę:p Własnie zajadam czereśnie, a wczoraj mniej podjadłam na noc i czuję się lżej:D Jednak dobrze, że tam zajrzałam, może się opanuję...
 
Ja wlasnie zarejestrowałam się do proktologa, nie wierzyłam ze uda mi się na dziś, od pt się mecze z hemoroidami wstrętnymi i nie daje rady:wściekła/y:
Na rożnych www czas oczekiwania na wizytę 21, 90, 600 dni, a mnie się udało dziś, nie powiedziałam ze jestem w ciąży, powiem dopiero w gabinecie, co by się czegos dowiedzieć!
Lece na 18:45, trzymajcie kciuki, moze mi je wyrwa od razu (żart)
 
Jestem i ja:)
Po wizycie,opis w odpowiednim watku:tak:...

Niania super,ze wakacje udane...

U mnie ciagle remont,wiec co to za wakacje,,non stop syf...

mamaktosia to trzyammay i teraz na twoja wizyte czekamy:)i oby ten guzek to nic niegroznego....
a Aneczka na ktora ma??? ktos wie??

awunia do jutra szybko zleci....to ty nastepna na wizyte:)

szyszunia trzymama..zeby cos dobrego ci dali,bo ilez mozesz sie emczyc...
a animacje kiedys podobną widzialam,,ale muzyka to masakra,jak horror jakis hee
 
Awunia -początek no fakt ...:-D duż tej spermy , śluzówki i nabłonków ;-)
Piękna -no to mam nadzieję że ci coś fajnego przepisze i będzie lepiej :-)
Koralikowa - ja remontu nie mam a syf jest , sprzątam codziennie , bo młody ma astmę i uczulenie na kurz , rano sprzątam , a wieczorem ... sprzątam znowu :zawstydzona/y: Pomyśl jak za niedługo będziesz miała ładnie w domku.

Pauletta - zrobisz jak uważasz , ja z młodym siedziałam całą ciąże , 2,5 roku wychowawczego i też marzyłam o powrocie do pracy , ale jak wró iłam to wcale nie było tak bajkowo a obowiązków wcale nie ubyło tylko przybyło. Jednak gdyby mi lekarz zaproponował L4 nie zastanawiałabym się. Nie ja teraz jestem najważniejsza ;-)
 
Awunia dokladnie ja tez nie kumam jak mozna o ciazy nie wiedziec,rozumiem,ze mozna miec miesiaczke na poczatku ciazy,ale nie do konca przeciez.

Mamaktosia no dokladnie,jak usiade w nowym pokoju na nowej naroznej sofie to bedzie luksus.

Ja zaraz smigam do taty na wies po warzywka i owoce swojskie.
 
reklama
Ja po wizycie , jest i dobrze i źle , opisałam na wizytach. Synuś jest duży waży prawie 400 g :szok: Byliśmy wszyscy razem, synuś oglądał braciszka :-D A guz to włókniak , niegroźny na szczęście. Czeka mnie więcej leżenia i wypoczywania .

Miłego wieczoru !!!!!
 
Do góry