reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
hallllo dzien dobry! gdzie sie podzialyscie przyszle mamusie???
u nas piekna pogoda, popoludnie spedzimy pewnie na placu zabaw. Brzuszek rosnie i wieczorami cos tam juz czuje, naszego malego szkraba :)
milego dnia!!!
 
Witam i ja :-)
nonek nie przjmuj sie nadrabianiem,zajmij sie przygotowaniem do obrony a pozniej przyjdzie czas i na forum :tak: My nie uciekniemy :rofl2:
polcia ciesz sie odwiedzinkami mamy :yes: i kozystajcie z pogody a do nas zagladaj jak bedziesz wolna :-) Ja jak mam gosci tez malo na necie siedze
mb89 to sa ceny za calosc pobytu w tej klinice czy tylko porod naturalny/cc bo jesli za calosc to nie jest tragedia.Ja pamietam jak tu wyladowalam w szpitalu na czyszczenie i za 2 ,5 dnia chcieli skasowac 900 euro :szok: ale wyjasnilam z ubezpieczalnia (mieli niesamowity burdel i miaam u nich 3 rozne karty ubezpieczeniowe) i bylo juz oki i za nic nie placilam
kasia&filip tez sie zastanawiam co tu tak ucichlo pewnie wszystkie maja ladna pogode po tych deszczach to wielka ulga:yes:

Dziewczyny co do cc i naturalnego to mam tylko jedna znajoma co placila za to aby przy 2 miec cc i strasznie tego zaluje.Po naturalnym szybciej doszla do siebie i sama odradza doplacanie...Ja akurat po cc w miare szybko rozchodzilam i bylo dobrze

My tez mamy ladna pogode ,wczoraj machnelam 3 prania i wszystko na zewnatrz pieknie wyschlo a nie musialo sie w domu kisic.I ja zaczelam ostatnio czuc maluszka,choc na poczatku sie zastanawialam czy to "to" teraz mam pewnosc:tak: Victora poczulam koncem 16 tyg i pamietam jak wtedy tez sie zastanawialam czy to on...
 
Witam Was.Ja dziś jakoś nie w humorze.Boli mnie brzuszek i nie wiem dlaczego i do tego głowa przez pogodę.
Dalej pada i jest zimno mam już tego dosyć:baffled:
Dziewczyny ja też już czuję łaskotanie a czasem nawet jak leżę spokojnie to jak się kręci w brzuszku ale oczywiście to tak delikatnie nie tak silno jak w pózniejszym etapie ale ważne że już coś się odczuwa:tak:
 
vivi
tak to są ceny za całość. Do czasu gdy Arłukowicz nie zabrał im refundacji NFZ, było za darmo. Ale robili cc na życzenie czasem na koszt NFZ i znalazł się życzliwy, który doniósł do NFZ i na jakis czas brak refundacji:no:Dlatego ida po kosztach i jest tak tanio.

A klinika ma super opinie i znam wiele dziewczyn, które tam rodziły, wszystkie uznały jednogłośnie, że poród tam to luksus.
 
Baska skoro gin nie odbiera to kiepsko ale az tak bolec nie powinno.Tylko z tego co pamietam to w Pl w godzinach pracy przychodni nie powinno sie chyba do szpitala jechac??No ale to tez od miasta zalezy chyba.Ale ja bym tego tak nie zostawila,zadzwon i podpytaj czy mozesz do szpitala podjechac albo poszukaj gina ktory jest teraz dostepny...Bole i skorcze moga sie teraz pojawiac ale nie powinny byc az tak silne i jak sie powtarzaja to odrazu do lekarza
 
reklama
Baśka, jeżeli nie krawisz, to może być wszystko ok. Mnie czasem tez tak mocniej zaboli, zakuje. Ale żebys była spokojniejsza to próbuj dalej dodzwonic się do lekarza, a jak nie odbiera to podjedz do szpitala lub przychodni gdzie chodzisz, w nagłych przypadkach przyjmują miedzy umówionymi pacjentkami
 
Do góry