reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam.Ja jutro idę robić badania mocz,morfologia itp a we wtorek wizyta u gina i może dowiem się więcej bo póki co nic nie wiem poza tym że w ciąży jestem.Terminu też jak na razie nie powiedział a z moich obliczeń wynika 30 listopad/1 grudzień no ale zobaczymy jak to wyjdzie lekarzowi.
kogasica mój urodził się 8 dni po terminie przez cc i także miałam rodzić na przełomie września/pażdziernika:sorry:
 
reklama
U mnie na samym poczatku, kreski był jasne, więc stwierdziłam ide zrobić Bete i odrazu wyszło mi wtedy 2-3 tydzien. Trzymam kciuki :)
 
hej laseczki
ja wlasnie odebralam wyniki badania moczu i mam bardzo duzo cial ketonowych (80!) przy normie zero :-( Lekarz kazal jutro powtorzyc i zrobic badanie krwi..zalamka znowu cos..
 
hej wam,
ja po lekarzu dziś.. za duzo nie wiemy oprócz tego że jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym? czy jak to się nazywa fachowo. Wg ginki na dzisiaj to 6 tydzień.
Okaże się jak pojawi się echo zarodka. Mam się zglosić za 10 - 14 dni, ale że mam urlop do końca przyszłego tyg. to idę już 11 - zobaczymy czy coś się zmienia i ginka się zgodziła na ten termin.
Może uda mi się w pracy pozmieniać grafik ale kiepsko to widzę :confused2: no w sumie się uspokoiłam bo powiedziała ze czekamy - natura :) ale jest dobrej myśli bo jest to żółte coś :) dla uspokojenia dostalam duphaston do apteczki oby nie był potrzebny.
Pozdrawiam mamusie :-D
 
ech! mnie juz szefowa w pracy wyczuła że coś jest na rzeczy :/ a chciałam jeszcze poczekać z tą radosną dla niej nowiną :) dostałyscie juz skierowania na typowo ciazowe badania z krwi? lgg, lgm, hbs, vdrl, tsh itd?
 
Ja jeszcze nie dopiero lekarz powiedział mi, ze może mi założyć kartę ciążową po 6 tygodniu i dopiero wtedy zleci mi badania. A termin mam na 12 wiec prawie. Robiłam tylko bete.
 
reklama
no ja tez czekam na nowe usg i radosne zmiany :) mysle ze dopiero wtedy zalozymy karte ciazy i badanka zaczniemy robic.
Boje sie ze jak wroce do pracy to tez szybko sie sprzedam z radosna nowina :-p
 
Do góry