reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Nimfii, rozwalonego lekarza masz:szok: Jak miękkiej szyjki mogła się zrobić twarda?
Mnie to lekarz wywróżył tylko, że urodzę po terminie ;/
 
No dziwne żeby z miękkiej szyjki zrobiła się z powrotem twarda :confused: Ja od 20tc mam miękką i taka do tej pory jest :tak:
Dzisiaj całą noc prawie bolał mnie brzuch jak na okres, rano znowu mnie przeczyściło, no ale poza tym nic innego się narazie nie dzieje.
Mam jeszcze pytanko. Czy jak odejdą wody, to można ukąpać się jeszcze w wannie, czy lepiej prysznic wziąć? Może dostać się woda z kąpieli do dzidziusia? Może głupie pytanie :-) ale wolałabym wiedzieć, żeby nie zaszkodzić dzidzi.
 
Mam pytanko: czy was tez tak ciągnie u dołu ze chodzić się nie da?Dzisiaj całą noc źle się czułam, miałam bóle jak przy miesiączce i nawet długie, hmm może mi się w końcu poród zbliża i urodzę 14 lutego. :-)
 
Witam piekne panie.
Nimfii - u mnie tez końcówka nie za ciekawa, wczoraj dostałam clotrimazolum na 10 dni dopochwowo i antybiotyk na 7 dni... Nie powiem zebym byla zachwycona...

Mój synuś 1.5 tygodnia temu wazyl 3200.. Ale z ta waga nigdy nic nie wiadomo. Obok znalazla sie adnotacja +/- 300 g
 
emkamek :tak: Nie wiem jak on to zrobil ze obliczyl termin na 20 lutego(piatek) a ostatnia miesiaczke mialam 15 maja(czwartek)... Wiec sie ostatnio zaczelam zastanawiac jak to jest, ze termin porodu nie mam na czwartek 19lutego.... Zapytalam wczoraj.... sprawdzil, policzyl, spojrzal jeszcze na pierwsze badanie USG i powiedzial ze mam racje :confused: Ja sie tam wczesniej nie upominalam bo wydawalo mi sie ze on jest lekarzem to wie lepiej.... Ech... Zwlaszcza ze terminy z USG wychodzily na 25lutego - no to teraz juz nie wiem jakim cudem obliczyl ze USG tez pokazuje termin na 19 lutego....

No nie wiem juz sama co myslec.... Powiem szczerze ze zawiodlam sie na lekarzu... Ostatnio za kazdym razem mowil mi co innego... na jednej wizycie ze urodze przed terminem a na nastepnej ze urodze po terminie.... na jednej zebym brala leki i nie wspolzyla a na nastepnej zeby costam odstawic i wspozyc zeby porod przyspieszyc :confused: Dla mnie to jest mnustwo zagadek jak na chwile obecna, ale juz trudno.... Teraz zaufam intiucji ;-) No i w razie watpliwosci pojade od razu do szpitala juz nie do lekarza...
 
No a z ta szyjka to faktycznie przegiecie :baffled: Zwlaszcza ze w ciagu ostatnich dni mialam silne skurcze, nieregularne co prawda, ale jeszcze nie slyszalam aby w takiej sytuacji sie szyjka zamykala ;-) Raczej sie otwiera i mieknie....
Spodziewalam sie ze uslysze od niego ze mam coraz wieksze rozwarcie a tu.... niespodzianka :rofl2:
Na szczescie rodzic bede nie w tym szpitalu co on przyjmuje..... Juz jakos stracilam zaufanie zupelnie...
Zakrecony ten moj lekarz :rofl2::rofl2::rofl2:

halmarta mnie te miesnie ciagna czesciej jak leze niz jak chodze.... tzn miesnie tuz pod brzuchem i w okolicy bioder - bola, tak chyba musi byc ;-) przy takim ociazeniu jakie nosimy w sobie :-D a jakiestam male bole miesiaczkowopodobne to tez mam dzis... ale takimi sie nie przejmuje. Zreszta juz sama nie wiem czy to bol od macicy, pecherza, czy krzyza....
 
reklama
Witam !!!
Termin mojego porodu przypada na 23 lutego i już od kilku dniu od czasu do czasu odczuwam nieznaczne pobolewania w dole brzucha jak przy miesiączce. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze.Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i te które mają poród już za sobą.
 
Do góry