reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama u lekarza

ja też się dopisuję do chętnych na 13.02. byle nie 14 będę mocno nóżki razem trzymać żeby w tym wstrętnym różowym dniu moje baby nie wychodziło...mam jak larkaa gdy słyszę hasło walentynki to włącza mi się odruch wymiotny...
 
reklama
halmarta damy radę położne z żeromskiego zajmą się nami, ja tez już panikuję o przenoszeniu i sztucznym wywoływaniu oksytocyną...tego boje si enajbardzie chciałabym żebyu było naturalnie.
 
Każda z nas chyba tak chce, ale coś niepokoją mnie bóle miesiączkowe- są długie i nie regularne. A u ciebie?
 
mnie strasznie brzuch twardnieje i ciągną w dole brzucha plus bóle krzyżowe jak babulinka, ale wierzę że jak mała wyjdzie to wreszcie człowiek wróci do formy:)
 
nie na Żeromskiego w Elblągu:) do Krakowa trochę mi nie po drodzę by było;)


Co miasto to taki sam szpital :-p
A jakby w Kraku to bysmy sie moze na porodowce spotkaly :-p No ale z drugiej strony lepiej uniknac tłoku ;-) i tak maja tylko cztery sale porodowe :-D

Moj gin twierdzi ze jak mam twardy brzuch to dobrze na tym etapie ciazy :dry: Ale ja sie juz nie odzywam, bo sama nie wiem co myslec o tym co ten gin mowi :-p
W kazdym razie ja mam twardziutki jak kamyczek.... A teraz caly czas bole jak przed miesiaczka ;-) Cos sie przygotowuje i dobrze - wlasnie ide na spacerek....
 
reklama
Do góry