reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mama u lekarza

ulagor86 Na internecie jest duzo informacji na temat paciorkowca. Antybiotyki sa konieczne w leczeniu tego. Ciesz się, ze zrobilas sobie to badanie i wyszlo teraz. Puki co nie ma zagrozenia dla dzidzi, przy porodzie moze byc, ale jak wyleczysz to swinstwo to bedzie ok :)
tu masz inforamcje o tym
http://www.paciorkowiec.pl/
 
reklama
ja odbieram wyniki wymazu w pn i mam wizytę, leczyłam się 10 dni antybiotykiem i 12 dni globulkami, potem 14 dni jeszcze jedne globulki..mam nadzieję że będą rezultaty ...
 
U mnie tez wyszedl ok, ale powiedziano mi, ze jakby cos bylo nie tak to przy porodzie zostalby podany antybiotyk, a do czasu porodu paciorkowiec nie ma wplywu na plod. To ja juz sama nie wiem.
 
Habcia czytałam cos tam w necie, ale informacje z doświadczenia są zawsze lepsze.
Pielęgniarka powiedziała mi że dostane antybiotyk na tygodniową kurację, a czy przy porodzie cos jeszcze dostane to nie mam pojęcia, jutro może coś konkretniejszego się dowiem. Oby tylko zlikwidować do cholerstwo :)
 
ulagor z tego co pamiętam to jezyk chyba ma ten sam problem, albo miała. Może poradzi ci coś jak tylko wejdzie na bb.
 
ja tak na chwilę ....
Byłam wczoraj w szpitalu ..siedziałam 4,5 godziny :szok::szok::szok:
Usg zrobili ..zmierzyli wody płodowe ..sprawdzili łożysko ..
ciśnienie.... żelazo ... mały wywiad odnośnie porodu i pozycji i wiele innych :-D
Wszystko dobrze :-D Jestem happy ...ale dziś za to mam cały dzień twardy brzuch :dry: i sobie leżę ...odezwę się jutro BUZIOLKI ;-)
 
Byłam dziś u lekarza, zrobił mi posiew i przy badaniu niestety przebił mi polipa, ale poleciało ze mnie krwi !!! tylko takie ciepło poczułam. Teraz mam plamienia, ale podobno to nic groźnego. Miało się samoistnie usunąć przy porodzie, ale mój ginek mi "przyspieszył", (niestety) bo zalało się wszystko i badanie było niepełne.
Zdążył sprawdzić, że szyjka twarda i długa, ale szczegółów nie podał.
Dostałam kartę do badania ruchów dziecka. Będzie ciężko, bo trzeba po każdym posiłku (śniadanie, obiad i kolacja) kłaść się na lewym boku i liczyć ruchy. Ciekawe jak się w pracy położę:-D:-D:-D
Następne badanie za trzy tygodnie, mam zrobić tylko badania krwi, które będą potrzebne do szpitala i basta.
 
reklama
Zapmarta ja też liczę, na karowej to wogóle absolutna podstawa. Karzą się zgłaszać jak jest mniej niż 6, ale moja mała zwykle do sześciu dociąga, choć czasem trudno ją zmusić, żeby akurat teraz kopała:tak:Ale niekoniecznie musisz leżeć, liczysz wszytskie, również te stojące i siedzące.
 
Do góry