reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Maran atha-jestem moja droga :-)nadal w dwupaku:-:)-:)-( miałam problem z kompem , już jest ok.
dzisiaj motywacja na całego!!!!! ostatnia szansa:tak:
Mam nadzieje że dziewczyny nie wywalą nas do marcówek:no:
jak by jednak dzisiaj nic, to ja mam wywołanie na 04/03, więc Twój dzieciaczek będzie jeden dzionek starsze, jeżeli to pocieszenie to nie będziesz ostatnia:-:)-:)-( Trzymaj się cieplutko głowa do góry , jeszcze wieczne trzy dni:-)
 
reklama
Witam Was Kochane, nadal 2 w 1 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dzisiaj sobie długo pospałam, a teraz idę na śniadanko, które Małżon przygotował. :tak:Będę tu dziś zaglądać co jakiś czas :-)
 
Witajcie Dziewczyny :) i u mnie nic sie nie zmienia, ale za to po wczorajszym dniu pełnym wrażeń dzis w nocy lepiej mi się spało i wstawalam tylko 4 razy a później szybko zasypiałam, wiec dzis w miare jestem wypoczęta, a dawno już nie czulam się wypoczęta... U nas słonko pieknie swieci wiec zapowiada się cieplutki dzień, taki spacerowy, to może gdzies wyjde pochodzić w koło parku... Po masażu szyjki dolegliwości żadnych nie mam dalej, żadnych skurczy...krwawień... niczego... ale juz wyluzowałam bo dziś i tak ostatni dzień lutego, więc już na nic nie licze... nastawilam się na ten 03.03.09. bo nie chce mi sie już denerwować... teraz tylko obserwuje czy Ala dobrze się rusza :) lekarz powiedział mi wczoraj , że teraz to musze naliczyć 10 ruchów na dzień, ale jest dużo... dużo więcej, wiec nie stresuje sie, że coś u niej nie tak... Zostało mi 3 dni wiec musze poprostu spokojnie wytrwać...

Lajfik dziekuje za pamięć i Twoje dobre myśli :) zawsze to miło i czuć wsparcie... człowiekowi bardziej optymistycznie się robi...

Mikimauro Monika Krystynka i Ewka mam nadzieję, że choć Wam sie dziś uda... trzymam kciukasy i myśle o Was :)

No i myślę, że możemy pozostać na lutówkach, nawet jesli w marcu urodzą się nasze Maluchy :-)
 
Nie wazne jest czy czeka się na pierwszE, czy na kolejne dziecko.......... to czekanie to koszmar...... ile razy można ścielić łóżeczko od nowa..... składać ubranka w komodzie............ CHŁOPIE WYCHODŻ BO SFIKSUJE!!!!!!
 
Witajcie kochane:) Dzien dobry nadal w dwupaku!!! Zadnych dolegliwosci, troche tej brazowej wydzieliny i to wszystko! W nocy mialam 2 skurczyki, jeden po drugim i koniec....
Maluszku wylaź!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kochane trzymam mocno kciuki:tak:Oby malensta przestaly byc takie uparte:-)
glitterfy071517T210D36.gif
 
reklama
zaglądam tu z nadzieją, że u was już, bo też już czekam z nadzieją na wasze dzieciaczki uparciuszki :tak::tak:
maran-atha dobrze, że się już lepiej czujesz - wysypiaj się zbieraj siły bo od poniedziałku się przydadzą :tak:
 
Do góry