reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

U mnie nadal cisza, niestety :-:)-:)-( Moi chłopcy idą dziś na przedstawienie i mam nadzieję, że nic się w tym czasie nie ruszy, jak zostanę sama w domu :szok:Jak już tyle czasu siedziała to niech jeszcze chwilę wytrzyma :rofl2:
 
reklama
Witam w niedzielne popołudnie:happy:
strasznie się tu pusto zrobiło:-(wszystkie dziewczyny przeniosły się na ine wontki, jak karmić przewijać i takie tam :-:)-:)-(
jest nas tylko garstka, będzie co nadrabiać u dziewczyn :tak:
 
Kochane witam Was pierwszego marca:) U nas dalej nic:) 1 skurczyk w nocy ale niemrawy wiec dupka blada:(((
Moze dzis w nocy??? kto wie???
Jak tam samopoczucie dwupaczki???
Musimy byc cierpliwe:)
Dzis znów mega spacerek a pozniej do kina:) trzeba sie zrelaksowac:)
Pozdrawiam!!!!
 
Witajcie Babeczki :) no rzeczywiście strasznie tu pusto... nie ma nawet do kogo pisać bo dziewczyny maja już inne problemy... a My nadal tutaj w oczekiwaniu...

Ewka najwyżej jak sie coś zacznie to zadzwonisz i zwołasz chłopaków do domu :)

Monika a Ty korzystaj póki jeszcze mozesz bo później z Synkiem to juz do kina za często nie wyskoczycie...

No Kochane ja juz jestem totalnie wyluzowana i czekam spokojnie na wtorek... Nadal nie mam zadnych dolegliwosci... Nie wierze, ze urodze dziś czy jutro więc spokojnie się przygotowuje do 03.03.09. ładna data na narodziny :) tak myslę... Obserwuje więc czy Ala ruchliwa i sobie odpoczywam... przygotowalam już obiad, dziś ziemniaczki z koperkiem, buraczki i de volai... trzeba korzystac z pysznego jedzenia póki jeszcze nie karmimy, więc dziewczyny póki co SPRAWIAJCIE SOBIE DROBNE PRZYJEMNOŚCI KULINARNE I NIE TYLKO :-)
Mysle o Was i sercem jestem z kazda z Was :happy:
Buziaki i bądźcie dobrej mysli :blink:
 
Maran-atha korzystam, korzystam:) Tylko zastanawiam sie czy po wypadnieciu tego czopa dalej moge indukować z M na s...? Bo od kiedy mi ten krwisty czop wylazl nic nie robilismy z obawy zeby Maluszkowi nie zaszkodzic:)
Dalej zadnych objawów.....buuuuuuuu
 
Monika Mikimauro ja tam ekspertem nie jestem, ale myślę sobie, że dopóki szyjka nie jest rozwarta a Maleństwo dalej pływa w wodach to nic nie powinno się stać bo przeciez i zamknieta szyjka i wody płodowe chronia Maluszka przed infekcjami z zewnatrz i przed uszkodzeniami mechanicznymi... co najwyzej podczas igraszek rodziców mogą pokołysać Malenstwo skurcze macicy i pochwy :) no tak mi sie przynajmniej wydaje bo tak mi podpowiada logika :) wiec teraz ostatni czas i na to, bo później to ze 6 tyg. co najmniej abstynencji...;-)
 
Witam Was Kochane w piękny poniedziałkowy poranek. M zawiózł Daniela do szkoły i jak tylko wróci to wyruszamy. Noc miałam fatalną, bo oczywiście nie mogłam spać z wrazenia. Mam nadzieję, że już dzisiaj wykurzę sublokatorkę. :-D
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Was kciuki. :-)
 
Ewka trzymam kciuki by wszystko poszło sprawnie szybko i bez komplikacji :)

A ja szykuje sie na jutro i pewnie tez spac nie bedę mogła bo już dziś w nocy myslałam o dniu jutrzejszym :)
 
reklama
Do góry