reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

już tu kiedys były jakies zbiorobe modły i licytacja tysiecy sposobów na wywołanie porodu a agi Intruz i tak niezdyscyplinowany i mamy nie słucha :-D:-D:-D to chyba najbardziej wyczekiwane i wywoływane dzieciątko na tym forum :-D:-D:-D tyle nas tu czeka żeby w końcu zobzczyć jego buziaczka, że sie może mały zawstydził .... :-D:-D:-D Aguś bądź dzielna - 3mam kciuki :tak:
 
reklama
Aga, ja też trzymam kciuki. Naprawdę Twój Intruzek jest najbardziej oczekiwanym dzieckiem. Po prostu facet wie co robić, aby wzbudzić zainteresowanie;-)
Magdus, za Ciebie też mocno trzymam.
Cholera czy ktoś ma termin po mnie a jeszcze nie urodził...
 
a ja sobie nieźle narobiłam, poćwiczyłam troszkę i teraz nasuwają mnie strasznie plecki i żebra :-( a mówią, że sport to zdrowie :-(
 
Kobietki zastanawia mnie jedna rzecz Od jakis 2 tygodni odczowalam lekkie skurcze, bol krzyza i bole miesiaczkowe a od jakis 2 dni czuje sie swietnie nic mnie nie boli nie mam skurczy ,moglabym gory przenosic Myslicie ze to normalne czy ktoras z was miala cos takiego?? To pewnie nic takiego ale im blizej terminu tym bardziej panikuje, tym bardziej ze termin mam na srode
empty.gif
c.gif
z.gif
e.gif
k.gif
a.gif
m.gif
y.gif
empty.gif
n.gif
a.gif
empty.gif
s.gif
y.gif
n.gif
k.gif
a.gif

empty.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry