reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

Habcia, ja właśnie pamiętam to co pisałaś o sączących się wodach, a to co mi odeszło w nocy to dużo wydzieliny różowej, to było jednorazowe chlupnięcie, a teraz mam plamienia, ale nie jest to żywa krew. Lekarzowi powiedziałam i kazał obserwować akcję. Mam dzwonić.
Mój F wrócił z pracy po nocy więc nie chcę go budzić. Będę obserwować wszystko.

Powodzenia ;-)
Byc moze zacznie sie cos rozkrecac w kazdej chwili.... Jednak nie warto czekac za dlugo... z tego co wiem bardziej przezorne mamy jada na IP za kazdym razem gdy skurcz poczuja, albo zobacza plamki czerwone na bieliznie.

Mysle ze czasem warto byc bardziej przezornym, bo przeciez tak naprawde niegdy nie wiadomo co sie tam dzieje w srodku :tak:
 
reklama
Nimfi, masz rację, lepiej dmuchać na zimne.
Czekam tylko, aż rozdwoją się aga, ardzesh, no i -j- mieli dziś ciachać. A jezyk ???
może już na porodówce.
A z drugiej strony to ja mam teraz takiego stresa, że wolę poczekać choćby do marca.
 
Zapmarta, zbieraj się kochana do szpitala. Przezorny zawsze ubezpieczony.
Aga, Ardzesh powodzenia życzę i już wracajcie z maluszkami.
Lajfik, a ja myślałam, że już urodziłaś;-)
 
Wracajac do temetu lewatywy... Nawet jakbym jej nie miala to nie stresowalabym sie wyproznieniem przy porodzie :-p Przeciez polozne maja to na porzadku dziennym... A i zakladanie lewatywy do najmilszych rzeczy dla personelu nie nalezy (zalezy jeszcze jak jest wykonywana)
Polozne pewnie sa przyzwyczajone, ale partnerzy towarzyszacy przy porodzie raczej nie!:-D;-)
Zapmarta, aga, ardzesh, -j-, lajfik - babki trzymam kciukasy!:-) Oby szybciutko posypaly sie radosne nowiny!:* :* :* :* :*
 
Aga i Ardzesh musza juz wrocic z dzieciaczkami :tak: bo jak im pelnia nie pomogla to co? Za dlugo czekac nie mozna.... Jesli przenosze to kazdego dnia po terminie tez bede chyba wyczekiwac z utesknieniem maluszka :tak:
 
:-):-):-) a mnie nie zamknęli. Pogadałam sobie pod nosem, że wcale mnie nie muszą zostawiać, podłączyli mnie pod KTG, zapis wyszedł prawidłowy i pani doktor zaprosiła mnie znów na jutro. Jak się coś będzie działo to mam przyjeżdżać.
 
Jejku Aga mam nadzieje, że mnie takie przeterminowanie nie czeka, chociaż narazie nic nie zapowiada porodu :-(
Ja już schizuje, że chce już być po, a co dopiero Wy "przeterminowane" :tak:
No ale co zrobić, nikt nie ma wpływu na organizm człowieka.
A co do lewatywy, to u mnie w szpitalu lewatywe zawsze robią przed porodem, tak więc ja sie tym nie przejmuje, ale czy tak czy tak, jak narazie codziennie rano mam solidne wypróżnienie, a jak miałam zaparcia to wsytarczyło że wypiłam sobie herbatke miętową z dwóch torebek i pomagało.
Czekamy co zdziała ta pełnia :-)
 
zapmarta ja wcale nie ryczę że mnie nie zostawili. Może samo się ruszy, bo tak jak larkaa pisała najwięcej porodów jest do 2-3 dni po pełni. Poza tym procedura jest taka, że 10 dni po terminie mam się znaleźć na oddziale, a po 14 dniach mają wywoływać poród. Dziecka serducho pracuje prawidłowo więc nie ma co fisiować i zabierać miejsce na patologii, może będzie ono potrzebne bardziej potrzebującej przyszłej mamie.
ula a ciebie ciągnie na nowoodremontowany oddział :)))). Ja się teraz cieszę, że nie muszę siedzieć zamknięta. A wiem że do porodu max 6 dni :)))) I tu mam lepiej od was :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kiedy urodzę - arykuł

Polecam do poczytania :)
Tylko nadal nie kumam, jak prowadziłam pomiary temperatury i wiem kiedy mniej więcej doszło do zapłodnienia, to co na pewno wtedy urodzę, kiedy mi wychodzi? :D

a tak poza tym organizm mi się czyści - co za ulga!!!!!
(z tym, że to chyba po pierogach a nie na poród :D )
 
Do góry