reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Dziewczyny odnosnie lewatywy Pomimo ze moja przyjaciolka ja miala to podczas porodu i tak sie wyproznila:szok: Z relacji innych kolezanek wiem ze wiekszosc miala taka niemila niespodzianke:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
witam,
wczoraj jak szłam spać, miałam wrażenie, że popuszczam wodę.Na pewno nie była to wydzielina ale stwierdziłam, że jak na wody płodowe to też za mało. Nie mogłam usnąć męczyły mnie takie lekkie skurczyki co ok. 20 min. Nie bolesne na szczęście, więc postanowiłam zasnąć.Jak wstałam na siusianie, to zobaczyłam czerwoną niteczkę. Przypomniało mi się, że to o czym pisałyście, może być początkiem odchodzącego czopa. Jak za chwilę wstałam z kibelka to tak ze mnie poleciało, że sprzątałam łazienkę. Śluz z krwią. Ale nie była to galareta, woda też nie. Coś pomiędzy. Skurczów nie mam, ledwo lekkie ukłucia więc czekam co nastąpi dalej.
 
witam,
wczoraj jak szłam spać, miałam wrażenie, że popuszczam wodę.Na pewno nie była to wydzielina ale stwierdziłam, że jak na wody płodowe to też za mało. Nie mogłam usnąć męczyły mnie takie lekkie skurczyki co ok. 20 min. Nie bolesne na szczęście, więc postanowiłam zasnąć.Jak wstałam na siusianie, to zobaczyłam czerwoną niteczkę. Przypomniało mi się, że to o czym pisałyście, może być początkiem odchodzącego czopa. Jak za chwilę wstałam z kibelka to tak ze mnie poleciało, że sprzątałam łazienkę. Śluz z krwią. Ale nie była to galareta, woda też nie. Coś pomiędzy. Skurczów nie mam, ledwo lekkie ukłucia więc czekam co nastąpi dalej.

Moim zdaniem powinnaś jechać do szpitala ..aby Cię zobaczyli ..jeżeli wody odejdą zbieraj się i nie czekaj :tak:;-)a z tego co piszesz to nie wygląda na "zwykłe upławy" :sorry2:

A ja też nie mogę dziś spać :-p:dry:
 
Dziewczyny odnosnie lewatywy Pomimo ze moja przyjaciolka ja miala to podczas porodu i tak sie wyproznila:szok: Z relacji innych kolezanek wiem ze wiekszosc miala taka niemila niespodzianke:zawstydzona/y:
Mysia-uwierz mi ze dla lekarza czy poloznej to zadna sensacja.Zreszta jak rodzisz to akurat najmniej cie to obchodzi czy popuscisz czy nie.
Zapmarta-
no to trzymaj sie bo chyba jestes kolejna:tak:
Lajfik-;-)ja tez buszuje po domu:tak:
 
reklama
dzwoniłam do lekarza, mam czekać w domu aż się rozkręci. Na razie pobolewa mnie lekko brzuch. Mam jechać jak skurcze będą regularne lub jak mi odejdą wody.
Ten czop wcale nie musi być galaretowaty, jak to ja sobie zakodowałam:-)
 
Do góry